Jäta vahele

KASUTUSTINGIMUSED

Üldised tellimistingimused kehtivad www.brain-games.ee (edaspidi nimetatud Koduleht) tellimiskeskkonnast (edaspidi nimetatud E-pood) ostja (edaspidi Tellija) ja Brain Games OÜ (edaspidi nimetatud Brain Games) vahel kaupade (edaspidi nimetatud Toode või Tooted) tellimisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Brain Games’i e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

E-pood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse kodulehel.

TOODETE TELLIMISE KORD

Lisage soovitud tooted ostukorvi ning valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Telliˮ.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige sobiv tarneviis. Kontrollige üle tehtud valikute õigsus ning edastage oma tellimus vajutades lingile “Esita tellimus”. Seejärel avaneb teile makseviiside valik ning saate tasuda pangalingi või ülekande vahendusel.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 9.00−17.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 16:00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kehtib ka „tulen kaubale ise järeleˮ tarnevaliku puhul.

Kõik E-poes näidatud Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tellitud Toodete hinnale lisandub Toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile. 

Kauba müügilepinguga kohustub E-pood andma Tarbijale üle olemasoleva Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub E-poele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu. 

Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist E-poe pangakontole.

TOODETE KOHALETOIMETAMINE

Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib E-pood tellimuse ning annab selle üle ettevõtte logistikapartneritele kohaletoimetamiseks sihtpunktidesse, milleks on kas Omniva pakiautomaat, Smartpost, DPD Pickup pakiautomaat või Brain Games’i kauplused.

Kohaletoimetamise viisi saab Tellija valida tellimuse vormistamisel, hinnad on Tellijale nähtavad Tellimuse vormistamisel. 

Toodete kohaletoimetamise aeg:

Toode toimetatakse Tellijani E-poes märgitud aja jooksul. Kui tellimus sisaldab Tooteid, mille tarneaeg on pikem kui teistel Toodetel, siis toimetatakse kõik Tooted Tellijale ühe pakina arvestades pakis olevatest Toodetest pikimat tarneaega.

E-pood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida E-pood ei saanud mõjutada või ette näha.

Brain Games toimetab tellitud Tooted Tellijani tasuta pakiautomaati, kui tellitud Toodete maksumus on üle 50 € (DPD kulleri puhul üle 100€) või Tellija on märkinud Toodete kättesaamise kohaks Brain Games’i kaupluse. 

Toodete kättetoimetamise viisid

Omniva pakiautomaadi, Smartposti ja DPD Pickup pakiautomaadi vahendusel jõuab tellimus valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul ning Sinu pakikapi uksekood edastatakse SMS-ga mobiiltelefonile. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest. Kui pakki ei ole selle aja jooksul välja võetud, siis kuulub tellimus tühistamisele ning tellimuse tühistamise korral tagastab Brain Games pärast kauba tagasisaamist tasutud summa Tellija arveldusarvele. 

DPD kulleri vahendusel jõuab tellimus valitud sihtkohta 3 tööpäeva jooksul. Enne paki toomist helistab kuller ette ning lepib kokku täpsema kättetoomisaja. Kui saajat ei õnnestu kättetoimetamise aja kokkuleppimiseks kätte saada, suunatakse pakk väljastamiseks pakiautomaati, kus hoiatakse seda kuni 7 kalendripäeva.

Brain Games'i kauplusesse jõuab Tellimus 3 tööpäeva jooksul. Tellijale saadetakse Tellimuse poodi jõudmisel teavitav e-kiri. Tellija saab Tellimuse kätte 7 kalendripäeva jooksul isikuttõendava dokumendi alusel. Kui Tellija ei ole 7 kalendripäeva jooksul Tellimusel järel käinud, kuulub Tellimus tühistamisele.  Tellimuse tühistamise korral tagastab Brain Games pärast kauba tagasisaamist tasutud summa. Tellija arveldusarvele.

TARBIJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus E-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Selleks peab Tarbija Brain Games’ile esitama kirjalikult või e-posti teel ühemõttelise taganemisavalduse või kasutama selleks taganemisavalduse tüüpvormi, mis on saadaval siin.

Tellimusest taganemise avalduses peab Tarbija näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha. 

Juhul kui Tarbija taganeb tellimusest, siis kohustub Tarbija tagastama kasutamata ning kahjustamata (toode peab olema kiles) Tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest arvates. Tarbija võib tagastada Tooted Brain Games’i kauplustesse või posti teel aadressile: Brain Games OÜ, Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn. Tarbija kannab tellimusest taganemisel Toodete tagastamise kulud.

Brain Games tagastab Tarbijale tagastatud Toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu ulatuses, mis vastab Tellija poolt tasutud summale. Brain Games tagastab raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates, kuid mitte varem kui 3 tööpäeva jooksul Tellija poolt tagastatud Toodete kättesaamisest. 

Juhul, kui Tellija poolt tagastatud Toode on kasutatud, siis on Brain Games’il õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni Toote müügihinnani sõltuvalt Toote väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha Tellijale tagastatavast summast.

Isikuandmete töötlemine 

Tarbija annab E-poes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, isikukood, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. 

E-poel on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

TELLIJA ÕIGUSED

Tellijal on õigus tellida Tooteid E-poes Brain Games’i poolt sätestatud hinnaga ja fikseeritud tingimustel.

Tellijale saadetav Toode peab olema korrektne ja komplektne ning vastama Brain Games’i poolt fikseeritud tingimustele.

Tellijal on õigus esitada Toote tellimust ja Toodet ennast puudutavaid pretensioone Brain Games’ile aadressil Suur-Sõjamäe 4, Tallinn või e-posti aadressi epood(ät)brain-games.com 14 kalendripäeva jooksul Toode kättesaamisest arvates.

Tellijal on õigus Toodete tellimusest taganeda vastavalt punktile “Tarbija õigus tellimusest taganeda”.

Tellijal on õigus Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

TELLIJA KOHUSTUSED

Tellimuse vormistamisel on Tellija kohustatud esitama tellimuse teostamiseks vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, täpne aadress (tänav, maja nr, korteri nr, postiindeks, linn/asula/ või küla/maakond), kontakttelefon ning võimalusel e-posti aadress.

Juhul, kui Tellija ja Toote saaja on erinevad, peab Tellija esitama eelmises punktis fikseeritud andmed ka saaja kohta.

Juhul, kui Tellija esitatud andmed on vigased ja/või mitte-täielikud, ei garanteeri Brain Games Toote tellimuse nõuetekohast täitmist. Võimaluse korral võtab Brain Games Tellijaga ühendust, et täpsustada vigaseid või mittetäielikke andmeid.

Tellimuse vormistamisel kinnitab Tellija, et on nõus käesolevates üldistes tellimistingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma.

BRAIN GAMES’I ÕIGUSED

Brain Games’il on õigus muuta käesolevat tellimistingimusi ilma ette teatamata avaldades uued kehtivad tingimused Internetikeskkonnas.

Brain Games’il on õigus igal ajal ette teatamata muuta E-poe hinnakirja avaldades uue hinnakirja Internetikeskkonnas.

Brain Games’il on õigus tellimuse aktsepteerimisest loobuda või tellimuse täitmisest loobuda, näiteks kuid mitte ainult, juhul kui hinnakirjas on avaldatud ekslikult vale hind.

Brain Games ei taga, et Toote lühikirjeldus vastab Tellija arvamusele Toote sisu kohta.

Juhul, kui Tellija ei täida käesolevate üldiste tellimistingimustega talle pandud kohustusi, ei garanteeri Brain Games tellimuse jõustumist ja/või nõuetekohast Toote saatmist.

Juhul, kui Tellija ei täida maksekohustust korrektselt, on Brain Games’il õigus avaldada Tellija andmed maksehäirete registris.

BRAIN GAMES’I KOHUSTUSED

Brain Games kohustub Tellijani toimetama korrektse(d) ja komplektse(d) Toote(d).

Brain Games kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik Tellija pretensioonid.

Brain Games kohustub Tellija pretensiooni lahendama 7 tööpäeva jooksul juhul, kui pretensiooni põhjused on Tellijast mittesõltuvad. Juhul, kui pretensiooni põhjus on Tellija põhjustatud, peab Tellija selle koheselt kõrvaldama.

Brain Games kohustub välja vahetama Toodete praakeksemplarid. Brain Games vastutab üksnes tootmisvigade jm puuduste eest, mis olid olemas Toote üleandmisel Tellijale.

Kõik pooltevahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkuleppele ei jõuta ja Tellija soovib jätkata kaebuse esitamisega, siis on Tellijal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole aadressil Rahukohtu 2, Tallinn 10130. 

Küsimuste tekkimisel helistage tööpäeviti kella 9-17 klienditoe telefonil (+372) 5306 2116 või kirjutage e-posti aadressil: epood@brain-games.com.

Brain Games OÜ