Tootegrupid

Tätoveeringud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Kehakunst- Tätoveering "Godzilla"
Tätoveering "Godzilla" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09606 ,   Laoseis: 2
2,95 €
Kehakunst- Tätoveering "India"
Tätoveering "India" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09602 ,   Laoseis: 2
2,95 €
Kehakunst- Tätoveering "Liblikad"
Tätoveering "Liblikad" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09604 ,   Laoseis: Otsas
2,95 €
Kehakunst- Tätoveering "Linnud"
Tätoveering "Linnud" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09603 ,   Laoseis: 4
2,95 €
Kehakunst- Tätoveering "Meremees"
Tätoveering "Meremees" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09607 ,   Laoseis: Otsas
2,95 €
Kehakunst- Tätoveering "Metsik kass"
Tätoveering "Metsik kass" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09601 ,   Laoseis: Otsas
2,95 €
Kehakunst- Tätoveering "Tiiger"
Tätoveering "Tiiger" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09605 ,   Laoseis: 2
2,95 €
Kehakunst- Tätoveering "Veesinine"
Tätoveering "Veesinine" on dermatoloogiliselt kontrollitud Tätoveering lastele. Kõigepealt eemalda Tätoveeringult kaitsekile, aseta Tätoveering nahale, pealmine pool allpool. Tee see veega märjaks ja oota paar sekundit. Seejärel võta see ära. Tätoveering on valmis!
Tootekood: DJE#09600 ,   Laoseis: 2
2,95 €
Tätoveering "Lily ehted"
50 metalse läikega ajutist tätoveeringut
Tootekood: DJE#09593 ,   Laoseis: Otsas
5,50 €
Tätoveering "Loomad"
50 ajutist tätoveeringut loomadest.
Tootekood: DJE#09576 ,   Laoseis: 3
5,50 €
Tätoveeringud "Ilusad väikesed asjad"
Tätoveeringud "Ilusad väikesed asjad" on erinevad väikesed ja naljakad tegelased Tätoveeringutena. Tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud ning valmis nahale kandmiseks.
Tootekood: DJE#09579 ,   Laoseis: Otsas
5,50 €
Tätoveeringud "Koletised"
Tätoveeringud "Koletised" on erinevad väikesed ja naljakad tegelased Tätoveeringutena. Tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud ning valmis nahale kandmiseks.
Tootekood: DJE#09581 ,   Laoseis: Otsas
5,50 €
Tätoveeringud "Kosmos"
Tätoveeringud "Kosmos" on erinevad väikesed ja naljakad tegelased Tätoveeringutena. Tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud ning valmis nahale kandmiseks. Need Tätoveeringud neelavad päevavalgust ning helendavad pimedas.
Tootekood: DJE#09590 ,   Laoseis: 3
5,50 €
Tätoveeringud "Magusad unenäod"
Tätoveeringud "Magusad unenäod" on erinevad väikesed ja naljakad tegelased Tätoveeringutena. Tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud ning valmis nahale kandmiseks. Need Tätoveeringud neelavad päevavalgust ning helendavad pimedas.
Tootekood: DJE#09592 ,   Laoseis: 3
5,50 €
Tätoveeringud "Nii armas"
Tätoveeringud "Nii armas" on erinevad väikesed ja naljakad tegelased Tätoveeringutena. Tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud ning valmis nahale kandmiseks.
Tootekood: DJE#09589 ,   Laoseis: Otsas
5,50 €
Tätoveeringud "Õnnelik kevad"
Tätoveeringud "Õnnelik kevad" on erinevad väikesed ja naljakad tegelased Tätoveeringutena. Tätoveeringud on dermatoloogiliselt testitud ning valmis nahale kandmiseks.
Tootekood: DJE#09591 ,   Laoseis: 2
5,50 €