Majandusmängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 7 WONDERS (2ND EDITION) Nordic

NB! Tegemist on Nordic versiooniga, kus karbis on reeglid põhjamaade keeltes ning ingliskeelsed reeglid on kaasas mustvalge trükina.

Populaarse strateegiamängu 7 Wonders uus trükk, milles iga mängija juhib ühte seitsmest suurest linnast antiikmaailmas.
Kasuta ära oma maade ressursse, ehita oma linna, arenda turgu ja pane proovile oma sõjavägi. Jäta endast märk ajalukku, ehitades üks maailmaimedest.

Tootekood: REP#SEVSCAN02 ,   Laoseis: Otsas
44,50 €
7 Wonders (2nd edition)

Populaarse strateegiamängu 7 Wonders uus trükk, milles iga mängija juhib ühte seitsmest suurest linnast antiikmaailmas.
Kasuta ära oma maade ressursse, ehita oma linna, arenda turgu ja pane proovile oma sõjavägi. Jäta endast märk ajalukku, ehitades üks maailmaimedest.

Tootekood: ASM#SEV2US01 ,   Laoseis: Otsas
49,00 €
7 Wonders Duel

See populaarse strateegiamängu 7 Wonders eraldiseisev osa on mõeldud just kahele inimesele. Tee läbi 3 ajastut ning vii oma tsivilisatsioon mitmetel eri viisidel võidule lähemale!

Tootekood: ASM#7DUMU04 ,   Laoseis: Otsas
29,00 €
7 Wonders Duel - Pantheon
Tootekood: ASM#7DPA-EN01 ,   Laoseis: Otsas
21,50 €
7 Wonders Nordic

Strateegiamäng, milles iga mängija juhib ühte seitsmest suurest linnast antiikmaailmas.
Kasuta ära oma maade ressursse, ehita oma linna, arenda turgu ja pane proovile oma sõjavägi. Jäta endast märk ajalukku ehitades üks maailmaimedest.

NB! Tegemist on Nordic versiooniga, kus karbis on reeglid põhjamaade keeltes ning ingliskeelsed reeglid on kaasas mustvalge trükina.

Tootekood: REP#SEVNOR ,   Laoseis: Otsas
45,00 €
7 Wonders: Leaders
Mängulisa lauamängule "7 Wonders". Lisab mängule 1 uue ime ja 41 uut kaarti, millest 37 on liidri kaardid ja 4 on guildi kaardid. NB! Mängimiseks on vajalik ka põhimäng 7 Wonders.
Tootekood: AMD#7195 ,   Laoseis: Otsas
25,00 €
A Feast for Odin
Strateegiamäng "A Feast for Odin" viib meid viikingite hulka. Mängijad avastavad ja rüüstavad uusi alasid, aga silm tuleb peal hoida ka igapäevaelul, kogudes kaupasid, et hoida head majanduslikku positsiooni ühiskonnas. Mängijaid saadavad võidu poole nii kultuurilised saavutused, kaubandusretked ja rüüstamised.
Tootekood: ZMG#71690 ,   Laoseis: 4
119,00 €
Acquire
Lauamängus "Acquire" asuvad mängijad oma rahalist seisu kasvatama klassikalises investeerimis võidujooksus. Kasvata ja ühenda erinevaid firmasid, kogu kapitali ning investeeri aktsiatesse. Kelle käes on enamusaktsiad, see ka langetab otsuseid ning korjab suuremaid boonuseid.
Tootekood: HAS#C0096 ,   Laoseis: 2
39,95 €
Altiplano
Lauamäng "Altiplano" on korduvalt väljakutseid pakkuv ja mitte kerge majandusmäng, kus Lõuna-Ameerika mägismaal tuleb loovalt majandada nappide ressurssidega. Tõhusta oma tootmist, täida õigeaegselt tellimused ning tekita halbadeks aegadeks varusid.
Tootekood: DLP#AP ,   Laoseis: 3
59,95 €
Brass Birmingham

Lauamäng Brass: Birmingham on Martin Wallace'i 2007. aasta meistriteose Brass mängu järg. Mäng jutustab Birminghami konkureerivate ettevõtjate loo tööstusrevolutsiooni ajal aastatel 1770-1870.

Nagu selle eelkäija puhul, tuleb arendada, ehitada ja rajada oma tööstust ja võrku, püüdes ära kasutada turu madalaid või kõrgeid nõudmisi.

Tootekood: ROX#402 ,   Laoseis: 1
69,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Tootekood: BRG#CATAN ,   Laoseis: 39
39,95 €
Catan: Explorers & Pirates
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! “Catan: Explorers & Pirates” on neljas suurem ja täiesti iseseisev laiendus “Catani” põhimängule. Mängu tuleb palju uusi komponente ja reegleid, mis muudavad juba tuttavat mehhaanikat oluliselt. Omavahel saab kombineerida viit erinevat stsenaariumi ja kolme missiooni.
Tootekood: KOS#69341 ,   Laoseis: 16
45,00 €
Catan: Explorers & Pirates 5-7
Laiend mängule “Catan: Explorers & Pirates“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Explorers & Pirates“
Tootekood: KOS#69411 ,   Laoseis: 27
23,00 €
Catan: Linnad ja rüütlid

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#CATCK ,   Laoseis: 32
39,95 €
Catan: Seafarer 5-6 player
Laiend mängule “Catan: Meresõitjad“, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik “Catani” põhimäng, “Catan 5-6 mängijat” ja “Catan: Meresõitjad“
Tootekood: KOS#69451 ,   Laoseis: 51
23,00 €
Catan: Traders & Barbarians
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Catan: Traders & Barbarians on kolmas suurem laiendus Catani põhimängule. Õigemini on tegu kogumikuga, mis koosneb väiksematest lisadest. (Tegemist on iseseisva lisaga, aga seda võib kombineerida “Meresõitjate” ning “Linnade ja Rüütlite” laiendiga)
Tootekood: KOS#69330 ,   Laoseis: 27
35,50 €
Century: Spice Road

Century: Spice Road (Sajand: Vürtsitee) on esimene tervest mängude sarjast, mis uurib iga sajandi ajalugu läbi erinevate teemade - esimese mängu teemaks on vürtsikaubandus. Lihtsate reeglitega, kauni kujundusega ja põnev kaardimäng!

Tootekood: PBG#30000 ,   Laoseis: Otsas
39,50 €
Champions of Midgard
Mängijad on võimsate vikingiklannide pealikud, kes peavad oma käsutuses olevaid ressursse majandama, et kaitsta viikingite sadamalinna trollide ja muude mütoloogiliste elukate eest.
Tootekood: GFG#96736 ,   Laoseis: 5
62,50 €
Clans of Caledonia

Strateegiamäng "Clans of Caledonia" on kõrgema raskusastmega lauamäng tõelisele strateegiamängu huvilisele, kus tuleb esindada 19. sajandi Šotimaa klanne tootes, müües ja eksportides põllumajandussaadusi.

Tootekood: KAR#CLOCA01 ,   Laoseis: 1
76,50 €
Factory Manager

Eraldiseisev mäng Power Gridi sarjast. Siin tuleb mängijatel hallata oma tehast, et teenida suurimat kasumit.

Tootekood: RGG#402 ,   Laoseis: 1
47,50 €
Last Will

Sinu rikas onu kirjutas oma testamendis, et jätab varanduse pereliikmele, kes suudab saadud raha kõige paremini nautida. Ehk oled see just sina?

Tootekood: CGE#00016 ,   Laoseis: 7
45,00 €
Puerto Rico ENG
Rollipõhine linnaehitus ja -majandusmäng.
Tootekood: RGG#195 ,   Laoseis: 4
51,00 €
Puerto Rico: laiend 1 & 2 (The New Buildings & The Nobles)

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu Puerto Rico laiendis on koos kaks varasemalt eraldiseisvana välja antud laiendit "The New Buldings" ja "The Nobles".

Tootekood: RIO#565 ,   Laoseis: Otsas
17,50 €
Roll For The Galaxy: Rivalry
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! "Roll For The Galaxy: Rivalry" sisaldab kolme laiendit ühes karbis. Esiteks, 62 lisatäringut, algusfraktsioonid, kodumaailmad ja palju muud. Teiseks, "Deal Game", mis lubab $ täringutega kaubelda. Pea kõik sobib müügiks, vajad sa siis rohkem krediidirada või just mõnda lisatäringut. Kolmandaks, "Orb Game", kus iga mängija saab endale lisatäringu, mida veeretatakse avalikult. See täring näitab, mis voorus saad sa see voor kasu. See infokild võib suurel määral muuta seda, mida teised see voor valivad.
Tootekood: RIO#557 ,   Laoseis: Otsas
88,00 €
Stone Age

Lauamäng "Stone Age" on täringuõnnega segatud kaasahaarav kiviajateemaline strateegiline majandusmäng, kus tuleb ressursse koguda, neid efektiivselt kasutada ning populatsiooni kasvatada, et olla kõige edukam kiviaegne külapealik!

Tootekood: BRG#STONE ,   Laoseis: 30
43,95 €
Terra Mystica
Strateegiamängus "Terra Mystica" pole mitte midagi varjatud ja õnnel pole mingit rolli. Kõik seisneb puhtalt mängijate strateegilises enneplaneerimises. Mängijad saavad endale ühe võimalikust gruppidest ja eesmärk on vallutada võimalikult suur maa-ala. Igal mängijal on omad erivõimed ja oskused. Vaikselt hooneid ehitades ja arendades üritavad mängijad olla parimad vallutajad.
Tootekood: ZMG#71240 ,   Laoseis: 5
99,00 €
Through the Ages: A New Story of Civilization
Tsivilisatsiooniehitusmäng, mida on kõrgelt hinnanud nii kriitikud kui mängijad.
Tootekood: CGE#00032 ,   Laoseis: 11
60,00 €
Through the Ages: New Leaders & Wonders

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu Through the Ages laiend New Leaders and Wonders toob baasmängule uue põneva sisu, lisades liidreid, imesid ja sõjaväekaarte, et saaksite muuta ajaloo kulgu ja ehitada veelgi suuremaid tsivilisatsioone!

Tootekood: CGE#00056 ,   Laoseis: 4
29,50 €
Viticulture: Moor Visitors Expansion
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Strateegiamängu "Viticulture" mängulaiend "Moor Visitors" toob mängu 40 uut külaliskaarti, kes sobivad iga mängu versiooniga. Mängulaiendi loomisel osales ka kuulus mängudisainer Uwe Rosenberg. Lisaks on ka kaasas uued parandatud kaardid "Promoter" ja "Harvest Machine".
Tootekood: STM#107 ,   Laoseis: Otsas
15,00 €
Wingspan

Wingspan on keskmise raskusastmega võistluslik engine-building kaardimäng firmalt Stonemaier Games.

Tootekood: STM#900 ,   Laoseis: 61
66,00 €