Tootegrupid

Majandusmängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
7 Wonders (Eng)

Populaarse strateegiamängu 7 Wonders uus trükk, milles iga mängija juhib ühte seitsmest suurest linnast antiikmaailmas.
Kasuta ära oma maade ressursse, ehita oma linna, arenda turgu ja pane proovile oma sõjavägi. Jäta endast märk ajalukku, ehitades üks maailmaimedest.

Tootekood: ASM#SEV2US01 ,   Laoseis: 6
49,00 €
7 Wonders Duel

See populaarse strateegiamängu 7 Wonders eraldiseisev osa on mõeldud just kahele inimesele. Tee läbi 3 ajastut ning vii oma tsivilisatsioon mitmetel eri viisidel võidule lähemale!

Tootekood: ASM#7DUMU04 ,   Laoseis: 19
27,90 €
A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Dance With Dragons
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: FFG#VA86 ,   Laoseis: 3
21,50 €
Army Painter - Winter Tuft
Tootekood: TAP#BF4223 ,   Laoseis: 7
5,99 €
Brass Birmingham

Lauamäng Brass: Birmingham on Martin Wallace'i 2007. aasta meistriteose Brass mängu järg. Mäng jutustab Birminghami konkureerivate ettevõtjate loo tööstusrevolutsiooni ajal aastatel 1770-1870.

Nagu selle eelkäija puhul, tuleb arendada, ehitada ja rajada oma tööstust ja võrku, püüdes ära kasutada turu madalaid või kõrgeid nõudmisi.

Tootekood: ROX#402 ,   Laoseis: 9
79,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Üle 40 miljoni mängu müüdud üle maailma!

Tootekood: BRG#CATAN ,   Laoseis: 28
44,95 €
Catan 3D

Ülipopulaarse lauamängu "Catan" 3D versioon. Kõik maastikutükid on käsitsi värvitud ja mängunuppude detailne välimus annab neile ajaloolist hõngu. 

Tähelepanu! Ei ühildu mitte-3D Catani laienditega.

Tootekood: ASM#CN3171 ,   Laoseis: 5
299,99 €
Catan: Explorers & Pirates

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! “Catan: Explorers & Pirates” on neljas suurem ja täiesti iseseisev laiendus “Catani” põhimängule. Mängu tuleb palju uusi komponente ja reegleid, mis muudavad juba tuttavat mehhaanikat oluliselt. Omavahel saab kombineerida viit erinevat stsenaariumi ja kolme missiooni.

Tootekood: KOS#69341 ,   Laoseis: 3
45,00 €
Catan: Explorers & Pirates 5-6

Laiend mängule “Catan: Explorers & Pirates“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Explorers & Pirates“

Tootekood: KOS#69411 ,   Laoseis: 10
23,00 €
Catan: Linnad ja rüütlid

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#CATCK ,   Laoseis: 18
44,95 €
Catan: Seafarer 5-6 player

Laiend mängule “Catan: Meresõitjad“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Meresõitjad“

Tootekood: KOS#69451 ,   Laoseis: 16
23,00 €
Catan: Traders & Barbarians

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Catan: Traders & Barbarians on kolmas suurem laiendus Catani põhimängule. Õigemini on tegu kogumikuga, mis koosneb väiksematest lisadest. (Tegemist on iseseisva lisaga, aga seda võib kombineerida “Meresõitjate” ning “Linnade ja Rüütlite” laiendiga)

Tootekood: KOS#69330 ,   Laoseis: 10
35,50 €
Century Spice Road

Century: Spice Road (Sajand: Vürtsitee) on esimene tervest mängude sarjast, mis uurib iga sajandi ajalugu läbi erinevate teemade - esimese mängu teemaks on vürtsikaubandus. Lihtsate reeglitega, kauni kujundusega ja põnev kaardimäng!

Tootekood: PBG#30000 ,   Laoseis: 6
39,50 €
Chronicles of Crime: 1400
Tootekood: LKY#CCMR01EN ,   Laoseis: 4
31,50 €
Citadels (Revised)

Bluffimist vajav linnaehitusmäng, kus võidule viib erinevate rollide kaval kasutusviis.

Tegemist on Citadels Deluxe versiooniga. Komplektis on lisaks põhimängule Dark City laiend ja 9 uut karakterit ning 12 rajooni. Tootekood: ZMG#ZC01 ,   Laoseis: 9
32,50 €
Colors of Paris
Olete maalikunstnik ajakirjas Colors of Paris ja olete otsustanud osaleda Pariisis Montmartre'i töökojas mitme maalikunstniku sõbralikul võistlusel "Bateau Lavoir". Ajalehed teavad seda väljakutset, nii et võib-olla on see hea võimalus kuulsaks saada, järgides Cézanne'i, Toulouse-Lautreci, Monet või Renoiri teed...
Tootekood: LUM#SMPCP01 ,   Laoseis: 1
51,00 €
Exit: The Game - The Stormy Flight
Lauamäng "EXIT" ühendab endas põgenemistoa müsteeriumi lahendamise ja lauamängu formaadi. Mängu lahendamist vajavad ülesanded vajavad nii loogilist kui loovat mõtlemist, mis ühest küljest õrritavad mängijaid kui panevad neid proovile. NB! Mäng on mõeldud ühe korra mängimiseks, nagu ka päris põgenemistuba. Mängu komponendid on mõistatamisse kaasatud ja ei võimalda uuesti mängimist.
Tootekood: TAK#692874 ,   Laoseis: 9
15,95 €
Hero Realms: The Lost Village Campaign Deck
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: WWG#518 ,   Laoseis: 1
19,00 €
It's a Wonderful World
Tootekood: BRE#WON0189 ,   Laoseis: 5
47,50 €
Khora Rise of an Empire

Vana-Kreekas võistlesid linnriigid võimu ja rikkusega, tõmmates ressursse ümbritsevatest küladest. Olles oma linnriigi juht, pead sa arendama oma Majandust, Kultuuri ja Sõjaväge ning saatma välja väesalkasid, et avastada ja vallutada. Kasuta ära oma tugevusi, et meelitada kohale rohkem Rahvast, tõsta Makse ja kogu Hiilgust.

Tootekood: IEL#51751 ,   Laoseis: 5
56,50 €
Last Will

Sinu rikas onu kirjutas oma testamendis, et jätab varanduse pereliikmele, kes suudab saadud raha kõige paremini nautida. Ehk oled see just sina?

Tootekood: CGE#00016 ,   Laoseis: 8
45,00 €
Little Factory
Kauple, ehita ja müü, et olla oru kõige mõjukaim ettevõtja.
Tootekood: IEL#51834 ,   Laoseis: 2
17,95 €
London (2nd edition)
Strateegiamängu London uhiuus väljaanne (2nd edition). Suure Londoni tulekahju järgsetel aastakümnetel on mängijate ülesandeks Londoni ülesehitamine. Mängijatel tuleb hakkama saada ehitusnõuete, pangalaenude ja vaesusega, kui nad püüavad oma visiooni linnast ellu viia. Mängus on unikaalne kaartide mängimise mehhanism linna arendamiseks. Mängijad peavad enne mängu lõppu kõik oma laenud tagasi maksma, kuid peavad muretsema ainult selle pärast, kui suurt vaesust nad teiste mängijate suhtes tekitavad.
Tootekood: OSG#22222 ,   Laoseis: 3
56,00 €
Pendulum
Pendulumi lauamängus on iga mängija võimas ja ainulaadne üllas, kes üritab võita ajatut Dünya kuningriigi kuningat. Mängijad käsutavad oma töötajaid, viivad täide salakavalusi ja laiendavad oma domeeni provintse reaalajas, et hankida ressursse ja liikuda neljal võidurajal: võim, prestiiž, populaarsus ja legendaarne saavutus.
Tootekood: STM#250 ,   Laoseis: 7
55,50 €
Pizza Delivery
Tootekood: 2D6#006 ,   Laoseis: 3
36,50 €
Prodigals Club

Selles mängus võistlevad mängijad 3 järgmises osas: kes suudab kaotada valimised? , kes suudab oma maisest varast lahti saada? ning kes suudab solvata kõige mõjuvõimsamaid inimesi? Mängu võidab see, kes suudab hoida nendes kolmes aspektis tasakaalu.

Tootekood: CGE#00033 ,   Laoseis: 3
42,00 €
Roll For The Galaxy: Rivalry
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! "Roll For The Galaxy: Rivalry" sisaldab kolme laiendit ühes karbis. Esiteks, 62 lisatäringut, algusfraktsioonid, kodumaailmad ja palju muud. Teiseks, "Deal Game", mis lubab $ täringutega kaubelda. Pea kõik sobib müügiks, vajad sa siis rohkem krediidirada või just mõnda lisatäringut. Kolmandaks, "Orb Game", kus iga mängija saab endale lisatäringu, mida veeretatakse avalikult. See täring näitab, mis voorus saad sa see voor kasu. See infokild võib suurel määral muuta seda, mida teised see voor valivad.
Tootekood: RIO#557 ,   Laoseis: 1
83,00 €
Scythe Modular Board

NB! Tegemist on laiendiga! Scythe'i moodul lauamängulaud lisab Scythe'ile uue varieeruvuse taseme, kuna kaart ja fraktsioonide asukohad muutuvad iga kord, kui mängite. Modulaarne laud lisab seadistusele drafing elemendi ja loob tihedama kaardi väikese mängijate arvu korral.

Tootekood: STM#638 ,   Laoseis: 1
25,00 €
Smartphone Inc

Smartphone Inc. lauamängus saate ühe suurima nutitelefone tootva ettevõtte tegevjuhiks ajal, mil nutitelefonid alles hakkasid maailma vallutama. Uurige tehnoloogiaid, arendage oma tehast, looge ülemaailmne kontorivõrk ja hinnake oma konkurente, et saada maailma kõige kasumlikumaks ja edukamaks nutitelefoni ettevõtteks.

Tootekood: AWG#DTE09SP ,   Laoseis: 2
59,50 €
Splendor

Lauamäng Splendor on žetoonide kogumise ja kaartide ostmise mäng. Mängijad on renessansiajastu kaupmehed ning üritavad osta kalliskivikaevandusi, erinevaid transpordiviise ja poode, et koguda kõige rohkem võidupunkte. Kui mängija saab piisavalt jõukaks, võib teda isegi külastada suursugune aristokraat, mis kasvatab mängija võidupunktide arvu muidugi veelgi rohkem

Loe ka blogipostitust "Splendor - strateegiamäng kogu perele"

Tootekood: BRG#SPLEN ,   Laoseis: 27
37,95 €