Tootegrupid

Lauamängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
100 muinasjutumõistatust
Neid 100 mõistatust lahendades mängib laps Lumivalgekese, Pinocchio, Pöial-Liisi, kolme põrsakese ning ka paljude teiste muinasjutukangelastega. Ülesannete hulgas on nii labürinte, erinevuste leidmist, peidetud asjade otsimist ja palju muud lõbusat. Komplektis oleva markeri abil saad igale kaardile oma vastuse kirjutada.
Tootekood: DAD#043 ,   Laoseis: 17
11,50 €
4-ühes "Frozen II"

Komplekt sisaldab kahte 25 tükiga puslet, memoriini mängu ning doominot.

Tootekood: EDU#18378 ,   Laoseis: 2
17,00 €
Bataflash
Bataflash on reaktsiooni- ja tähelepanumäng. Mängijad keeravad korraga oma pakist ühe kaardi ümber. Kes esimesena leiab kõikidel kaartidel oleva ühise looma saab kõik antud kaardid endale.
Tootekood: DJE#05118 ,   Laoseis: 10
10,50 €
Big Pirate
Suur Piraat ajab meremehi mööda saart taga. Kas ta saab nad kätte või jõuavad viimased enne laevale? Pingeline täringumäng!
Tootekood: DJE#08423 ,   Laoseis: 3
47,50 €
Black Stories School Stories

50 keerulist mõistatust surmigavatest tundidest, katastroofilistest kodutöödest ja (üli)piinlikest õpsidest panevad kõhu naerust valutama!

Tootekood: BRG#BSSSEE ,   Laoseis: 99
10,95 €
Carcassonne Junior

Prantsusmaa riigipühal, 14. juulil, lastakse Carcassonne’i linnas tänavatele kõik lambad, kanad ja lehmad. Lastel on lõbu laialt päikeseloojanguni, mil nad püüavad loomi ajada tagasi koju.

Mängus Carcassonne Junior võtavad mängijad kordamööda maastikuruute ja asetavad neid lauale, kuid erinevalt tavalisest Carcassonne’ist, sobivad ruudud alati üksteisega kokku. Lisaks ilusale loodusele ja teedele on ruutudel kujutatud mängijate värvides lapsi. Kui teelõik saab valmis, asetab iga mängija enda värviga sobivale ruudule ühe oma mängunuppudest.

Tootekood: BRG#CCJR ,   Laoseis: 41
26,95 €
Clever Bear learns to count
Suurepärane lauamäng, õpetamaks lapsele numberid ja loendamist.
Tootekood: HAB#3151 ,   Laoseis: 1
27,50 €
Das Magische Labyrinth
Lastemängus "The Magic Maze" on võluriõpilased kaotanud maagilisi asju labürinti. Nüüd tuleb need tagasi saada enne kui keegi märkab. Kahjuks on labürint täis nähtamatuid seinasid ja korraga on näha vaid üks ese. Nii et tuleb meeles pidada, kus on seinad. See nõuab head mälu ja osavust. Iga mängija liigub mööda mängulauda, üritades vältida mängulaua all olevaid seinasid. Iga nupu all on magnetiga kuulike, mis seinaga kokku puutudes alla kukub ja siis tuleb mängijal uuesti alustada.
Tootekood: SCH#40848 ,   Laoseis: 3
39,00 €
Dobble 360

Täiesti uus viis Dobble'i mängimiseks, mis paneb su pea ringi käima! Kaardimäng "Dobble" on populaarne reaktsiooni- ja tähelepanumäng kogu perele, milles mängijad püüavad otsida üles ja nimetada kahe kaardi vahel ühise sümboli, kui need kiiresti pöörlevad. Mängu on võimalik mängida nii pöördealusega, kui ka ilma!

Tootekood: KAD#DOB360 ,   Laoseis: 7
27,00 €
Dobble Harry Potter Nordic

NB! Tegemist on põhjamaade keeltes oleva versiooniga! Eestikeelsed reeglid on lisatud juurde mustvalge trükina!
Kaardimäng "Dobble" on populaarne reaktsiooni- ja tähelepanumäng kogu perele. Harry Potter’i versioon sisaldaldab samu häid "Dobble" reegleid, kuid pildid on meile tuttavad hoopiski Harry Potteri maailmast! Tänu oma kiirele loomule ja lihtsatele reeglitele sobib "Dobble" nii lasteaias kui ka koolis mängimiseks.

Tootekood: DOB#HP01ML ,   Laoseis: 8
17,00 €
Doomino "Farm"
28 tükine doomino.
Tootekood: DJE#08158 ,   Laoseis: 2
12,00 €
Doomino "Octo"
28-tükiline puidust doomino.
Tootekood: DJE#01649 ,   Laoseis: 2
25,50 €
Doomino - 1;2;3

Doomino numbrite ja loendamise õppimiseks.

Tootekood: DJE#08168 ,   Laoseis: 9
12,00 €
Doomino Junior
Piltidega versioon lastele klassikalisest mängust Doomino.
Tootekood: SCH#51240 ,   Laoseis: 4
14,00 €
Dragomino

Sind on nimetatud "draakoni treeneriks" ja avaneb võimalus kohata neid loomi müstilisel saarel. Kuid saarel leidub ka teisi treenereid. Võistelge omavahel ja proovige koguda kõige rohkem draakoni beebisid. "Dragomino" mängukäik sarnaneb "Kingdominole", kuid on sobivam noorematele mängijatele.

Tootekood: KAD#DRAGOM ,   Laoseis: 5
24,95 €
Dragon's Breath
Draakonilapsed Mira, Feo, Luna ja Diego avastavad ühel oma ekspeditsioonil ebatavalise sädeleva aarde: jääsamba, mille sees on külmunud sädelevad kivid. Nad tahavad aarde oma koopasse tagasi viia. Kuid kahjuks on jääsammas liiga raske. Ainus, mida nad teha saavad, on see sulatada. Kuid tule hingamine pole nii lihtne, kui see kõlab. Tule asemel juhivad nad ainult kuuma õhku. Siis tekib neil neljal idee: nad kutsuvad isa appi. Ja see toimib! Isa tulehingamine hakkab jääsammast sulatama ja vähehaaval hakkavad sädelevad kivid välja pudenema. Draakonilapsed koguvad kiiresti väärtuslikud aarded kokku ja viivad need tagasi oma koopasse. Väikese õnne korral saab ka isa mõne sädeleva kivi! Milline draakonilaps kogub mängu lõpuks oma koopasse kõige sädelevamad kivid?
Tootekood: HAB#303586 ,   Laoseis: 5
20,95 €
Farm Rescue

Mängijad töötavad üheskoos, et pöörata farmis kõik ruudud pildiga alaspidi või aidata farmeril kätte saada hunt, enne kui too farmi jõuab.

Kui hunt jõuab farmi, on tema võitja.
Kui kõik loomaruudud on pildiga alaspidi või farmer saab hundi kätte, võidavad mängijad kõik üheskoos ja päästavad farmi! Hurraa!

Tootekood: BRG#FARM ,   Laoseis: 42
22,95 €
Foto Fish
Põnev veealune park kutsub osalema allveefoto konkursil. Kes teeb kõige kiiremini parima pildi? Olge ettevaatlik - ainult selged pildid loevad! Mängu võidab fotograaf, kes paneb kokku kõige pikema kala.
Tootekood: LOG#59037 ,   Laoseis: 5
22,50 €
Games - Piratatak
Tõmba kaarte, leia kulda, võitle piraatidega. Eesmärgiks on ehitada endale laev enne, kui piraadid tulevad ründama.
Tootekood: DJE#05113 ,   Laoseis: 2
11,50 €
Go Slow
Kes tasa sõuab, see kaugele jõuab! See vanasõna kehtib kõige rohkem tigude võidusõidu maailmas. Hakka treeneriks ja õpeta oma tigu olema kõige aeglasem, et ta võimalikult kaua juurviljapeenral püsiks.
Tootekood: LOG#59038 ,   Laoseis: 6
17,50 €
Halli Cups

"Halli Cups" on lõbus tähelepanu-, kiirus- ja reaktsioonimäng, kus mängijad täidavad kaartidel näidatud ülesandeid, pannes värvilisi topse õigesse järjekorda.

Tootekood: BRG#HCUPS ,   Laoseis: 20
21,95 €
Halma
Hiina kabe on klassikaline lauamäng. Eesmärgiks on olla esimene mängija, kes paigutab oma 10 nuppu vastasolevasse kolmnurka, hüpates üle teistest nuppudest.
Tootekood: SCH#49217 ,   Laoseis: 6
19,95 €
Haridusmäng: Numbrid
„Numbrid“ on hariv pusle, mis tutvustab lapsele lõbusa mängu kaudu numbrite maailma. Mängu käigus õpib laps tundma numbreid ja lugema kümneni. See on suurepärane esimene samm matemaatika õppimisel.
Tootekood: ANV#1946EE ,   Laoseis: 7
9,00 €
Hedgehog Haberdash
Võistle, et olla esimene, kes lõpetab oma siili kaunistamise oma lemmikvärviga. Tõmmake lehekotist kordamööda lehti, lootes leida otsitava värvi leht, ja pista see oma siili kasuka sisse. Kuid lehtedel on kaks värvi ja parema mäluga mängijad saavad otsitud lehti ise võtta. Olge esimene, kes lõpetab oma siili, et võita!
Tootekood: HAB#305588 ,   Laoseis: 3
19,95 €
Hungry Hugo
Elad väikesel saarel ja pead pidevalt võistlema kaunima aia nimel. Seega haara labidas ja kiirusta aeda! Võidab see, kes esimesena oma aia valmis saab. Kuid seal on üks takistus - Hugo. Hugo on hiiglaslik ahv, kes enamuse ajast magab rahulikult, kuid kui ta ärkab, siis alati väga näljasena. Ole ettevaatlik ja kaitse oma aeda!
Tootekood: LOG#59040 ,   Laoseis: 5
17,50 €
ICECOOL EN FR
NB! Tegemist on rahvusvahelise versiooniga. Mänguga on kaasas mustvalged eestikeelsed reeglid, originaalreeglid on inglise keeles. 
 
Maailmakuulsa auhinna — Kinderspiel des Jahres — võitja! Aasta parim lastemäng 2017!
Unikaalne mängumehaanika.
Õpi trikid selgeks ja üllata sõpru.
Mäng pakub rõõmu nii väikestele kui suurtele.
Tootekood: BGP#ICE ,   Laoseis: 18
19,95 €
ICECOOL2
Maailmakuulsa auhinna — Kinderspiel des Jahres — võitja! Aasta parim lastemäng!
Unikaalne mängumehaanika.
Õpi trikid selgeks ja üllata sõpru.
Mäng pakub rõõmu nii väikestele kui suurtele.
ICECOOL2 - saad mängida eraldiseisvalt või kokku panna ICECOOL'ga ning luua veel suurema ICECOOL'i maailma!
Tootekood: BRG#IC2 ,   Laoseis: 15
29,95 €
Kaardimäng - Animomix
Kas olete valmis looma veidraid loomi? Igal Animomixil on 3 osa: nende pea, keha ja nende jalad. Olge ettevaatlik, et sassi ei läheks teie pea! Mängus on pead ja jalad kahes erinevas suuruses ja nii võib palju segadust tekkida!
Tootekood: DJE#05146 ,   Laoseis: 1
9,50 €
Kaardimäng - Mini Family
Mängu eesmärk on aidata fantastilisi tegelasi (miniperekonda) või loomi, kes elavad samas looduskeskkonnas (Mini Nature). Leidke oma pere!
Tootekood: DJE#05101 ,   Laoseis: 1
10,50 €
Kaardimäng Micons
Micons on arendav kaardimäng lastele. Mäng arendab seoste loomise oskust, kujundeid ja omadussõnu.
Tootekood: GIG#MIC ,   Laoseis: 5
11,95 €