Tootegrupid

Keskkonnamängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 EELTELLIMUS - Tiivulised

Tegemist on eeltellimusega! Eeldatav saabumisaeg: oktoober 2021.

Wingspan on uusim lauamängu fenomen maailmas. Esimesel väljalaskeaastal müüdi seda kogu maailmas üle 200 000 eksemplari. Imeline kujundus ja huvitav mängumehaanika on teinud sellest linnuteemalisest strateegiamängust lauamängumaailmas kindla tähe.

Mängijad on linnuhuvilised - teadlased, linnuvaatlejad, ornitoloogid ja kollektsionäärid - kes ihkavad avastada ja oma looduskaitsealade võrgustikku elama meelitada parimaid linde. Iga lind suurendab võimsat kombinatsioonide ahelat ühes sinu elupaikades (mängukäigu tegevused). Kaitsealade arendamisel keskendub iga elupaik erinevale põhiaspektile: toidu hankimine, munade asetamine ja linnukaartide käimine. Kui kogute oma "vaatluste" ajal kõige rohkem punkte, olete võidukad.

Loe mängust lähemalt meie blogist!

Tootekood: BRG#WINGEE
56,95 €
Suburbia Collectors Ed.
Suburbia Collector’s Edition on Bezier Gamesi klassikalise mängu Suburbia uuendatud versioon. Suburbia lauamängu uued ja vanad fännid armuvad uuendatud mängu visuaalidesse. Sellel kaunil kollektsionääride väljaandel on mitu hämmastavat komponentide organisaatorit ja see sisaldab kõiki olemasolevaid laienendusi ja ka uhiuut laiendust: ööelu, millel on hooned ja asukohad, mis on öösiti aktiivsemad.Selles strateegilises mängus mängijad kasutavad oma ainulaadse linna loomiseks kuuskantkujulisi ehitusplaate. Need plaadid hõlmavad elamu-, äri-, kodaniku- ja tööstuspiirkondi ning spetsiaalseid huvipunkte, mis pakuvad eeliseid ja kasutavad ära lähedal asuvate kohtade ressursse. Teie eesmärk on, et teie linn areneks ja mängu lõpuks oleks teil kõige suurema elanikkonnaga linn, et võita!
Tootekood: BEI#SUCE ,   Laoseis: 2
126,65 € 149,00 €