Tootegrupid

Seltskonnamängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
5 sekundit EST
Tootekood: ANV#01419 ,   Laoseis: 11
21,95 €
5 sekundit RUS
Tootekood: ANV#01563 ,   Laoseis: 11
21,95 €
6. võtab!

See pisut ebatavalise nimega mäng pakub palju rõõmsaid hetki. Püüa arvata, mida vastasmängijad mõtlevad ja ära pane oma kaarti ritta kuuendaks!

Tootekood: BRG#6NEM ,   Laoseis: 94
10,95 €
A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Feast for Crows
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: FFG#VA91 ,   Laoseis: 11
20,00 €
Ainult üks

„Ainult üks” on koostööl põhinev peomäng. Kõik töötavad koos parima tulemuse nimel! Aidake üheskoos ühel mängijal — aktiivsel mängijal — ära arvata müsteeriumsõna, kirjutades salaja vihje oma tahvlile. Vali vihje teistega suhtlemata ja püüa olla originaalne, et sa ei kirjutaks teise mängijaga sama vihjet, kuna kõik identsed vihjed tühistatakse enne, kui aktiivne mängija neid näeb. Mängu lõpus on teie tulemuseks ära arvatud müsteeriumsõnade arv.

Vaata lähemalt ↓

Tootekood: BRG#JUSTEE ,   Laoseis: 61
25,95 €
Alias
Originaalne Alias on sõnaseletusmäng, kus on vaja öelda teisiti ehk saada mängupartner ütlema õigesti võimalikult mitu sõna, andes talle kiirelt erinevaid vihjeid seletatavat sõna kasutamata. Mängitakse vähemalt kaheliikmeliste võistkondadena, mängijate arv ei ole piiratud. Võidab see, kes esimesena ületab lõpujoone! Tundub lihtne? Kuid liivakell jookseb tühjaks armutult...
Tootekood: INS#58002T ,   Laoseis: 25
23,00 €
Alias (vene)
Tootekood: INS#53364T ,   Laoseis: 1
22,50 €
Alias Naine vs. Mees (vene k)
Räägitakse, et naised ei tea autodest midagi ja mehed on jumestusse puutuva osas lootusetud. Seega mängigem kõik samade reeglite järgi! Seleta sõnu oma meeskonnale seletatavat sõna kasutamata - kui nad arvavad sõna õigesti ära, oled ühe sammu võrra võidule lähemale jõudnud! Kuid asja juures on konks! Mehed peavad üksteisele seletama naiste sõnu ja naised seletavad üksteisele meeste sõnu ... Selles lõbusas mängus saavad mehed ja naised välja selgitada, kumb sugupool on aliase meister! Mängi koos oma sõpradega ning kummutage sugupoolte piirid siira naeruga!
Tootekood: INS#53779T ,   Laoseis: Otsas
22,50 €
Appi kui piinlik!
Enne mängu algust tuleb otsustada, kas mängitakse lahtiste või kinniste kaartidega. Kinniste kaartidega mäng sobib tagasihoidlikumale seltskonnale, kes ei soovi kõiki tegusid päevavalgele tuua. Lahtiste kaartidega mäng on soovituslik julgemale seltskonnale, kuna annab võimaluse üksteise kohta rohkem põnevat infot saada. On ka lisaversioon, mis on suurepärane valik, kui soovite teada saada, kui hästi seltskonnas olijad üksteist tunnevad. Selles versioonis ei vastata küsimustele mitte enda kohta, vaid püütakse ära arvata vastuseid teiste mängijate kohta.
Tootekood: DAD#050 ,   Laoseis: 36
11,50 €
ÄSK
Vestuluskaardid ÄSK on head sõprade või pere keskis arutelu tekitamiseks ja üksteise tundma õppimiseks mõeldud 95 kaarti.
Tootekood: ASK#001 ,   Laoseis: 33
12,00 €
Äsk 18+

"ÄSK ehk 95 küsimusekaarti. Siin mängus puuduvad õiged või valed vastused, tuleb lihtsalt rääkida! ÄSK 18+ sai loodud kõigi nende inimeste rõõmuks, kes ÄSKi originaalversiooni mängides julgematest küsimustest unistasid.

  • Mängi seda pigem seltskonnas, kus inimesed on omavahel tuttavad. Või siis võõrastega. Ise tead.
  • Ära lase end heidutada 18+ nimest, kõik küsimused ei ole seksiteemalised. Aga mõned on.
  • Me ei propageeri alkoholi tarbimist, aga sõbraliku soovitusena ütleme, et üks hea vein teeb selle mängu veel lõbusamaks!

Sinu juurde koliks aastaks elama ämm või kaks elukaaslase sõpra. Kumba eelistaksid?

Kas mäletad esimest korda, kui vaatasid pornot?

Sinu parim sõber on väga haige ja raviks puudub raha. Kas riskiksid ühekordselt narkomuulaks olemisega, kui tead, et saaksid sellega raviks vajaliku raha kokku?

Suurim turn-off voodis?"

Tootekood: ASK#002 ,   Laoseis: 27
12,00 €
ÄSK 18+ GIRLS NIGHT
"ÄSK 18+ Girls Night" sai loodud, et edaspidi oleks igaks sõbrannadega istumiseks, sünnipäevaks või tüdrukuteõhtuks mäng olemas! Karbist leiad 95 küsimust, mis tekivad diskussioone ja toimivad korraliku ice-breakerina. Kas küsimused on vallatud? Jah. Kas peaksin veini välja valama? Tõenäoliselt, jah. Kaartidel on küsimused nii eesti kui ka inglise keeles.
Tootekood: ASK#004 ,   Laoseis: 29
12,00 €
ÄSK Noored
Tootekood: ASK#003 ,   Laoseis: 30
12,00 €
Äsk Party Game ENG
Vestluskaardid ÄSK on head sõprade või pere keskis arutelu tekitamiseks ja üksteise tundma õppimiseks mõeldud 95 kaarti. "ÄSK" seltskonnamängu ingliskeelne versioon. "ÄSK" was created so that from now on there would be no events in awkward silence or where people only stare at their phones or talk about the weather. In the box, you will find 95 questions that stir up discussions and help to get to know one another. Suitable for playing together with your friends, colleagues, family or at an event where everyone does not know each other.
Tootekood: ASK#006 ,   Laoseis: 38
12,00 €
ÄSK vol.2
"ÜTLE NÜÜD" on lihtne pulssi tõstev seltskonnamäng, kus eesmärgiks on öelda esimesena sobiv sõna. Kui kiirelt suudad öelda V-tähega algava värvi? Aga P-tähega algava koeratõu?
Tootekood: ÄSK#005 ,   Laoseis: 14
12,00 €
Bad People
Tahad teada, mida su sõbrad sinust tegelikult arvavad? Õpi oma sõpru paremini tundma selle meeletult lõbusa ja otsekoheste küsimustega seltskonnamänguga. Mängu eesmärgiks on valida seltskonnast inimene, kelle kohta mingi väide kõige tõenäolisemalt käiks. Näiteks: "Kes kõige tõenäolisemalt naeraks, kui näeks pimedat komistamas?". Mängus on 200 küsimust, 100 hääletuskaarti, 10 boonuspunkti kaarti.
Tootekood: VRD#0306 ,   Laoseis: Otsas
34,50 €
Baila

BAILA on ainulaadne seltskonna- ja joogimäng.

Tootekood: BGG#BAILA ,   Laoseis: Otsas
12,50 €
Baila 2
BAILA2 on seltskonna- ja joogimängu Baila vend.
Tootekood: BGG#BAILA2 ,   Laoseis: Otsas
9,95 €
Baila Date

DATE on suhtemäng paaridele!

Tootekood: BGG#DATE ,   Laoseis: Otsas
9,95 €
Bandido

Kaardimängu "Bandido" eesmärk on asetada oma kaardid nii, et kõik tunnelid oleksid blokeeritud ja Bandido ei saaks vanglast ära põgeneda. Kui see õnnestub, olete kõik koos mängu võitnud, kui aga üks või rohkem tunnelitest jääb blokeerimata ja kaardipakk saab otsa, siis Bandido põgeneb ja te kõik olete kaotanud. Mäng võib areneda ootamatutesse suundadesse ja väikesest mängulauast võib lausa väheseks jääda.

Tootekood: DAD#045 ,   Laoseis: 29
9,95 €
Bang! Armed & Dangerous
Tootekood: DVG#9109 ,   Laoseis: 2
19,95 €
Bang! Card Game
Mängu alguses saavad kõik mängijad endale salajase rolli ning Metsiku Lääne stiilis paugutamine võib alata.
Tootekood: DVC#9100 ,   Laoseis: 4
24,00 €
Bang! Gold Rush
Laiend mängule "Bang!". Lisab kullakamakad mille eest saab osta varustust ning kui mängijat tulistatakse ja ta mängust välja langeb siis on tal võimalus teha veel üks käik Shadow Gunslingerina. Sellega on tal võimalus mängukäiku mõjutada.
Tootekood: DVG#9103 ,   Laoseis: Otsas
19,95 €
Bang! High Noon & A Fistful of Cards
Mängulisa lauamängule "Bang!". Mängulaiend annab 28 uut kaarti ja Mõned uued reeglilisad. NB! Mängimiseks vajalik põhimäng Bang!
Tootekood: DVG#9107 ,   Laoseis: 1
11,50 €
Bang! The Bullet!
Bang! The Bullet! karbis on: Bang! põhimäng, Dodge City, High Noon ja A Fistful of Cards laiendid ning sheriffi märk.
Tootekood: DVG#9021 ,   Laoseis: 3
49,50 €
Bang! The Duel
Tootekood: DVG#9110 ,   Laoseis: Otsas
23,50 €
Bang! Valley of Shadows

Laiend mängule "Bang!"

Tootekood: DVG#9108 ,   Laoseis: 1
11,50 €
Bang! Wild West Show
BANG! Wild West Show! On kahepoolsete kaartidega laiend mängule BANG!, mis sisaldab kaheksat uut karakterit.
Tootekood: DVG#9102 ,   Laoseis: 1
11,50 €
Bärenpark
Tootekood: MAY#3530 ,   Laoseis: Otsas
39,50 €
Bears vs Babies Core Deck
Tootekood: EKG#BVBCORE ,   Laoseis: 9
45,50 €