Tootegrupid

Lauamängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
100 muinasjutumõistatust
Neid 100 mõistatust lahendades mängib laps Lumivalgekese, Pinocchio, Pöial-Liisi, kolme põrsakese ning ka paljude teiste muinasjutukangelastega. Ülesannete hulgas on nii labürinte, erinevuste leidmist, peidetud asjade otsimist ja palju muud lõbusat. Komplektis oleva markeri abil saad igale kaardile oma vastuse kirjutada.
Tootekood: DAD#043 ,   Laoseis: 21
11,50 €
5 sekundit Juunior

Ülipõneva lauamängu "5 sekundit" väiksematele mängijatele mõeldud versioon! Mängijad peavad võimalikult paljudele küsimustele vastama õigesti. Igale küsimusele tuleb enne aja otsasaamist leida teatud arv õigeid vastuseid: kollastele kaartidele 2 ja punastele 3. Kaartide kollase poole küsimused on mõeldud pisematele lastele, punase poole omad suurematele. Kui kõik mängijad ei saa veel küsimuste lugemisega hakkama, soovitame mängu määrata küsimuste esitaja (nt lapsevanem või mõni vanem laps). Tema loeb küsimused ette, kuid ei osale ise mängus.

Tootekood: HAS#01501 ,   Laoseis: 2
21,95 €
50 ülesannet nutikale lapsele
Selles pakis on 50 erinevat ülesannet, millega saab testida nutikust ning arendada loogilist mõtlemist. Kaartidega on kaasas võlupliiats – kaarte saab puhtaks pühkida ning korduvalt kasutada.
Tootekood: DAD#042 ,   Laoseis: Otsas
11,50 €
Bataflash
Bataflash on reaktsiooni- ja tähelepanumäng. Mängijad keeravad korraga oma pakist ühe kaardi ümber. Kes esimesena leiab kõikidel kaartidel oleva ühise looma saab kõik antud kaardid endale.
Tootekood: DJE#05118 ,   Laoseis: 7
10,50 €
Big Pirate
Suur Piraat ajab meremehi mööda saart taga. Kas ta saab nad kätte või jõuavad viimased enne laevale? Pingeline täringumäng!
Tootekood: DJE#08423 ,   Laoseis: Otsas
34,00 €
Bingo "Aastaajad"

Igal mängijal on oma bingo-tahvel. Mängijad keerutavad bingo-ratast ja katavad oma tahvlil vastava koha kinni.

Tootekood: DJE#08114 ,   Laoseis: Otsas
14,00 €
Bingo Travelling
Keeruta noolekest ning leia õige loom!
Tootekood: DJE#08113 ,   Laoseis: Otsas
14,00 €
Bingo-memoriini-doomino komplekt "Väikesed sõbrad"
Bingo-memoriini-doomino komplekt.
Tootekood: DJE#08131 ,   Laoseis: 4
20,50 €
Black Stories School Stories

50 keerulist mõistatust surmigavatest tundidest, katastroofilistest kodutöödest ja (üli)piinlikest õpsidest panevad kõhu naerust valutama!

Tootekood: BRG#BSSSEE ,   Laoseis: 105
10,95 €
Brandon the Brave

Tahad olla sama tugev, julge ja kuulsusrikas rüütel nagu Julge Brandon? 
Selleks, et saada rüütliks, pead esmalt läbima vastavad katsed ning tõestama, et sul on hea vaist. Sinu ülesandeks on üles leida hiiglased, draakonid, nõiad ning teised varitsevad ohud. Mängija, kes suudab mängutükid meisterlikult teineteise kõrvale asetada ning seeläbi ülesanded ära teha, kuulutakse mängu lõpus uhkeks rüütliks.

Tootekood: HAB#7123 ,   Laoseis: Otsas
14,00 €
Brandon the Brave

Tahad olla sama tugev, julge ja kuulsusrikas rüütel nagu Julge Brandon? Selleks, et saada rüütliks, pead esmalt läbima vastavad katsed ning tõestama, et sul on hea vaist. Sinu ülesandeks on üles leida hiiglased, draakonid, nõiad ning teised varitsevad ohud. Mängija, kes suudab mängutükid meisterlikult teineteise kõrvale asetada ning seeläbi ülesanded ära teha, kuulutakse mängu lõpus uhkeks rüütliks.

Tootekood: HAB#301603
15,00 €
Castle Climbing Frog

Põnev osavus- ja mälumäng: Sulps! Veel üks lossielanik on lasknud millelgi aknast välja kukkuda ja lossi tiiki veereda. Printsess ei leia oma kuldset palli, mustkunstnik otsib oma kristallkuuli ja kokk on kaotanud kapsapea. Mis nüüd saab? Ainult ronimiskonn Francesco saab neid esemeid tuua. Kuid ta vajab abi järsust lossi tornist üles ronimiseks! Kõigepealt avavad mängijad aknaid, et leida üles õige lossielanik. Seejärel aitavad nad ronival konnal nööri tõmmates palli seinast üles viia. Kuid nad peavad olema ettevaatlikud, et pall ei satuks valesse auku seinas. Mäng, kes kasutab oma oskusi ja mälu kõige rohkem pallide tagasitoomiseks, võidab mängu.

Tootekood: HAB#303993
34,00 €
Catch Me!
Kas ja kui palju suudab kass hiiri kinni püüda? Kas hiired suudavad kinni püüdmist vältida? Selles lõbusas mängus tehakse see kindlaks.
Tootekood: HAB#2400 ,   Laoseis: Otsas
24,50 €
Connect 4 Shots
"Connect 4 Shots" on kiirust ja osavust nõudev mäng kahele. Mõlemad mängijad asuvad samaaegselt oma värvilisi palle ritta seadma. Et mõõduvõtt oleks veel põnevam, tuleb oma pall mängulauale saata lauapõrkega.
Tootekood: HAS#E3578
34,00 €
Das Magische Labyrinth
Lastemängus "The Magic Maze" on võluriõpilased kaotanud maagilisi asju labürinti. Nüüd tuleb need tagasi saada enne kui keegi märkab. Kahjuks on labürint täis nähtamatuid seinasid ja korraga on näha vaid üks ese. Nii et tuleb meeles pidada, kus on seinad. See nõuab head mälu ja osavust. Iga mängija liigub mööda mängulauda, üritades vältida mängulaua all olevaid seinasid. Iga nupu all on magnetiga kuulike, mis seinaga kokku puutudes alla kukub ja siis tuleb mängijal uuesti alustada.
Tootekood: SCH#40848 ,   Laoseis: Otsas
39,00 €
Dobble Harry Potter Nordic

NB! Tegemist on põhjamaade keeltes oleva versiooniga! Eestikeelsed reeglid on lisatud juurde mustvalge trükina! Kaardimäng "Dobble" on populaarne reaktsiooni- ja tähelepanumäng kogu perele. Harry Potter’i versioon sisaldaldab samu häid doblle reegleid kuid pildid on meile tuttavad hoopiski Harry Potter’i maailmast! Tänu oma kiirele loomule ja lihtsatele reeglitele sobib "Dobble" nii lasteaias kui ka koolis mängimiseks.

Tootekood: DOB#HP01ML ,   Laoseis: Toode on otsas.
17,00 €
Doomino "Farm"
28 tükine doomino.
Tootekood: DJE#08158 ,   Laoseis: 10
10,95 €
Doomino "Loomad"
28-tükine doomino väikelastele.
Tootekood: DJE#08115 ,   Laoseis: 10
13,50 €
Doomino "Octo"
28-tükiline puidust doomino.
Tootekood: DJE#01649 ,   Laoseis: 5
25,50 €
Doomino - 1;2;3

Doomino numbrite ja loendamise õppimiseks.

Tootekood: DJE#08168 ,   Laoseis: 6
10,95 €
Doomino - Värvilised loomad (Domino - Colour Animals)
Doomino, mille tükkide ühel pool on klassikalised täpid, teisel pool aga vahvad loomad.
Tootekood: DJE#08111 ,   Laoseis: Otsas
13,50 €
Doomino Junior
Piltidega versioon lastele klassikalisest mängust Doomino.
Tootekood: SCH#51240 ,   Laoseis: 4
14,00 €
Ear Tug
Tundke ära missugune kõrv missugusele loomale läheb. Kaasas on reeglid 3 erineva mängu jaoks.
Tootekood: HAB#3125 ,   Laoseis: Otsas
18,50 €
Educational wooden games - Lotto 4 friends
Seoseid õpetav lotomäng, kus tuleb pildiketastele leida õige asukoht.
Tootekood: DJE#08124 ,   Laoseis: Otsas
8,95 €
Eduludo - Coloformix
Leia pildilt õige kujund ja värv ning pane nupp alusele õigesse kohta. 1 puidust alus (20 x 20 cm), 12 puidust nuppu, 20 kaarti.
Tootekood: DJE#08355 ,   Laoseis: Otsas
21,00 €
Eesti tähestiku mäng
Lauamäng Tähestik on mäng millega on lõbus ning lihtne õppida eesti tähestikku. Illustreerivad pildid ning huvitavad luuletused teevad õppimise meeldivaks. Mängu võitmiseks peab laps ära arvama mõistatusi ja kokku panema pusled!
Tootekood: HAS#00708T ,   Laoseis: Otsas
6,90 €
Farm Rescue

Mängijad töötavad üheskoos, et pöörata farmis kõik ruudud pildiga alaspidi või aidata farmeril kätte saada hunt, enne kui too farmi jõuab.

Kui hunt jõuab farmi, on tema võitja.
Kui kõik loomaruudud on pildiga alaspidi või farmer saab hundi kätte, võidavad mängijad kõik üheskoos ja päästavad farmi! Hurraa!

Tootekood: BRG#FARM ,   Laoseis: 58
22,95 €
Fiery Dragons
Tootekood: HAB#22562
15,50 €
Games - Piratatak
Tõmba kaarte, leia kulda, võitle piraatidega. Eesmärgiks on ehitada endale laev enne, kui piraadid tulevad ründama.
Tootekood: DJE#05113 ,   Laoseis: 3
11,50 €
Gary Gouda
Põnev mäng lastele, kus tuleb kehastuda juustumaiaks hiireks. Aga hoia end kassi eest!
Tootekood: HAB#4246 ,   Laoseis: Otsas
32,50 €