Tootegrupid

Ulmemängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
A War of Whispers
Tootekood: GSU#STG1804 ,   Laoseis: 4
49,95 €
Abomination: Heir to Frankenstein

Strateegiamäng "Abomination: Heir to Frankenstein" on võistluslik mäng koletiste ehitamisest. Mängijad on teadlased, kes koguvad kiiresti lagunevaid ressursse linna surnuaedadest ja surnukuuridest, palkavad kahtlaseid abilisi ja töötavad oma laboris, et luua uus eluvorm. Mängu võidab ja saab Frankensteini mantlipärijaks see mängija, kes esimesena koletise valmis saab.

Tootekood: PHG#3200 ,   Laoseis: Toode on otsas.
77,50 €
Aftermath An Adventure Book Game
Tootekood: PHG#3000 ,   Laoseis: Otsas
109,50 €
Arkham Horror LCG: Edge of the Earth Campaign
Tootekood: FFG#AHC64 ,   Laoseis: 1
69,95 €
Arkham Horror Third Edition Gamemat
Tootekood: FFG#FAHB03 ,   Laoseis: Otsas
49,00 €
Axis & Allies 1941
Tootekood: HAS#39687 ,   Laoseis: Otsas
32,00 €
Black Angel
Inimkond on oma vastutustundetu käitumisega ammendanud Maa loodusvarad, muutes selle peaaegu elamiskõlbmatuks. Teie planeedi pöördumatu lagunemise tõttu rõhutud selguse puhangus on suured riigid sunnitud jätma kõrvale oma erimeelsused ja jagama oma teadmisi, et luua kõige ulatuslikum kosmoseaparaat, mis eales ehitatud. Seega käivitatakse projekt BLACK ANGEL.
Tootekood: AMD#PGBA01 ,   Laoseis: 6
78,50 €
Blackout: Hong Kong
Tootekood: PBG#EG50130 ,   Laoseis: Toode on otsas.
49,00 €
Cards Against Humanity Foil Pack WWW Pack

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!

Mängulaiend WWW  lisab mänguleCards Against Humanity, internetikasjutajate kõige veidramad ja hullemad naljad. 

Tootekood: CAH#015 ,   Laoseis: 18
9,95 €
Casual Album 18-Pocket: Roheline
Tootekood: GGS#32003ML ,   Laoseis: Otsas
17,00 €
Clank! In! Space! Apocalypse!
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Strateegiamängu laiend "Clank! In! Space! Apocalypse!" jätkab mängu "Clank! In! Space!" maailmas. Väikesed mässuallikad jätkavad Isand Eradikuse vastu võitlemist, kuid õelal küborgil on plaan nad lõplikult purustada. Mängijate ülesandeks on peatada Eradikuse plaan. Päästa galaktika ja sa rikkaks samal ajal. Võibolla isegi hoia ära maailma lõpp või põgene aardega sel ajal kui teised seda teha üritavad.
Tootekood: RGD#0828 ,   Laoseis: 5
26,50 €
Comanauts

"Comanauts" on teine mäng Jerry Hawthorne'i seiklusraamatute süsteemis. Mäng viib meid Dr. Strobali, meie aja kõige targema inimesse ajusse, kes kahjuks on koomas. Dr. Strobal lõi energia saamiseks uue tehnoloogia, mis kahjuks katki läks. Selle purunemine ähvardab meie maailma hävitada. Mängijad peavad sisenema tema ajusse ja alistama tema deemonid, et ta saaks üles ärgata ja maailma päästa.

Tootekood: PHG#2500 ,   Laoseis: Toode on otsas.
84,00 €
Dominion: Cornucopia & Guilds
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: RGG#518 ,   Laoseis: 1
48,50 €
Duelosaur Island

Mängus Duelosaur Island on teie käes olevatel kaartidel kolm võimalikku tegevust: need sisaldavad dinosauruste DNA järjestusi (millega saate luuauusi dinosauroseid); jooniseid vaatamisväärsuste jaoks (mida saate ehitada) ja teatavaid toiminguid (neid saab teha, kui ei ehita ega loo dinosaurust). Mängu saab mängida ka koos Dinosaur Islandiga.

Tootekood: PAN#D201805 ,   Laoseis: Toode on otsas.
34,00 €
Dungeons & Dragons: Adventure Begins
Tootekood: E94#181020 ,   Laoseis: 2
42,00 €
Exploding Kittens: Original (Nordic)
Tootekood: EKG#ORG11N ,   Laoseis: Toode on otsas.
29,50 €
Fallout Shelter Board Game
Tootekood: FZX#06 ,   Laoseis: 2
42,50 €
It's a Wonderful World
Tootekood: BRE#WON0189 ,   Laoseis: 4
47,50 €
Keyforge: Age of Ascension: Starter Set
Tootekood: FFG#KF04 ,   Laoseis: Otsas
28,00 €
Mansions of Madness 2nd Ed.

Müstiline nüansiderohke õudus-seiklusmäng, kus mängijad teevad koostööd, et leida tõde ja jääda ellu. Tegevus toimub 1920-30. aastate Ameerikas, kus hakkavad tulema ilmseks õudused, milles inimkond varem teadlik polnud; maailmas kus toimuvad ka mängud Eldritch Horror ja Elder Sign. 2. väljalaskes pole vaja enam mängujuhti - selle rolli võtab üle äpp, mistõttu mäng on nüüd mängitav ka üksinda.

Tootekood: FFG#MAD20 ,   Laoseis: Otsas
109,00 €
Nemesis
Nemesis on poolkooperatiivne mäng, kus teie ja teie meeskonnakaaslased peate ellu jääma vaenulike organismidega nakatunud laeval. Mängu võitmiseks pead täitma ühe kahest mängu alguses antud eesmärgist ja jõudma ühes tükis tagasi Maale. Te leiate oma teel palju takistusi: Sissetungijad (laeva tehisintellekti poolt antud tulnukate organismidele antud nimi), laeva halb füüsiline seisund, kaasmängijate eesmärgid ja mõnikord lihtsalt julm saatus.Nemesise mäng on täis kulminatsioonihetki, mis loodetavasti on teile rahuldust pakkuvad isegi siis, kui teie parimad plaanid on rikutud ja teie tegelast tabab kohutav saatus.
Tootekood: REB#99907 ,   Laoseis: 1
129,00 €
Nemesis: Void seeders Expansion

Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga, mängimiseks vajad põhimängu ''Nemesis''

Tootekood: REB#99561 ,   Laoseis: 2
53,50 €
Resistance 3rd Ed.
"The Resistance" on lõbus seltskonnamäng 5-10 mängijale. Mängijad kehastuvad impeeriumi vastase liikumise võitlejateks, aga seltskonda on imbunud paar valitsuse agenti. Kas saavad vastupanuliikumise plaanid teoks või suudavad valitsuse agendi need kihva keerata. Keegi pole mängu lõpuni päris kindel, kes on kes.
Tootekood: IBC#RES2 ,   Laoseis: 28
24,00 €
Risk 2210 AD
"Risk 2210 A.D." on jälle üks variant Riskide suures perekonnas. Võrreldes klassikalise Riskiga toimub antud mängu tegevus tulevikus, kus sõda peetakse mehhaniseeritud üksustega ning lisaks kontinentidele muutuvad lahingutandriks ka ookeanid ja kuu. Iga mängija kehastub ühe sellise üksuse komandöriks ning ta ülesandeks on oma väed võidule viia. Aga et asi veel põnevam oleks, on igal komandöril oma eriomadused ja oskused.
Tootekood: HAS#86600 ,   Laoseis: Otsas
45,00 €
Roll For The Galaxy: Rivalry
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! "Roll For The Galaxy: Rivalry" sisaldab kolme laiendit ühes karbis. Esiteks, 62 lisatäringut, algusfraktsioonid, kodumaailmad ja palju muud. Teiseks, "Deal Game", mis lubab $ täringutega kaubelda. Pea kõik sobib müügiks, vajad sa siis rohkem krediidirada või just mõnda lisatäringut. Kolmandaks, "Orb Game", kus iga mängija saab endale lisatäringu, mida veeretatakse avalikult. See täring näitab, mis voorus saad sa see voor kasu. See infokild võib suurel määral muuta seda, mida teised see voor valivad.
Tootekood: RIO#557 ,   Laoseis: Otsas
88,00 €
Room 25
Lauamängus "Room 25" pead põgenema erinevate ruumidega vangist. Küll aga peab olema ettevaatlik - mõnes ruumis võib olla mürgine gaas ja mõnes ruumis saed. Lisaks võib juhtuda, et mõni su kaasmängija on pööratud vangivalvuriks, kes üritab sind mõnda surmavasse ruumi lükata.
Tootekood: MGO#4199 ,   Laoseis: 10
38,00 €
Room 25: Escape Room

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Mängulaiend "Room 25: Escape Room" lisab mängule uusi tubasid ning kaks uut koostöömänguvõimalust, kus saate üheskoos põgenemistoast väljapääsu otsida.

Tootekood: MGO#3024 ,   Laoseis: 8
32,00 €
Run, Fight or Die: Reloaded
Tootekood: GFG#96724 ,   Laoseis: Otsas
52,00 €
Space Freaks
Lauamängus "Space Freaks" oled kaklustiimi juhataja ja pead panema kakluseks kokku parimad võitlejad. Sinu valikutest sõltub terve mäng.
Tootekood: LPF#27061 ,   Laoseis: Otsas
53,50 €
Specter Ops

Strateegiamängus "Specter Ops" on üks mängijatest salaagent, kes üritab Raxxoni rajatises oma ülesandeid salaja täita. Teised mängijad võtavad geneetiliselt muundatud valvurite rollid ja hakkavad teda otsima. Algab kassi-hiire mäng, kus salaagendil on oma käigud ja salateed ning valvuritel on nupukus, arvukus ja tehnoloogilised abivahendid.

Tootekood: PHG#15000 ,   Laoseis: Otsas
58,00 €