Tootegrupid

Ulmemängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Arkham Horror LCG: Edge of the Earth Campaign
Tootekood: FFG#AHC64 ,   Laoseis: 8
69,95 €
Black Angel
Inimkond on oma vastutustundetu käitumisega ammendanud Maa loodusvarad, muutes selle peaaegu elamiskõlbmatuks. Teie planeedi pöördumatu lagunemise tõttu rõhutud selguse puhangus on suured riigid sunnitud jätma kõrvale oma erimeelsused ja jagama oma teadmisi, et luua kõige ulatuslikum kosmoseaparaat, mis eales ehitatud. Seega käivitatakse projekt BLACK ANGEL.
Tootekood: AMD#PGBA01 ,   Laoseis: 6
78,50 €
Casual Album 18-Pocket: Roheline
Tootekood: GGS#32003ML ,   Laoseis: 1
17,00 €
Clank! In! Space! Apocalypse!
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Strateegiamängu laiend "Clank! In! Space! Apocalypse!" jätkab mängu "Clank! In! Space!" maailmas. Väikesed mässuallikad jätkavad Isand Eradikuse vastu võitlemist, kuid õelal küborgil on plaan nad lõplikult purustada. Mängijate ülesandeks on peatada Eradikuse plaan. Päästa galaktika ja sa rikkaks samal ajal. Võibolla isegi hoia ära maailma lõpp või põgene aardega sel ajal kui teised seda teha üritavad.
Tootekood: RGD#0828 ,   Laoseis: 4
26,50 €
Dominion: Cornucopia & Guilds
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: RGG#518 ,   Laoseis: 3
48,50 €
Dune Board Game Special Edition

Lauamängu "Dune" eriväljaanne sisaldab kolme eksklusiivset miniatuuri: Storm, Worm, Atomic Explosion.

Tootekood: GFD#UNE01-BN ,   Laoseis: 2
69,50 €
Dune: Imperium

Lauamäng Dune: Imperium on inspireeritud nii filmist kui raamatusarjast. 

Sõda on tulekul. Olles ühe tähtsa suguvõsa liider, juhi oma vägesid ja spioone. 
Ehita oma kaardipakki, et saada mõjuvõimu juurde.

Tootekood: DWD#01000 ,   Laoseis: 8
65,50 €
It's a Wonderful World
Tootekood: BRE#WON0189 ,   Laoseis: 5
47,50 €
Mansions of Madness 2nd Ed.

Müstiline nüansiderohke õudus-seiklusmäng, kus mängijad teevad koostööd, et leida tõde ja jääda ellu. Tegevus toimub 1920-30. aastate Ameerikas, kus hakkavad tulema ilmseks õudused, milles inimkond varem teadlik polnud; maailmas kus toimuvad ka mängud Eldritch Horror ja Elder Sign. 2. väljalaskes pole vaja enam mängujuhti - selle rolli võtab üle äpp, mistõttu mäng on nüüd mängitav ka üksinda.

Tootekood: FFG#MAD20 ,   Laoseis: 2
139,00 €
Nemesis
Nemesis on poolkooperatiivne mäng, kus teie ja teie meeskonnakaaslased peate ellu jääma vaenulike organismidega nakatunud laeval. Mängu võitmiseks pead täitma ühe kahest mängu alguses antud eesmärgist ja jõudma ühes tükis tagasi Maale. Te leiate oma teel palju takistusi: Sissetungijad (laeva tehisintellekti poolt antud tulnukate organismidele antud nimi), laeva halb füüsiline seisund, kaasmängijate eesmärgid ja mõnikord lihtsalt julm saatus.Nemesise mäng on täis kulminatsioonihetki, mis loodetavasti on teile rahuldust pakkuvad isegi siis, kui teie parimad plaanid on rikutud ja teie tegelast tabab kohutav saatus.
Tootekood: REB#99907 ,   Laoseis: 6
139,00 €
Nemesis: Lockdown

"Nemesis: Lockdown" on eraldiseisev järg mängule "Nemesis". Mängijad viiakse uude asukohta -  salajane baas Marsil. Mängu on alles jäänud pool-koostöö mehaanika esimesest mängust ja juurde lisatud värskemaid uuendusi.
Pingelise mängu ajal on vaja koguda esemeid, uurida erinevaid ruume ja võidelda teiste liikidega.

Tootekood: REB#99837 ,   Laoseis: 5
139,00 €
Nemesis: Void seeders Expansion

Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga, mängimiseks vajad põhimängu ''Nemesis''

Tootekood: REB#99561 ,   Laoseis: 2
53,50 €
Resistance 3rd Ed.
"The Resistance" on lõbus seltskonnamäng 5-10 mängijale. Mängijad kehastuvad impeeriumi vastase liikumise võitlejateks, aga seltskonda on imbunud paar valitsuse agenti. Kas saavad vastupanuliikumise plaanid teoks või suudavad valitsuse agendi need kihva keerata. Keegi pole mängu lõpuni päris kindel, kes on kes.
Tootekood: IBC#RES2 ,   Laoseis: 19
24,00 €
Roll For The Galaxy: Rivalry
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! "Roll For The Galaxy: Rivalry" sisaldab kolme laiendit ühes karbis. Esiteks, 62 lisatäringut, algusfraktsioonid, kodumaailmad ja palju muud. Teiseks, "Deal Game", mis lubab $ täringutega kaubelda. Pea kõik sobib müügiks, vajad sa siis rohkem krediidirada või just mõnda lisatäringut. Kolmandaks, "Orb Game", kus iga mängija saab endale lisatäringu, mida veeretatakse avalikult. See täring näitab, mis voorus saad sa see voor kasu. See infokild võib suurel määral muuta seda, mida teised see voor valivad.
Tootekood: RIO#557 ,   Laoseis: 1
83,00 €
Room 25
Lauamängus "Room 25" pead põgenema erinevate ruumidega vangist. Küll aga peab olema ettevaatlik - mõnes ruumis võib olla mürgine gaas ja mõnes ruumis saed. Lisaks võib juhtuda, et mõni su kaasmängija on pööratud vangivalvuriks, kes üritab sind mõnda surmavasse ruumi lükata.
Tootekood: MGO#4199 ,   Laoseis: 6
38,00 €
Room 25: Escape Room

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Mängulaiend "Room 25: Escape Room" lisab mängule uusi tubasid ning kaks uut koostöömänguvõimalust, kus saate üheskoos põgenemistoast väljapääsu otsida.

Tootekood: MGO#3024 ,   Laoseis: 6
32,00 €
Star Realms

Lauamäng "Star Realms" on kosmoses aset leidev kergesti õpitav lõbus kiire tempoga lahingumäng, kus tuleb oma kaardipakki ehitades ja arendades kasutada üha paremaid kosmoselaevu, hävitada vastase baase ja rünnata vastast ennast, et lõpuks jõuda oodatud mänguvõiduni!

Tootekood: WWG#001 ,   Laoseis: 5
15,95 €
Star Wars X-Wing BTL-A4 Y-Wing
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: FFG#SWZ13 ,   Laoseis: 2
19,95 €
Star Wars X-Wing Lando's Millennium Falcon
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: FFG#SWZ04 ,   Laoseis: 1
39,95 €
Star Wars X-Wing TIE/ln Fighter
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: FFG#SWZ14 ,   Laoseis: 1
21,00 €
Stargrave

Raamatuga mängitav kosmoseteemaline sõjamäng. 
Pärast laastavat sõda on jäänud galaktika varemetesse hulkuma piraadid. Mängijad panevad kokku oma tiimi ja asuvad retkele läbi varemete leidmaks varandust ning võitlema teiste piraatidega. 

Tootekood: HAS#37509 ,   Laoseis: 1
39,95 €
Stargrave: Quarantine 37

Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga.

Tootekood: HAS#43692 ,   Laoseis: 1
29,95 €
Terraforming Mars Turmoil
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: STR#7024 ,   Laoseis: 2
44,00 €
Terraforming Mars: Ares Expedition

Terraforming Mars'i eraldiseisev kaardimäng.

Tootekood: STR#TMCG1 ,   Laoseis: 16
49,00 €
The Crew

Lauamäng “The Crew” on kooperatiivne keelest sõltumatu kaardimäng, kus mängijate ülesandeks on astronautidena minna kosmoseseiklusele, et leida päikesesüsteemi äärealadel paiknev üheksas planeet. Seiklusrikas rännak läbi kosmose toimub 50 põneva missiooni käigus. Iga missiooniga muutub mäng aina raskemaks!

Tootekood: BRG#CREW ,   Laoseis: 45
12,95 €
Tiny Epic Mechs

Lauamängus "Tiny Epic Mechs" on mängijad sportliku roboti juhid. Võisteladakse kuue vooru vältel, kus igas voorus peab programmeerima enda robotit, valides kaheksa erineva programmi vahel.

Tootekood: GLG#TEM01 ,   Laoseis: 1
40,50 €
Under Falling Skies
Tootekood: CGE#00058 ,   Laoseis: 6
29,95 €
Unfathomable

Aurulaev "Atlantica" on teel Bostonisse, kuid seda saadavad tumedad varjud sügaval vee all. Su kaasreisijad vaatavad ebaloomulikult fikseeritud pilkudega üle mere justkui meeletu igatsusega. Su unenägusid kummitavad kõhedad veealused õudusunenäod... ja nüüd on mõrvatud üks reisijatest.
Võitle sügavike elukatega, avasta endi keskelt reetureid ja ürita ohutult sihtkohta jõuda.

Tootekood: FUN#F01 ,   Laoseis: 2
78,50 €