Sõjamängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Axis & Allies 1942 (2nd Edition 2012)

Sõjamängus "Axis & Allies: 1942" sündmused toimuvad Teljeriikide laienemise kõrgpunktis. Kontrollides ühe osaleva riigi majandust ja sõjalisi jõude, asutakse lahendama konflikte, mille käigus kirjutatakse ümber kogu maailma ajalugu.

Tootekood: HAS#39688 ,   Laoseis: 1
68,50 €
Blood Rage

Saabunud on viikingite maailmalõpp ragnarök. Kelle hõim suudab saada igavese au ja kuulsuse? Viikingiteemaline strateegiamäng Blood Rage selgitab selle välja.

Tootekood: CMN#BLR00 ,   Laoseis: Otsas
99,00 €
Blood Rage Gods of Asgard

Laiend viikingiteemalisele strateegiamängule Blood Rage, mis toob mängulauale ka kaks jumalat, kes muudavad iga mängusessiooni unikaalseks. NB! Mängimiseks vajalik Blood Rage põhimäng.

Tootekood: CMN#BLR003 ,   Laoseis: Otsas
28,00 €
Kemet
Müstilises Egiptuse Kemetis toovad relvad sulle võidu! Kasvata oma armeed, vallanda oma jumalikud võimed, kutsu välja elukaid, valitse templeid ja ühine võitlusega!
Tootekood: MGO#4204 ,   Laoseis: Otsas
62,50 €
Memoir '44
Strateegiamäng, mis leiab aset II Maailmasõja ajal.
Tootekood: DOW#7301 ,   Laoseis: 1
58,50 €
Risk 2210 AD
"Risk 2210 A.D." on jälle üks variant Riskide suures perekonnas. Võrreldes klassikalise Riskiga toimub antud mängu tegevus tulevikus, kus sõda peetakse mehhaniseeritud üksustega ning lisaks kontinentidele muutuvad lahingutandriks ka ookeanid ja kuu. Iga mängija kehastub ühe sellise üksuse komandöriks ning ta ülesandeks on oma väed võidule viia. Aga et asi veel põnevam oleks, on igal komandöril oma eriomadused ja oskused.
Tootekood: HAS#86600 ,   Laoseis: Otsas
45,00 €
Risk, Legacy
Mõnede muutustega mängu "Risk" sarnane mäng.
Tootekood: HAS#87196 ,   Laoseis: Otsas
59,95 €
War of the Ring (Second Edition)

Lauamängus "War of the Ring", võtab üks mängija enda kontrolli alla vaba rahva ja teine mängija varjude armee. Vaba rahvas on alguses vastumeelne Sauroni vastu võitlemise suhtes. Selleks, et nad saaksid võitlusse asuda, peab Sauron neid ründama või peavad Gandalf ja teised vennaskonnaliikmed neid veenma. Mängu võitmiseks tuleb vallutada piisavalt palju vastase linnu. Vaba rahva tõeline lootus peitub sõrmusekandjas, keda tuleb varjata samal ajal kui armeed kasvatatakse.

Tootekood: ARE#001 ,   Laoseis: Otsas
95,50 €

Mängi. Mõtle. Naudi.