Tootegrupid

Peremängud

Peremängude seast leiab lauamängud, mis pakuvad rõõmu kogu perele. Perele sobivate lauamängude valik on lai, alates kiiretest kaardimängudest kuni rohkem süvenemist ja üheskoos nuputamist pakkuvate mängudeni. Kui valik on liiga kirju, siis alusta meie soovitustest siin blogi artiklis. Miks perega koos lauamänge mängida? Panime mõtted kirja blogisse "Lauamängud - mõnus ajaviide" ja "Miks lastega mängida". Kuula ka podcasti, kus vestleme lauamängudest ja sellest, miks on oluline lastega mängida ning lasta nendel nii võitu kui kaotasid kogeda.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 PARKS Memories: Coast to Coast
PARKS Memories on strateegiline sobitamismäng kahele või rohkemale mängijale, mis pakub lihtsat ja paindlikku mängu. Pargid on kujutatud plaatidena, mis on asetatud üle laua, esikülg allapoole. Mäng sisaldab nelja lihtsat sammu: paljastage kaks paani; vali üks paljastatud plaatidest ja aseta see enda ette; lisage tahvlile uus plaat; lukusta üks plaat matkaja märgiga. Mäng kulgeb inimeselt inimesele, kuni üks mängija või meeskond on kogunud enda ette kolm komplekti sobivaid pargiplaate.
Tootekood: KYM#06CTC ,   Laoseis: 2
28,90 €
6. võtab!

See pisut ebatavalise nimega mäng pakub palju rõõmsaid hetki. Püüa arvata, mida vastasmängijad mõtlevad ja ära pane oma kaarti ritta kuuendaks!

Tootekood: BRG#6NEM ,   Laoseis: 47
10,95 €
7 Wonders Architects

Mängus 7 Wonders: Architects võistlevad 2–7 mängijat, et saada iidse maailma juhiks, ehitades läbi aegade kestva arhitektuuriime. Mängijad saavad mängu alguses konstrueerimata ime ja peavad koguma ressursse, et ehitada üles oma ühiskond, arendada sõjalist jõudu konfliktides navigeerimiseks, jälgida ressursside haldamist, arendada teadust. Kõik see annab neile võimaluse koguda võidupunkte, et jätta oma jälg maailma ajalukku.

Tootekood: REP#ARCEN01 ,   Laoseis: 10
45,00 €
Ainult üks

„Ainult üks” on koostööl põhinev peomäng. Kõik töötavad koos parima tulemuse nimel! Aidake üheskoos ühel mängijal — aktiivsel mängijal — ära arvata müsteeriumsõna, kirjutades salaja vihje oma tahvlile. Vali vihje teistega suhtlemata ja püüa olla originaalne, et sa ei kirjutaks teise mängijaga sama vihjet, kuna kõik identsed vihjed tühistatakse enne, kui aktiivne mängija neid näeb. Mängu lõpus on teie tulemuseks ära arvatud müsteeriumsõnade arv.

Vaata lähemalt ↓

Tootekood: BRG#JUSTEE ,   Laoseis: 55
25,95 €
Air Deck must

 Air Deck mängukaardid on kaasaegsed, minimalistliku disainiga, kerged ning kvaliteetsed. Kaardid on veekindlad, sobivad randa kaasa võtmiseks ning piisavalt väikesed et mahtuda taskusse. 

Pakk sisaldab: 52 mängukaarti + 2 jokkerit.

Mõõtmed: 87mm x 32mm

Tootekood: TTT#AIRB ,   Laoseis: 4
7,95 €
Air Deck punane

Air Deck mängukaardid on kaasaegsed, minimalistliku disainiga, kerged ning kvaliteetsed. Kaardid on veekindlad, sobivad randa kaasa võtmiseks ning piisavalt väikesed et mahtuda taskusse. 

Pakk sisaldab: 52 mängukaarti + 2 jokkerit.

Mõõtmed: 87mm x 32mm

Tootekood: TTT#AIRR ,   Laoseis: 49
7,95 €
Air Deck valge

Air Deck mängukaardid on kaasaegsed, minimalistliku disainiga, kerged ning kvaliteetsed. Kaardid on veekindlad, sobivad randa kaasa võtmiseks ning piisavalt väikesed et mahtuda taskusse. 

Pakk sisaldab: 52 mängukaarti + 2 jokkerit.

Mõõtmed: 87mm x 32mm

Tootekood: TTT#AIRW ,   Laoseis: 27
7,95 €
Alias (eng)
"Alias" on vahva sõnaseletusmäng, kus peab oskama väljenduda teiste sõnadega s.t kiireid vihjeid ja seletusi andes tuleb mängupartner saada ära arvama võimalikult palju sõnu. See on mitmekülgne sõnaseletusmäng, mis sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele.
Tootekood: INS#53128T ,   Laoseis: 5
22,50 €
All on 1 Card
Proovi täringuid mitte raisata ja kiirusta, et täida kõik read!
Tootekood: NSV#4120 ,   Laoseis: 2
10,95 €
Anubixx

Kas oled kunagi tahtnud püramiidi ehitada? Püstita suuri ehitisi täringu abiga. Et saada vaarao soosingut pead olema tähelepanelik ja väärtuslikke kive osavalt kasutama.

Tootekood: NSV#4096 ,   Laoseis: 6
10,95 €
Azul Stained Glass of Sintra

Lauamängus “Azul: Stained Glass of Sintra” peavad mängijad hoolikalt valima klaaspaneele, et klaaskuubikute abil valmis ehitada enda aknad. Samal ajal peab jälgima klaaskuubikute kasutust, et mitte neid kahjustada või raisata. Aknapaneelid on kahepoolsed, mis muudab mängulaua dünaamiliseks, et mängijatel oleks lõputuid võimalusi kõige ilusamate akende ehitamiseks!

Tootekood: PGB#60011 ,   Laoseis: 7
43,50 €
Azul Summer Pavilion - Nordic
Lauamäng “Azul: Summer Pavilon” on strateegiamäng, mille eesmärgiks on koguda erinevat värvi mängunuppe ja paigutada need mängulauale, et valmis ehitada ilusaim suvepaviljon. NB! Tegemist on Nordic versiooniga, kus karbis on reeglid põhjamaade keeltes ning ingliskeelsed reeglid on kaasas mustvalge trükina.
Tootekood: PBG#60050NOR ,   Laoseis: 2
45,00 €
Azul: Summer Pavilion - Glazed Pavilion

Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga. Mängimiseks on vajalik põhimäng "Azul: Summer Pavilion".

Tootekood: PBG#60051EN ,   Laoseis: 1
17,00 €
Barrage
Tootekood: BAR#G01 ,   Laoseis: 11
79,00 €
Bataflash
Bataflash on reaktsiooni- ja tähelepanumäng. Mängijad keeravad korraga oma pakist ühe kaardi ümber. Kes esimesena leiab kõikidel kaartidel oleva ühise looma saab kõik antud kaardid endale.
Tootekood: DJE#05118 ,   Laoseis: 8
10,50 €
Beez
Beez mängus võistlevad mängijad oma lennuplaanide optimeerimise nimel, et taru jaoks nektarit hankida. Olge teiste mesilaste suhtes ettevaatlik, sest võistlete nendega avalike ja privaatsete eesmärkide üle. Väljakutse nektari planeerimisel ja säilitamisel paneb su aju sumisema!
Tootekood: PBG#60080EN ,   Laoseis: 2
45,00 €
Black Stories

Black Stories on riukalikud, morbiidsed, süsimustad lood, mis võisid juhtuda kas niimoodi või veidi teistmoodi. Paadunud Black story-fännide ringis omandavad nad kiiresti vajaliku vormi. Mõnikord läheb see päris kiiresti: piisab vaid kahest-kolmest küsimust ja juba ollaksegi õigel teel. Kuid sageli kiristatakse ka hambaid mõne näiliselt lihtsa loo kallal.

Black Stories sarjas on ilmunud veel: Shit Happens, Real Crime, Funny Death

KUIDAS MÄNGIDA ja sarjast lähemalt? ↓

Tootekood: BRG#BSEE ,   Laoseis: 90
7,34 € 10,95 €
Black Stories Real Crime

Black Stories on suhtlemismäng, mida saab mängida kõikjal ja lõpmatu arvu inimestega. See sobib nii teismelistele kui täiskasvanutele ning sobib igaks peoks ja pikemaks autosõiduks.

Mängijad üritavad rekonstrueerida kuritegu esitades õigeid küsimusi ning arvates ära sündmusi, mis viivad kaardil kirjeldatud sündmuseni. 

KUIDAS MÄNGIDA? ↓

 

 

Tootekood: BRG#BSRCEE ,   Laoseis: 199
10,95 €
Black Stories Shit Happens
Black Stories on riukalikud, morbiidsed, süsimustad lood, mis võisid juhtuda kas niimoodi või veidi teistmoodi. 
Selle väljaande erilisus seisneb selles, et need absurdsed, totrad ja uskumatud lood on päriselt juhtunud! Kõik selles väljaandes kirjeldatud sündmused on kusagil maailmas mingil hetkel juhtunud, kas siis kellegi enda lolluse või ootamatu juhuse tõttu. Kõiki lugusid on põhjalikult uuritud ning seejärel kohandatud tavalise süsimusta loo pikkuseks. Hämmeldus ja umbusklik pearaputus on garanteeritud!  
 
KUIDAS MÄNGIDA? ↓
 
Tootekood: BRG#BSSHEE ,   Laoseis: 88
10,95 €
Break the Code
Kas valite koodi murdmiseks õiged küsimused? Järelda, välista, arva õigesti! Iga kood on värviliste numbrite kombinatsioon. Kasutage mahaarvamist, et murda mängu kood, võites oma vastased. Mängus saate koguda üksikasju vastase numbriplaatide asukoha ja värvide kohta, näiteks: "Kus on teie viied?" või "Mitu valget kaarti teil on?"
Tootekood: IEL#51629 ,   Laoseis: 1
18,95 €
Calico

Mängus "Calico" on mängijate eesmärgiks meisterdada kõige mugavam lapitekk. Igal lapitekil on kindel muster, mida tuleb jälgida, samas üritavad mängijad moodustada värvi- ja mustrikombinatsioone, mis meelitaksid kohale kõige nunnumaid kiisusid.

Tootekood: AEG#6210 ,   Laoseis: 2
42,50 €
Carcassonne 4 Torn
Tootekood: MDG#013 ,   Laoseis: Toode on otsas.
19,00 €
Carcassonne: 1. Kõrtsid ja katedraalid

Laiend lauamängule Carcassonne

Tootekood: BRG#CCE1 ,   Laoseis: 22
14,95 €
Carcassonne: 10. Under the Big Top
Tootekood: SCH#48268 ,   Laoseis: 31
17,00 €
Carcassonne: 2. Kaupmehed ja ehitusmeistrid

Kogu kaupmeestelt hangitud kaupade eest väärtuslikke võidupunkte. Ehitusmeistrite abiga lisakäike tehes saad oma teed ja linnad kiiremini valmis ehitada. Sead suurendavad talupoegade põldude väärtust.

Tootekood: BRG#CCE2 ,   Laoseis: 17
14,95 €
Carcassonne: 9. Lambad ja mäed
Tootekood: SCH#48265 ,   Laoseis: 38
17,00 €
Cartographers Heroes
"Cartographers Heroes" on järg mängule "Cartographers". Sisaldab täiesti uusi maakaarte, punkti ja avastuste kaarte ning varitsuste kaarte, millel on uued võimed.
Tootekood: TWK#4060 ,   Laoseis: 13
24,50 €
Cartographers Map Pack 1: Nebblis - Plane of Flame
Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga. Mängimiseks on vajalik põhimäng "Cartographers" või "Cartographers Heroes".
Tootekood: TWK#4062 ,   Laoseis: 10
9,95 €
Cartographers Map Pack 2: Affril - Plane of Knowledge
Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga. Mängimiseks on vajalik põhimäng "Cartographers" või "Cartographers Heroes".
Tootekood: TWK#4063 ,   Laoseis: 11
9,95 €
Cartographers Map Pack 3: Undercity - Depths of Sabek
Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga. Mängimiseks on vajalik põhimäng "Cartographers" või "Cartographers Heroes".
Tootekood: TWK#4064 ,   Laoseis: 10
9,95 €