Tootegrupid

Klassikalised

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Antivirus

Pane oma vaim ja mõistus proovile ning võitle viirusega! Viirus on tunginud sinu kehasse. Kas suudad sellest vabaneda enne, kui see hakkab paljunema? Ütle hüvasti viirusele, lükates seda mängulaualt välja.

Tootekood: SMA#520 ,   Laoseis: 31
24,99 €
Colour code

Lao kõik virna ühe tüki kaupa!

Värvikood pakub plahvatuslikku ajurünnaku lõbu: 100 väljakutsega, mille seast valida, saaksid sa mängida terve päeva! Värvikood kasutab 18 paksu värvilist kuju, igaüks läbipaistval plaadil.

Vali ülesanne, seejärel kuhja raamid üksteise otsa, et luua täpselt sama kombinatsioon, mis on sinu ülesandes!

Mõtle targalt! Siin on mitmeid võtme punkte meelde jätta. Sa pead sobitama kuju, värvi, järjekorra siis otsustama, mis pidi iga kiht peab olema, et saavutada oma valitud ülesande tulemus!

Vaata lähemalt videost ↓

Tootekood: SMA#090 ,   Laoseis: 10
26,99 €
Cubiq

3D loogikamõistatus 80 erineva ülesandega. Arendab keskendumisvõimet, ruumipaigutust ja visuaalset taju.

Tootekood: SMA#096 ,   Laoseis: 8
27,99 €
Diamond Quest

Diamond Quest arendab loogilist mõtlemist, planeerimisoskust, probleemilahendamise oskust ning ruumilist mõtlemist.

Mäng sisaldab 80 erineva raskusastmega ülesannet.

Iga väljakutse annab vihjeid teemantite asukohtadele. Sinu ülesandeks on nuputada välja kõikide teemantite asukohad ning avastada seeläbi, kuhu on peidetud punane teemant!

Igale ülesandele on üks kindel lahendus. Järgi vihjeid ja leia punase teemanti asukoht!

Tootekood: SMA#093 ,   Laoseis: 18
24,99 €
Dinosaurs Mystic Islands

Taimetoidulised ja lihatoidulised dinosaurused ei saa omavahel läbi - kas sina oskad nad saartele nii paigutada, et nad omavahel kokku ei puutuks. Sind ootab 80 erineva raskusastmega ülesannet!

Tootekood: SMA#282 ,   Laoseis: 1
26,99 €
Jungle Hide & Seek

Kas sa suudad nähtavale jätta ülesandes näidatud loomad ning kõik ülejäänud mängutükkide alla peita? Kahepoolne mängulaud ning 80 erineva raskusastmega ülesannet.

Tootekood: SMA#105 ,   Laoseis: 3
24,99 €
Penguins on Ice

Pingviinid jääl on unikaalne loogikamäng 5 mängutükiga, millel peab kuju muutma. See väljakutsuv mäng pakub mängijatele topelt väljakutse: mõelda välja õige asetus igale tükile ja samuti õige kujutis!

Tootekood: SMA#155 ,   Laoseis: 12
27,99 €
Quadrillion

Ruumilist ja loogilist mõtlemist arendav mäng.

Komplekti kuulub ülesanderaamat, 4 kahepoolset magnetitega ühendatavat alusplaati ja 12 erikujulist pusletükki. Vali ülesanne, pane 4 alusplaati kokku nagu ülesandelehel näidatud, aseta paika ka need pusleetükid, mille asukoht on määratud ja paiguta allesjäänud pusletükid plaatidel olevale vabale alale. Ülesandeid on võimalik luua ise endale lõputult, muutes alusplaatide asetust.

Tootekood: SMA#540 ,   Laoseis: 3
27,99 €
Road Block

Väljakutse kõikidele patrullidele! Peatame varga! Tagaotsitav arvatavalt varastatud punases sportautos suundub ida suunas kesklinna. Ta arvatakse olevat relvastatud ja ohtlik ning ta keeldub peatamast. Kasuta oma mõistust, et piirata kahtlusalune sisse ning blokeerida kõik põgenemisteed! Teesulus oled sina peainspektor! Sinu ülesanne on kordineerida oma ohvitseride salka ja piirata nende patrullautodega kahtlusalune ümber, blokeerida tema põgenemistee ja ta arreteerida!

Tootekood: SMA#250 ,   Laoseis: 18
26,99 €
Shooting Stars

Kas oskad mänguklotsid üksteisele laduda nii nagu ülesandes näidatud?

Ole tähelepanelik ja jälgi langevaid tähti (klotside keeramisel muutub tähtede värv).

"Shooting Stars" on ainulaadne maagiline puslemäng, milles on 80 ülesannet, alustades lihtsast kuni eksperdi tasemeni.

Kas võiks veel midagi enamat soovida?

Tootekood: SMA#092 ,   Laoseis: 16
24,99 €
Temple Connection

Ühenda templeid ehitades nende vahel teid ja sildu! Kas suudad templid omavahel ühendada asetades mängulauale sildade ja teedetükke? Mäng sisaldab 80 erineva raskustasemega ülesannet.

Tootekood: SMA#283 ,   Laoseis: 16
27,99 €
Walk the Dog

Kas saad koeraga jalutama minna? Kas oskad hoida oma lemmikut piisavalt lühikese rihma otsas, et vältida pahandusi teiste koerte ja kassidega? Kasuta loogikat ja välistamise oskust, et paigutada oma koer nii, et ta ei saa alustada riidu ja vaata, et rihm ei lähe sõlme. Proovi lahendada kõik 80 ülesannet, 4 raskusastmes alates lihtsamast kuni päris keerukateni. Ole valmis, see ei pruugi olla nii lihtne kui tavaline jalutuskäik pargis! Igal ülesandel on ainult 1 õige lahendus, mis on vihiku lõpus.

Tootekood: SMA#427 ,   Laoseis: 23
24,99 €
Walls & Warriors
Vaenlase väed kogunevad. Paiguta kaitsvad kindlusemüürid nii, et omad oleks kaitstud ning ründajad jääksid välja. Väljakutseid jagub 80 erineva raskusastme jagu.
Tootekood: SMA#281 ,   Laoseis: 16
27,99 €