Jäta vahele

BRAIN GAMES

Brain Games on esimene lauamängudele keskendunud pood Eestis – tegutseme juba 2008. aastast. 

Lauamängud on meie jaoks olulised, sest mängimine annab inimestele põhjuse saada kokku oma sõprade ja perega, et üheskoos kvaliteetselt aega veeta. Meie eesmärgiks on muuta lauamängud üheks armastatuimaks hobiks!

Brain-Games_Ülemiste-kauplus

Brain Gamesi MISSIOON

ICECOOL

Usume, et lauamängud aitavad inimestel luua sügavaid ja tõelisi sõprussidemeid. Meie visiooniks on maailm, kus igaüks on leidnud endale südamelähedase mängu.

 

 

 

 

 

MÄNGI.

Brain Gamesis me mängime ja lõbutseme ning loome auhinnatud lauamänge.

MÕTLE.

Me oleme kannatlikud, vastutustundlikud ning sallivad ja austame üksteise erinevusi.

NAUDI.

Me naudime üksteiselt õppimist ja koos mängimist - see kasvatab meid inimestena ja aitab üksteisele toeks olla.

Brain Games meeskond Mängi. Mõtle. Naudi.

Brain Gamesi AJALUGU

Brain Games on sündinud lauamängusõprade entusiasmist ning soovist tutvustada oma hobi ka teistele.

Brain Games sai alguse Lätist. 2004. a mängis punt sõpru lauamängu “Catan” ja sattusid sellest nii vaimustusse, et ei jõudnud järgmisel päeval töölegi. Otsustati, et see mäng on vaja tõlkida ja kodumaale tuua! Sealt edasi jõuti juba järgmiste mängudeni ning ka poodide asutamiseni. Kaupluste nimeks sai “Ludo”.

Esimese poe Eestis avasime 2008. aastal. Meie pikaajalised sõbrad kindlasti mäletavad meie esimest kauplust Tallinnas Tartu maanteel. Järgmise aasta kevadel jõudis “Ludo” ka Tartusse Riia maanteele.

2008. a viisime kõik oma tegevusvaldkonnad ühte kaubamärgi “Brain Games” alla ning nii hakkasid ka kõik poed kandma nime “Brain Games”. 

Läbi aastat otsime endale parimaid asukohti mõlemas linnas ning oleme praeguseks pidama jäänud Tallinnas Ülemiste keskuses ning Tartus Tasku ja Lõunakeskuses.

2014. aastal kasvas hoogsalt ka lauamängude kirjastamise pool ning aasta teises pooles asutasime uue firma – Brain Games Publishing SIA, mis keskendus uute mängude kirjastamisele ning rahvusvahelisele turule viimisele.

  Aja jooksul viisime oma tegevuse lisaks ka internetiavarustesse ning asutasime e-poe brain-games.ee.

  Nii nagu Brain Games sai alguse mänguarmastusest on ka enamus praeguseid BG töötajaid just tänu lauamänguhobile selle ettevõttega liitunud. Meie ettevõttes on kõik lauamängude fännid. Need vähesed, kes liitudes seda ei olnud, on ajaga selleks saanud

  Brain Games meeskond

  Lauamängukultuuri edendamine

  Lauamängulaagrid

  Brain Gamesi lauamänguklubi korraldab lauamängulaagreid, kuhu koguneb mängurõõmu nautima üle saja lauamänguhuvilise. Laager kestab mitu päeva ning see on alati mõnus minipuhkus argipäevast – võimalus põgeneda muredest lauamängude maailma, mis pakub vastavalt lauamänguri soovile kas imelist seiklust mõnes fantaasiamängus või hoopis näiteks keerukat raudteefirma püstitamist majandusmängus. Alati leiab endale sobiva lauamängu ning seltskonna :)

  Lauamängulaager ludoteek

  Meistrivõistlused

  Brain Games korraldab igal aastal meistrivõistlusi lauamängudes “Carcassonne” ja “Catan”. Eesti meistrid saavad võimaluse minna Eestit esindama maailmameistrivõistlustele.

  2014. aasta oli Eestile erakordne – “Catan” maailmameistri tiitel tuli Eestisse. Sander Stroom võitis väga põneva ja pingelise finaali ning tõi võidu esmakordselt Eestisse.

  Catan meistrivõistlused