Tootegrupid

SmartMax

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Build & Roll (44 pcs)
Suur SmartMaxi magnetkonstruktor väiksematele lastele. Ehita endale pallirada ja avasta ohutult magnetite maailma. SmartMax Build & Roll ühildub kõikide teiste SmartMax konstruktoritega.
Tootekood: SMX#909 ,   Laoseis: 4
89,99 €
My First Acrobats
Minu esimesed Akrobaadid! -Suured mängudetalid on kergesti üksteisega ühendatavad. Komplektis on 24 ülesandekaarti. Paiguta kõik detailid täpselt nii nagu näidatud lähteülesandes. Mäng arendab: värvide ja kujundite tundmist, peenmotoorikat, planeerimist, klotside ladumist, silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, fantaasiat ja loovust. Mäng ühildub kõikide teiste SmartMax konstruktoritega.
Tootekood: SMX#227 ,   Laoseis: 3
29,99 €
My First Sounds & Senses
Minu esimesed helid ja meeled - Mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Detailidel on erinev tekstuur käega katsumiseks, erinevad helid ja kõrinad kuulamiseks ning näoilmed emotsioonide õppimiseks. Komplektis on 8 värvilist osa: 4 tekstuuriga pulka ja neli palli erineva äärise ja näoilmega. See on ideaalne komplekt esimeseks tutvuseks magnetitega. Mäng arendab silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust. Komplekt ühildub teiste SmartMAX konstruktoritega
Tootekood: SMX#224 ,   Laoseis: 7
29,99 €
My First Totem
Suured tootemi detailid on kergesti üksteisega ühendatavad. Komplektis on 24 ülesandekaarti. Paiguta kõik detailid täpselt nii nagu näidatud lähteülesandes. Mäng arendab: värvide ja kujundite tundmist, peenmotoorikat, planeerimist, klotside ladumist, silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, fantaasiat ja loovust. Tootem ühildub kõikide teiste SmartMax konstruktoritega.
Tootekood: SMX#230 ,   Laoseis: 8
29,99 €
SmartMax Basic Stunt 46 parts
SmartMax magnetitega konstruktor väiksematele lastele. Ehita endale ralli- või veoauto, rallirada ning avasta ohutult magnetite maailma. SmartMax Basic Stunt ühildub kõikide teiste SmartMax konstruktoritega.
Tootekood: SMX#502 ,   Laoseis: 1
83,99 €
SmartMax Mega Ball Run
Mega suur SmartMaxi magnetkonstruktor väiksematele lastele. Ehita endale suur pallirada ja avasta ohutult magnetite maailma. SmartMax Mega Ball Run ühildub kõikide teiste SmartMax konstruktoritega.
Tootekood: SMX#600 ,   Laoseis: 1
134,99 €