Majandusmängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 EELTELLIMUS - Tiivulised

Tegemist on eeltellimusega! Eeldatav saabumisaeg: september 2021.

Wingspan on uusim lauamängu fenomen maailmas. Esimesel väljalaskeaastal müüdi seda kogu maailmas üle 200 000 eksemplari. Imeline kujundus ja huvitav mängumehaanika on teinud sellest linnuteemalisest strateegiamängust lauamängumaailmas kindla tähe.

Mängijad on linnuhuvilised - teadlased, linnuvaatlejad, ornitoloogid ja kollektsionäärid - kes ihkavad avastada ja oma looduskaitsealade võrgustikku elama meelitada parimaid linde. Iga lind suurendab võimsat kombinatsioonide ahelat ühes sinu elupaikades (mängukäigu tegevused). Kaitsealade arendamisel keskendub iga elupaik erinevale põhiaspektile: toidu hankimine, munade asetamine ja linnukaartide käimine. Kui kogute oma "vaatluste" ajal kõige rohkem punkte, olete võidukad.

Tootekood: BRG#WINGEE
44,95 € 53,95 €
7 Wonders (2nd edition)

Populaarse strateegiamängu 7 Wonders uus trükk, milles iga mängija juhib ühte seitsmest suurest linnast antiikmaailmas.
Kasuta ära oma maade ressursse, ehita oma linna, arenda turgu ja pane proovile oma sõjavägi. Jäta endast märk ajalukku, ehitades üks maailmaimedest.

Tootekood: ASM#SEV2US01 ,   Laoseis: 89
49,00 €
7 Wonders Duel

See populaarse strateegiamängu 7 Wonders eraldiseisev osa on mõeldud just kahele inimesele. Tee läbi 3 ajastut ning vii oma tsivilisatsioon mitmetel eri viisidel võidule lähemale!

Tootekood: ASM#7DUMU04 ,   Laoseis: Otsas
29,00 €
7 Wonders Duel - Pantheon
Tootekood: ASM#7DPA-EN01 ,   Laoseis: Otsas
21,50 €
7 Wonders Duel Pantheon Exp.
Laiend lisab mängu jumalad, kelle soosingut mängijad üritavad saada. NB! Mängimiseks vajalik 7 Wonders Duel põhimäng.
Tootekood: ASM#REP7DPAM7 ,   Laoseis: Otsas
21,50 €
A Feast for Odin
Strateegiamäng "A Feast for Odin" viib meid viikingite hulka. Mängijad avastavad ja rüüstavad uusi alasid, aga silm tuleb peal hoida ka igapäevaelul, kogudes kaupasid, et hoida head majanduslikku positsiooni ühiskonnas. Mängijaid saadavad võidu poole nii kultuurilised saavutused, kaubandusretked ja rüüstamised.
Tootekood: ZMG#71690 ,   Laoseis: 4
119,00 €
Acquire
Lauamängus "Acquire" asuvad mängijad oma rahalist seisu kasvatama klassikalises investeerimis võidujooksus. Kasvata ja ühenda erinevaid firmasid, kogu kapitali ning investeeri aktsiatesse. Kelle käes on enamusaktsiad, see ka langetab otsuseid ning korjab suuremaid boonuseid.
Tootekood: HAS#C0096 ,   Laoseis: Otsas
39,95 €
Altiplano
Lauamäng "Altiplano" on korduvalt väljakutseid pakkuv ja mitte kerge majandusmäng, kus Lõuna-Ameerika mägismaal tuleb loovalt majandada nappide ressurssidega. Tõhusta oma tootmist, täida õigeaegselt tellimused ning tekita halbadeks aegadeks varusid.
Tootekood: DLP#AP ,   Laoseis: 3
59,95 €
Armageddon

Mängus Armageddon püüavad mängijad pärast maailma lõppu ehitada rusudest üles uusi asundusi. Kes suudab rajada parima asunduse ja lüüa tagasi marodööride rünnakud?

Tootekood: QNG#020121 ,   Laoseis: Otsas
52,50 €
Brass Birmingham

Lauamäng Brass: Birmingham on Martin Wallace'i 2007. aasta meistriteose Brass mängu järg. Mäng jutustab Birminghami konkureerivate ettevõtjate loo tööstusrevolutsiooni ajal aastatel 1770-1870.

Nagu selle eelkäija puhul, tuleb arendada, ehitada ja rajada oma tööstust ja võrku, püüdes ära kasutada turu madalaid või kõrgeid nõudmisi.

Tootekood: ROX#402 ,   Laoseis: 41
69,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Tootekood: BRG#CATAN ,   Laoseis: 47
39,95 €
Catan: Explorers & Pirates

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! “Catan: Explorers & Pirates” on neljas suurem ja täiesti iseseisev laiendus “Catani” põhimängule. Mängu tuleb palju uusi komponente ja reegleid, mis muudavad juba tuttavat mehhaanikat oluliselt. Omavahel saab kombineerida viit erinevat stsenaariumi ja kolme missiooni.

Tootekood: KOS#69341 ,   Laoseis: 10
45,00 €
Catan: Explorers & Pirates 5-6

Laiend mängule “Catan: Explorers & Pirates“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Explorers & Pirates“

Tootekood: KOS#69411 ,   Laoseis: 22
23,00 €
Catan: Linnad ja rüütlid

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#CATCK ,   Laoseis: 26
39,95 €
Catan: Seafarer 5-6 player

Laiend mängule “Catan: Meresõitjad“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Meresõitjad“

Tootekood: KOS#69451 ,   Laoseis: 41
23,00 €
Catan: Traders & Barbarians

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Catan: Traders & Barbarians on kolmas suurem laiendus Catani põhimängule. Õigemini on tegu kogumikuga, mis koosneb väiksematest lisadest. (Tegemist on iseseisva lisaga, aga seda võib kombineerida “Meresõitjate” ning “Linnade ja Rüütlite” laiendiga)

Tootekood: KOS#69330 ,   Laoseis: 20
35,50 €
Century Spice Road

Century: Spice Road (Sajand: Vürtsitee) on esimene tervest mängude sarjast, mis uurib iga sajandi ajalugu läbi erinevate teemade - esimese mängu teemaks on vürtsikaubandus. Lihtsate reeglitega, kauni kujundusega ja põnev kaardimäng!

Tootekood: PBG#30000 ,   Laoseis: Otsas
39,50 €
Champions of Midgard
Mängijad on võimsate vikingiklannide pealikud, kes peavad oma käsutuses olevaid ressursse majandama, et kaitsta viikingite sadamalinna trollide ja muude mütoloogiliste elukate eest.
Tootekood: GFG#96736 ,   Laoseis: 5
62,50 €
Civilization: The Board Game
Populaarse arvutimängu põhjal tehtud mäng kus mängijatel on tarvis 4000 aastat e.K maid avastada, külasid ja linnasid ehitada, uusi tehnoloogiad luua ning lõpuks ka sõda pidada.
Tootekood: FFG#CI01 ,   Laoseis: Otsas
69,95 €
Clans of Caledonia

Strateegiamäng "Clans of Caledonia" on kõrgema raskusastmega lauamäng tõelisele strateegiamängu huvilisele, kus tuleb esindada 19. sajandi Šotimaa klanne tootes, müües ja eksportides põllumajandussaadusi.

Tootekood: KAR#CLOCA01 ,   Laoseis: Otsas
76,50 €
Factory Manager

Eraldiseisev mäng Power Gridi sarjast. Siin tuleb mängijatel hallata oma tehast, et teenida suurimat kasumit.

Tootekood: RGG#402 ,   Laoseis: Otsas
47,50 €
Favor of the Pharaoh
Antiik-Egiptuses võivad kõik taotleda vaarao soosingut, aga ainult vähesed saavad selle. Mängijad töötavad ennast sotsiaalsel tasandil kõrgemale, et siis lõpuks saada vaarao soosing ja võita mäng. Oma käigu ajal mängijad veeretavad ja manipuleerivad täringuid, et tugevdada oma seisukohta mängus ja lõpuks võita.
Tootekood: BEI#FOTP ,   Laoseis: Otsas
59,95 €
Fields of Green
Mängijad on talupidamise omanikud, kes üritavad oma valdusi ja toodangut suurendada. Mängu käigus peavad mängijad hoolitsema oma maade, loomade ja toodangu eest. Lõpuks muudetakse oma rikkus ja toodang võidupunktideks.
Tootekood: RTP#A165 ,   Laoseis: Otsas
45,00 €
Isle of Skye: From Chieftain to King

Looduskauni Šotimaa saare järgi nime saanud lauamängus panevad mängijad kokku omaenda kuningriigi.

Tootekood: MFG#3509 ,   Laoseis: Otsas
35,50 €
It's a Wonderful World
Tootekood: BRE#WON0189 ,   Laoseis: 5
49,00 €
Last Will

Sinu rikas onu kirjutas oma testamendis, et jätab varanduse pereliikmele, kes suudab saadud raha kõige paremini nautida. Ehk oled see just sina?

Tootekood: CGE#00016 ,   Laoseis: 7
45,00 €
London (2nd edition)
Strateegiamängu London uhiuus väljaanne (2nd edition). Suure Londoni tulekahju järgsetel aastakümnetel on mängijate ülesandeks Londoni ülesehitamine. Mängijatel tuleb hakkama saada ehitusnõuete, pangalaenude ja vaesusega, kui nad püüavad oma visiooni linnast ellu viia. Mängus on unikaalne kaartide mängimise mehhanism linna arendamiseks. Mängijad peavad enne mängu lõppu kõik oma laenud tagasi maksma, kuid peavad muretsema ainult selle pärast, kui suurt vaesust nad teiste mängijate suhtes tekitavad.
Tootekood: OSG#22222 ,   Laoseis: 2
56,00 €
Merkator
Majanduslik kaardimäng Hamburgi linna tõusust peale Kolmekümneaastast sõda (17. sajandil).
Tootekood: LPF#03060 ,   Laoseis: Otsas
52,00 €
Nations
Tõsine strateegiamäng, kus mängijad ehitavad oma tsivilisatsiooni. Eelajaloost kuni I Maailmasõja alguseni - parim tsivilisatsioon võitku!
Tootekood: LPF#27031 ,   Laoseis: Otsas
73,00 €
Paris
Avastage Pariisi 19. sajandil. Avastage selle linna tuntud arhitektuur ja hankige võidu saavutamiseks kõige silmapaistvamad hooned õigetes piirkondades. Pariis on tüüpiline keskmise kaaluga eurostiilis lauamäng, millel on loogiline mängu käik, lühikesed mängijate käigud ja leidlik punktimehhanism. Punkte kogutakse peamiselt õigete hoonete hankimisel ja õigete boonuskaartide kogumisel.
Tootekood: GAB#009 ,   Laoseis: 1
50,50 €