Tootegrupid

Majandusmängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
7 Wonders (Eng)

Populaarse strateegiamängu 7 Wonders uus trükk, milles iga mängija juhib ühte seitsmest suurest linnast antiikmaailmas.
Kasuta ära oma maade ressursse, ehita oma linna, arenda turgu ja pane proovile oma sõjavägi. Jäta endast märk ajalukku, ehitades üks maailmaimedest.

Tootekood: ASM#SEV2US01 ,   Laoseis: 51
49,00 €
7 Wonders Duel

See populaarse strateegiamängu 7 Wonders eraldiseisev osa on mõeldud just kahele inimesele. Tee läbi 3 ajastut ning vii oma tsivilisatsioon mitmetel eri viisidel võidule lähemale!

Tootekood: ASM#7DUMU04 ,   Laoseis: Toode on otsas.
27,90 €
7 Wonders Duel - Pantheon
Tootekood: ASM#7DPA-EN01 ,   Laoseis: 5
21,50 €
7 Wonders Duel Pantheon Exp.
Laiend lisab mängu jumalad, kelle soosingut mängijad üritavad saada. NB! Mängimiseks vajalik 7 Wonders Duel põhimäng.
Tootekood: ASM#REP7DPAM7 ,   Laoseis: Otsas
21,50 €
A Feast for Odin
Strateegiamäng "A Feast for Odin" viib meid viikingite hulka. Mängijad avastavad ja rüüstavad uusi alasid, aga silm tuleb peal hoida ka igapäevaelul, kogudes kaupasid, et hoida head majanduslikku positsiooni ühiskonnas. Mängijaid saadavad võidu poole nii kultuurilised saavutused, kaubandusretked ja rüüstamised.
Tootekood: ZMG#71690 ,   Laoseis: Otsas
119,00 €
A Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Dance With Dragons
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: FFG#VA86 ,   Laoseis: 3
21,50 €
Acquire
Lauamängus "Acquire" asuvad mängijad oma rahalist seisu kasvatama klassikalises investeerimis võidujooksus. Kasvata ja ühenda erinevaid firmasid, kogu kapitali ning investeeri aktsiatesse. Kelle käes on enamusaktsiad, see ka langetab otsuseid ning korjab suuremaid boonuseid.
Tootekood: HAS#C0096 ,   Laoseis: 1
39,95 €
Altiplano

Lauamäng "Altiplano" on korduvalt väljakutseid pakkuv ja mitte kerge majandusmäng, kus Lõuna-Ameerika mägismaal tuleb loovalt majandada nappide ressurssidega. Tõhusta oma tootmist, täida õigeaegselt tellimused ning tekita halbadeks aegadeks varusid.

Tootekood: DLP#AP ,   Laoseis: Toode on otsas.
59,95 €
Architects of the West Kingdom
Tootekood: RGD#01819 ,   Laoseis: 2
58,50 €
Arkham Horror Fiction: To Fight the Black Wind
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: FFG#NAH14 ,   Laoseis: Toode on otsas.
14,95 €
Armageddon

Mängus Armageddon püüavad mängijad pärast maailma lõppu ehitada rusudest üles uusi asundusi. Kes suudab rajada parima asunduse ja lüüa tagasi marodööride rünnakud?

Tootekood: QNG#020121 ,   Laoseis: Otsas
52,50 €
Army Painter - Winter Tuft
Tootekood: TAP#BF4223 ,   Laoseis: 4
5,99 €
Bang! The Dice Game
Tootekood: DVG#9105 ,   Laoseis: Otsas
19,95 €
Brass Birmingham

Lauamäng Brass: Birmingham on Martin Wallace'i 2007. aasta meistriteose Brass mängu järg. Mäng jutustab Birminghami konkureerivate ettevõtjate loo tööstusrevolutsiooni ajal aastatel 1770-1870.

Nagu selle eelkäija puhul, tuleb arendada, ehitada ja rajada oma tööstust ja võrku, püüdes ära kasutada turu madalaid või kõrgeid nõudmisi.

Tootekood: ROX#402 ,   Laoseis: Otsas
69,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Tootekood: BRG#CATAN ,   Laoseis: 84
39,95 €
Catan: Explorers & Pirates

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! “Catan: Explorers & Pirates” on neljas suurem ja täiesti iseseisev laiendus “Catani” põhimängule. Mängu tuleb palju uusi komponente ja reegleid, mis muudavad juba tuttavat mehhaanikat oluliselt. Omavahel saab kombineerida viit erinevat stsenaariumi ja kolme missiooni.

Tootekood: KOS#69341 ,   Laoseis: Otsas
45,00 €
Catan: Explorers & Pirates 5-6

Laiend mängule “Catan: Explorers & Pirates“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Explorers & Pirates“

Tootekood: KOS#69411 ,   Laoseis: 15
23,00 €
Catan: Linnad ja rüütlid

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#CATCK ,   Laoseis: 44
39,95 €
Catan: Seafarer 5-6 player

Laiend mängule “Catan: Meresõitjad“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Meresõitjad“

Tootekood: KOS#69451 ,   Laoseis: 7
23,00 €
Catan: Traders & Barbarians

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Catan: Traders & Barbarians on kolmas suurem laiendus Catani põhimängule. Õigemini on tegu kogumikuga, mis koosneb väiksematest lisadest. (Tegemist on iseseisva lisaga, aga seda võib kombineerida “Meresõitjate” ning “Linnade ja Rüütlite” laiendiga)

Tootekood: KOS#69330 ,   Laoseis: Otsas
35,50 €
Century Spice Road

Century: Spice Road (Sajand: Vürtsitee) on esimene tervest mängude sarjast, mis uurib iga sajandi ajalugu läbi erinevate teemade - esimese mängu teemaks on vürtsikaubandus. Lihtsate reeglitega, kauni kujundusega ja põnev kaardimäng!

Tootekood: PBG#30000 ,   Laoseis: 8
39,50 €
Champions of Midgard

Mängijad on võimsate vikingiklannide pealikud, kes peavad oma käsutuses olevaid ressursse majandama, et kaitsta viikingite sadamalinna trollide ja muude mütoloogiliste elukate eest.

Tootekood: GFG#96736 ,   Laoseis: Toode on otsas.
62,50 €
Chronicles of Crime: 1400
Tootekood: LKY#CCMR01EN ,   Laoseis: 5
31,50 €
Civilization: The Board Game
Populaarse arvutimängu põhjal tehtud mäng kus mängijatel on tarvis 4000 aastat e.K maid avastada, külasid ja linnasid ehitada, uusi tehnoloogiad luua ning lõpuks ka sõda pidada.
Tootekood: FFG#CI01 ,   Laoseis: Otsas
69,95 €
Clans of Caledonia

Strateegiamäng "Clans of Caledonia" on kõrgema raskusastmega lauamäng tõelisele strateegiamängu huvilisele, kus tuleb esindada 19. sajandi Šotimaa klanne tootes, müües ja eksportides põllumajandussaadusi.

Tootekood: KAR#CLOCA01 ,   Laoseis: Otsas
76,50 €
Colors of Paris
Olete maalikunstnik ajakirjas Colors of Paris ja olete otsustanud osaleda Pariisis Montmartre'i töökojas mitme maalikunstniku sõbralikul võistlusel "Bateau Lavoir". Ajalehed teavad seda väljakutset, nii et võib-olla on see hea võimalus kuulsaks saada, järgides Cézanne'i, Toulouse-Lautreci, Monet või Renoiri teed...
Tootekood: LUM#SMPCP01 ,   Laoseis: 3
51,00 €
Exit: The Game - The Stormy Flight
Lauamäng "EXIT" ühendab endas põgenemistoa müsteeriumi lahendamise ja lauamängu formaadi. Mängu lahendamist vajavad ülesanded vajavad nii loogilist kui loovat mõtlemist, mis ühest küljest õrritavad mängijaid kui panevad neid proovile. NB! Mäng on mõeldud ühe korra mängimiseks, nagu ka päris põgenemistuba. Mängu komponendid on mõistatamisse kaasatud ja ei võimalda uuesti mängimist.
Tootekood: TAK#692874 ,   Laoseis: 27
14,95 €
Factory Manager

Eraldiseisev mäng Power Gridi sarjast. Siin tuleb mängijatel hallata oma tehast, et teenida suurimat kasumit.

Tootekood: RGG#402 ,   Laoseis: Otsas
47,50 €
Favor of the Pharaoh
Antiik-Egiptuses võivad kõik taotleda vaarao soosingut, aga ainult vähesed saavad selle. Mängijad töötavad ennast sotsiaalsel tasandil kõrgemale, et siis lõpuks saada vaarao soosing ja võita mäng. Oma käigu ajal mängijad veeretavad ja manipuleerivad täringuid, et tugevdada oma seisukohta mängus ja lõpuks võita.
Tootekood: BEI#FOTP ,   Laoseis: Otsas
59,95 €
Fields of Green
Mängijad on talupidamise omanikud, kes üritavad oma valdusi ja toodangut suurendada. Mängu käigus peavad mängijad hoolitsema oma maade, loomade ja toodangu eest. Lõpuks muudetakse oma rikkus ja toodang võidupunktideks.
Tootekood: RTP#A165 ,   Laoseis: Otsas
45,00 €