Tootegrupid

Seltskonnamängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 PARKS Memories: Coast to Coast

PARKS Memories on strateegiline sobitamismäng kahele või rohkemale mängijale, mis pakub lihtsat ja paindlikku mängu. Pargid on kujutatud plaatidena, mis on asetatud üle laua, esikülg allapoole. Mäng sisaldab nelja lihtsat sammu: paljastage kaks paani; vali üks paljastatud plaatidest ja aseta see enda ette; lisage tahvlile uus plaat; lukusta üks plaat matkaja märgiga. Mäng kulgeb inimeselt inimesele, kuni üks mängija või meeskond on kogunud enda ette kolm komplekti sobivaid pargiplaate.

Tootekood: KYM#06CTC ,   Laoseis: 1
28,90 €
5 sekundit EST
Tootekood: ANV#01419 ,   Laoseis: 5
21,95 €
5 sekundit RUS
Tootekood: ANV#01563 ,   Laoseis: 2
21,95 €
6. võtab!

See pisut ebatavalise nimega mäng pakub palju rõõmsaid hetki. Püüa arvata, mida vastasmängijad mõtlevad ja ära pane oma kaarti ritta kuuendaks!

Tootekood: BRG#6NEM ,   Laoseis: 41
10,95 €
Ainult üks

„Ainult üks” on koostööl põhinev peomäng. Kõik töötavad koos parima tulemuse nimel! Aidake üheskoos ühel mängijal - aktiivsel mängijal - ära arvata müsteeriumsõna, kirjutades salaja vihje oma tahvlile. Vali vihje teistega suhtlemata ja püüa olla originaalne, et sa ei kirjutaks teise mängijaga sama vihjet, kuna kõik ühesugused vihjed tühistatakse enne, kui aktiivne mängija neid näeb. Mängu lõpus on teie tulemuseks ära arvatud müsteeriumsõnade arv.

Vaata lähemalt ↓

Tootekood: BRG#JUSTEE ,   Laoseis: 32
25,95 €
Alias
Originaalne Alias on sõnaseletusmäng, kus on vaja öelda teisiti ehk saada mängupartner ütlema õigesti võimalikult mitu sõna, andes talle kiirelt erinevaid vihjeid seletatavat sõna kasutamata. Mängitakse vähemalt kaheliikmeliste võistkondadena, mängijate arv ei ole piiratud. Võidab see, kes esimesena ületab lõpujoone! Tundub lihtne? Kuid liivakell jookseb tühjaks armutult...
Tootekood: INS#58002T ,   Laoseis: 12
23,00 €
Appi kui piinlik!
Enne mängu algust tuleb otsustada, kas mängitakse lahtiste või kinniste kaartidega. Kinniste kaartidega mäng sobib tagasihoidlikumale seltskonnale, kes ei soovi kõiki tegusid päevavalgele tuua. Lahtiste kaartidega mäng on soovituslik julgemale seltskonnale, kuna annab võimaluse üksteise kohta rohkem põnevat infot saada. On ka lisaversioon, mis on suurepärane valik, kui soovite teada saada, kui hästi seltskonnas olijad üksteist tunnevad. Selles versioonis ei vastata küsimustele mitte enda kohta, vaid püütakse ära arvata vastuseid teiste mängijate kohta.
Tootekood: DAD#050 ,   Laoseis: 32
11,50 €
ÄSK
Vestuluskaardid ÄSK on head sõprade või pere keskis arutelu tekitamiseks ja üksteise tundma õppimiseks mõeldud 95 kaarti.
Tootekood: ASK#001 ,   Laoseis: 27
12,00 €
Äsk 18+

"ÄSK ehk 95 küsimusekaarti. Siin mängus puuduvad õiged või valed vastused, tuleb lihtsalt rääkida! ÄSK 18+ sai loodud kõigi nende inimeste rõõmuks, kes ÄSKi originaalversiooni mängides julgematest küsimustest unistasid.

  • Mängi seda pigem seltskonnas, kus inimesed on omavahel tuttavad. Või siis võõrastega. Ise tead.
  • Ära lase end heidutada 18+ nimest, kõik küsimused ei ole seksiteemalised. Aga mõned on.
  • Me ei propageeri alkoholi tarbimist, aga sõbraliku soovitusena ütleme, et üks hea vein teeb selle mängu veel lõbusamaks!

Sinu juurde koliks aastaks elama ämm või kaks elukaaslase sõpra. Kumba eelistaksid?

Kas mäletad esimest korda, kui vaatasid pornot?

Sinu parim sõber on väga haige ja raviks puudub raha. Kas riskiksid ühekordselt narkomuulaks olemisega, kui tead, et saaksid sellega raviks vajaliku raha kokku?

Suurim turn-off voodis?"

Tootekood: ASK#002 ,   Laoseis: 20
12,00 €
ÄSK 18+ GIRLS NIGHT
"ÄSK 18+ Girls Night" sai loodud, et edaspidi oleks igaks sõbrannadega istumiseks, sünnipäevaks või tüdrukuteõhtuks mäng olemas! Karbist leiad 95 küsimust, mis tekivad diskussioone ja toimivad korraliku ice-breakerina. Kas küsimused on vallatud? Jah. Kas peaksin veini välja valama? Tõenäoliselt, jah. Kaartidel on küsimused nii eesti kui ka inglise keeles.
Tootekood: ASK#004 ,   Laoseis: 10
12,00 €
ÄSK Noored
Tootekood: ASK#003 ,   Laoseis: 31
12,00 €
Äsk Party Game ENG
Vestluskaardid ÄSK on head sõprade või pere keskis arutelu tekitamiseks ja üksteise tundma õppimiseks mõeldud 95 kaarti. "ÄSK" seltskonnamängu ingliskeelne versioon. "ÄSK" was created so that from now on there would be no events in awkward silence or where people only stare at their phones or talk about the weather. In the box, you will find 95 questions that stir up discussions and help to get to know one another. Suitable for playing together with your friends, colleagues, family or at an event where everyone does not know each other.
Tootekood: ASK#006 ,   Laoseis: 31
12,00 €
ÄSK vol.2

ÄSK ehk 95 küsimust, mis tekitavad diskussioone ja aitavad üksteist paremini tundma õppida. Mängi seda sõpradega, töökaaslastega, perega või üritusel, kus kõik üksteist ei tunne.

Vol. 2 sai loodud nende inimeste rõõmuks, kellele esimese versiooni küsimused juba pähe kulusid! Võtke heaks!

Saaksid alustada oma eluga otsast peale. Mida teeksid teisiti, mida näiteks varem, mida jätaksid tegemata?Saaksid anda vastassugupoolele 3 soovitust, kuidas olla parem elukaaslane. Mis need oleksid?Mis teemal suudaksid teha 20-minutilise presentatsiooni 5-minutilise ettevalmistusega?

Tootekood: ÄSK#005 ,   Laoseis: 35
12,00 €
Awkward Family Photos: Greatest Hits
Ühenda veidrate perepiltidega kuulsaid lauseid filmidest. Pakis on 330 lausekaarti ja 100 veidrat perepilti.
Tootekood: VRD#1920 ,   Laoseis: 10
33,50 €
Bad People
Tahad teada, mida su sõbrad sinust tegelikult arvavad? Õpi oma sõpru paremini tundma selle meeletult lõbusa ja otsekoheste küsimustega seltskonnamänguga. Mängu eesmärgiks on valida seltskonnast inimene, kelle kohta mingi väide kõige tõenäolisemalt käiks. Näiteks: "Kes kõige tõenäolisemalt naeraks, kui näeks pimedat komistamas?". Mängus on 200 küsimust, 100 hääletuskaarti, 10 boonuspunkti kaarti.
Tootekood: VRD#0306 ,   Laoseis: 7
34,50 €
Bandido

Kaardimängu "Bandido" eesmärk on asetada oma kaardid nii, et kõik tunnelid oleksid blokeeritud ja Bandido ei saaks vanglast ära põgeneda. Kui see õnnestub, olete kõik koos mängu võitnud, kui aga üks või rohkem tunnelitest jääb blokeerimata ja kaardipakk saab otsa, siis Bandido põgeneb ja te kõik olete kaotanud. Mäng võib areneda ootamatutesse suundadesse ja väikesest mängulauast võib lausa väheseks jääda.

Tootekood: DAD#045 ,   Laoseis: 9
9,95 €
Bang! Gold Rush
Laiend mängule "Bang!". Lisab kullakamakad mille eest saab osta varustust ning kui mängijat tulistatakse ja ta mängust välja langeb siis on tal võimalus teha veel üks käik Shadow Gunslingerina. Sellega on tal võimalus mängukäiku mõjutada.
Tootekood: DVG#9103 ,   Laoseis: 1
19,95 €
Bang! The Bullet!
Bang! The Bullet! karbis on: Bang! põhimäng, Dodge City, High Noon ja A Fistful of Cards laiendid ning sheriffi märk.
Tootekood: DVG#9021 ,   Laoseis: 3
49,50 €
Bang! Wild West Show
BANG! Wild West Show! On kahepoolsete kaartidega laiend mängule BANG!, mis sisaldab kaheksat uut karakterit.
Tootekood: DVG#9102 ,   Laoseis: 1
11,50 €
Bears vs Babies Core Deck
Tootekood: EKG#BVBCORE ,   Laoseis: 3
45,50 €
Bed, Wed, Dead
Tootekood: VRD#1111 ,   Laoseis: 2
29,50 €
Black Stories

Black Stories on riukalikud, morbiidsed, süsimustad lood, mis võisid juhtuda kas niimoodi või veidi teistmoodi. Paadunud Black Story-fännide ringis omandavad nad kiiresti vajaliku vormi. Mõnikord läheb see päris kiiresti: piisab vaid kahest-kolmest küsimusest ja juba ollaksegi õigel teel. Kuid sageli kiristatakse ka hambaid mõne näiliselt lihtsa loo kallal.

Black Stories sarjas on ilmunud veel: Shit Happens, Real Crime, Funny Death

KUIDAS MÄNGIDA ja sarjast lähemalt? ↓

Tootekood: BRG#BSEE ,   Laoseis: 62
10,95 €
Black Stories Epic Fails

Ebaõnnestumised elust enesest! Halb õnn? Saatus? Karjuv rumalus? Need kõik viivad Black Stories väljaandes Epic Fails äärmiselt piinlike katastroofideni. Tätoveeritud kirjavead, grillitud rahutuvid – vaevalt on midagi sellist, mis poleks kellegagi kusagil juhtunud. Oli see siis intelligentsi puudumise tulemus või saatuse märk, kõik need Epic Fails väljaande ebatõenäolised, peaaegu uskumatud lood on juhtunud ka päriselus.

Tootekood: BRG#BSEFEE ,   Laoseis: 97
10,95 €
Black Stories Funny Death

Black Stories on suhtlemismäng, mida saab mängida kõikjal ja lõpmatu arvu inimestega.
See sobib nii teismelistele kui täiskasvanutele ning sobib igaks peoks ja pikemaks autosõiduks.

Miks kadus mees kahe meetri pikkusel rajal ja suri?
Funny Death väljaanne toob teieni juuksekarvu püsti tõusma panevad lood, mis on tegelikult juhtunud. Kas rumalusest põhjustatud õnnetus, hooletult läbi viidud trikk või haledalt ebaõnnestunud julgustükk – need on lood, mille elu ise salvestas. Kananahk ja uskumatu hämmeldus on garanteeritud!

Black Stories sarjas on ilmunud veel: Black StoriesShit Happens, Real Crime

KUIDAS MÄNGIDA ja sarjast lähemalt? ↓

 

Tootekood: BRG#BSFDEE ,   Laoseis: 105
10,95 €
Black Stories Real Crime

Black Stories on suhtlemismäng, mida saab mängida kõikjal ja lõpmatu arvu inimestega. See sobib nii teismelistele kui täiskasvanutele ning sobib igaks peoks ja pikemaks autosõiduks.

Mängijad üritavad rekonstrueerida kuritegu esitades õigeid küsimusi ning arvates ära sündmusi, mis viivad kaardil kirjeldatud sündmuseni. 

KUIDAS MÄNGIDA? ↓

 

 

Tootekood: BRG#BSRCEE ,   Laoseis: 186
10,95 €
Black Stories School Stories

50 keerulist mõistatust surmigavatest tundidest, katastroofilistest kodutöödest ja (üli)piinlikest õpsidest panevad kõhu naerust valutama!

Tootekood: BRG#BSSSEE ,   Laoseis: 99
10,95 €
Black Stories Shit Happens
Black Stories on riukalikud, morbiidsed, süsimustad lood, mis võisid juhtuda kas niimoodi või veidi teistmoodi. 
Selle väljaande erilisus seisneb selles, et need absurdsed, totrad ja uskumatud lood on päriselt juhtunud! Kõik selles väljaandes kirjeldatud sündmused on kusagil maailmas mingil hetkel juhtunud, kas siis kellegi enda lolluse või ootamatu juhuse tõttu. Kõiki lugusid on põhjalikult uuritud ning seejärel kohandatud tavalise süsimusta loo pikkuseks. Hämmeldus ja umbusklik pearaputus on garanteeritud!  
 
KUIDAS MÄNGIDA? ↓
 
Tootekood: BRG#BSSHEE ,   Laoseis: 68
10,95 €
Break the Code
Kas valite koodi murdmiseks õiged küsimused? Järelda, välista, arva õigesti! Iga kood on värviliste numbrite kombinatsioon. Kasutage mahaarvamist, et murda mängu kood, võites oma vastased. Mängus saate koguda üksikasju vastase numbriplaatide asukoha ja värvide kohta, näiteks: "Kus on teie viied?" või "Mitu valget kaarti teil on?"
Tootekood: IEL#51629 ,   Laoseis: 2
18,95 €
Captain Sonar

Pingeline reaalajas (on ka käigupõhine variant) toimuv seltskonna-strateegiamäng, kus mängijad kehastuvad kaheks allveelaeva meeskonnaks. Hävita vastase laev - või saa hävitatud. Ellu jääb see, kellel on hea tiimitöö.

Tootekood: MGO#4301 ,   Laoseis: 17
48,00 €
Cards Against Humanity Absurd Box
Tootekood: CAH#006 ,   Laoseis: 1
34,00 €