Kaardimängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
7 Wonders Leaders V2
Tootekood: REP#7LEUS02 ,   Laoseis: 19
24,50 €
Borderlands Tiny Tinas Robot Tea Party

Lauamäng Borderlands Tiny Tinas Robot Tea Party on esimene Borderland'i universumis toimuv lauamäng. See on tehtud täiuslikuks ajaviitemänguks, kus on lihtsad reeglid, kiire mänguaeg ja palju suhtlemist.

Tootekood: XYZ#0003 ,   Laoseis: 1
25,00 €
Carnival of Monsters
Tootekood: AMG#0818 ,   Laoseis: 12
29,95 €
Condottiere
Strateegiamäng "Condottiere" viib mängijad 13. sajandi Itaaliasse. Mängijad üritavad saada piisavalt suurt ühendatud maa-ala. Selleks tuleb mängu panna palgasõdurid, poliitikud ja isegi aastaajad. Mäng käib oksjoni stiilis, kus aga kõik mängijad kaotavad oma panuse. Samas on ka üllatuslike kaarte, mis mõjutavad mängijaid ootamatutel viisidel.
Tootekood: ZMN#008 ,   Laoseis: Otsas
33,00 €
D&D Dungeon Mayhem Card Game
Teguderohkes Dungeons & Dragons teemalises kaardimängus Dungeon Mayhem võidate siis, kui olete viimane seikleja. Mängige ühena neljast vaprast, omapärasest tegelasest - barbar, paladin, pettur või võlur -, kes võitleb aarde nimel! Kui võluraketid paiskuvad, kaks pistoda paiskuvad ja okastega kilbid kõlguvad, on teie ülesanne tõestada, et teie seiklejal on julgust au koju tuua!
Tootekood: WTC#C6164 ,   Laoseis: 1
14,00 €
D&D Dungeon Mayhem Monster Madness
Dungeon Mayhem - see on hõlpsasti õpitav Dungeons & Dragons kaardimäng. Dungeon Mayhem: Monster Madness’i mängus mängite ühe kuuest eepilisest D&D koletisest, kellel kõigil on oma viis oma vaenlasi võluda, purustada, lagundada ja neelata. Pange need kavalad olendid mõne muu Dungeon Mayhemi kaardipaki vastu ja hoidke kõiki oma kaardite selles koletise suuruses karbis. Seejärel valige oma lemmik ja valmistuge kaoseks! Lisaks saate nautida ka rohkemate seiklejate kaasamist, lisades reeglid, mis hõlmavad kuni 6 mängijat!
Tootekood: WTC#C7888 ,   Laoseis: 1
25,00 €
Deckscape Behind the Curtain
Koostöömäng “Deckscape Behind the Curtain” on sarja 5. mäng, mis on inspireeritud põgenemistubadest. Mängu võitmiseks tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, aru saada loo süžeest ning kasutada etteantud abivahendeid, et võimalikult kiiresti lukustatud ruumist väljapääs leida.
Tootekood: DVG#5704 ,   Laoseis: 17
16,00 €
Dominion Prosperity

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu "Dominion" 4. laiend. 

Tootekood: RGG#422 ,   Laoseis: Otsas
47,00 €
Dungeonology The Expedition
Lauamäng "Dungeonology" viib sind avastama erinevaid tsivilisatsioone, et avastada nende kombed ja ajalugu. Aga ole ettevaatlik, kohalikud ei pruugi olla õnnelikud sinu sissetungi osas. Mängu eesmärk on avastada koobast teadlasena, kogudes võimalikult palju infot selle elanike kohta. Kogutud info annab punkte ja teadlane, kellel on kõige rohkem punkte, esitab parima lõputöö õpitud rasside kohta.
Tootekood: ARE#DNCG01 ,   Laoseis: 4
76,00 €
Everdell

"Everdell" on dünaamiline lauamäng, mille eesmärgiks on oma mängulaual olevate kaartide edasiarendamise ja tööliste paigutamisega suurendada linna, koguda ressursse ja lõpuks saada võimalikult palju punkte.

Loe edasi

 

Tootekood: GSU#H2600 ,   Laoseis: 39
75,00 €
Everdell Pearlbrook Exp

"Everdell: Pearlbrook" on mängulaiend "Everdellile", mis lisab põhimängule veealuse maailma.

Tootekood: GSU#H2609 ,   Laoseis: Otsas
62,00 €
Everdell: Bellfaire

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Mängulaiend "Everdell: Bellfaire" lisab muuhulgas 5 ja 6 mängija jaoks vajalikud komponendid.

Tootekood: GSU#H2613 ,   Laoseis: 17
50,50 €
Everdell: Spirecrest

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!

Tootekood: GSU#H2612 ,   Laoseis: 12
63,00 €
Fog Of Love

Armastajapaar püüab suhtes hakkama saada erinevate isiksustena.

"Fog of Love" on mäng kahele mängijale. Te loote ja mängite kahte värvikat tegelast, kes kohtuvad, armuvad ja seisavad silmitsi väljakutsega ebatavaline suhe toimima panna.

"Fog of Love" mängimine on nagu osalemine romantilises komöödias: sõit nagu ameerikamägedel, ebamugavad olukorrad, rohkelt naeru ja palju keerulisi kompromisse.

Nagu päriselus tõelises suhtes võivad ka mängus olla teie eesmärgid vastuolus. Võite proovida muutuda, jätkata järelandmatu olemist või isegi salaja otsustada olla südamemurdja. See on teie valik.

"Õnnelikult elu lõpuni" lõpptulemus ei ole garanteeritud, kuid ükskõik, kuidas teie keerdkäikudega romantika kulgeb, saate kindel olla, et lugu on tulvil üllatusi - naeratuse toob näole kindlasti!

Tootekood: HHP#0000 ,   Laoseis: 4
57,00 €
Gloom 2nd Ed. Unquiet Dead
Gloom 2nd Ed. Unquiet Dead on lisa mängule Gloom. Ebasoodsate juhtumite ja ränkade tagajärgede mäng! Lisa annab Teile juurde 55 läbipaistvat kaartid, midda saabada juurde oma Gloomi pakile, nii lisades uusi sündmusi ning enneaegseid surmajuhtumeid.
Tootekood: ATG#1355 ,   Laoseis: 5
17,00 €
Harry Potter Hogwarts Battle
 
Lauamängus Harry Potter: Hogwarts Battle ärhvardavad kurjuse jõud Sigatüüka lossis võimu enda kätte haarata. Nelja õpilase ülesanne on tagada kooli turvalisus ning alistada kurikaelad. Mängus võtavad mängijad Sigatüüka õpilase rolli: Harry, Ron, Hermione või Neville, kellel kõigil on oma isiklik kaardipakk, mida kasutatakse ressursside hankimiseks.
Tootekood: DCD#DEC177519 ,   Laoseis: Otsas
64,00 €
Heroes of Terrinoth

Lauamäng Heroes of Terrinoth on seikluslik koostöö- ja kaardimäng, mis kutsub teid kuni kolme kaaslasega kehastuma ainulaadsete kangelaste rolli, valides kaheteistkümne erineva ja võimsa kangelase seast, kes jagunevad nelja arhetüübi vahel - ravitseja, sõdalane, maag ja skaut. Mängus tuleb ühendada oma jõud, et ühine rännak üle elada ja võita vaenlased, kes seisavad mängijate vastu. Kaheksa haarava seikluse jooksul seisate silmitsi õelate vaenlastega, võitlete surmavate olenditega ja päästate maailma!

Tootekood: FFG#TER01 ,   Laoseis: Otsas
44,00 €
It's a Wonderful World
Tootekood: BRE#WON0189 ,   Laoseis: 6
49,00 €
Kanagawa
"Kanagawa" on ime ilusa kujundusega lauamäng, kus mängijad asuvad meister Hokusai käe all maalimist õppima. Iga käik saab valida, kas täiendada oma meistriteost või lisada midagi uut oma oskustele. Vastavalt, kuidas arenevad oskused ning valmib maal, hakkavad kogunema ka punktid.
Tootekood: IEL#51310 ,   Laoseis: Otsas
26,50 €
KeyForge Mass Mutation Deluxe Deck
Tootekood: FFG#KF10 ,   Laoseis: 18
16,00 €
KeyForge Mass Mutation Two Player Starter Set
Tootekood: FFG#KF11 ,   Laoseis: 17
26,50 €
KeyForge Worlds Collide Deluxe Deck
Tootekood: FFG#KF06 ,   Laoseis: 18
16,00 €
Letter Jam

Seltskonnamäng Letter Jam on 2-6 mängijale mõeldud koostöömäng, kus mängijad abistavad üksteist tähenduslike sõnade koostamisel lauaolevatest tähtedest. Keerukust lisab see, et enda tähekaarte hoiad nii, et see on nähtav ainult teistele mängijatele ja mitte sulle.

Tootekood: CGE#0052 ,   Laoseis: 10
19,95 €
Munchkin Harry Potter Deluxe
"Munchkin" on satiiriline kaardimäng, mis põhineb klišeedel ja rollimängude eripäradel. Mängijad kaklevad kollidega, et saada aardeid, esemeid ja eriomadusi, et olla esimene, kes jõuab 10. tasemeni. Samal ajal üritavad kõik teised mängijad sind "aidata" või sulle kaikaid kodaratesse visata. See mängu variant toob mängu võlurid ja nõiad Hogwartsist.
Tootekood: USA#MU010400 ,   Laoseis: 1
45,50 €
Munchkin Marvel
Munchkin Marvel ühendab klassikalise kaardimängu lõbu - koletiste tapmine ja rollimäng - Marveli universumi kõige ikoonilisemate tegelastega. Steve Jacksoni mängude litsentsi alusel ja koos Marveliga loodud Munchkin Marveli komplektis on uued koletised, liitlased ja kohandatud S.H.I.E.L.D. kaardid.
Tootekood: USA#MU011000 ,   Laoseis: Otsas
28,00 €
Munchkin Steampunk
"Munchkin" on satiiriline kaardimäng, mis põhineb klišeedel ja rollimängude eripäradel. Mängijad kaklevad kollidega, et saada aardeid, esemeid ja eriomadusi, et olla esimene, kes jõuab 10. tasemeni. Samal ajal üritavad kõik teised mängijad sind "aidata" või sulle kaikaid kodaratesse visata. "Munchkin Steampunk" lisab hammasrattad, kaitseprillid ja aurujõul töötavad robotid klassikalise reetmisele ja huumorile. Mängu saab mängida iseseisvalt või panna kokku kõigi "Munchkin" toodetega.
Tootekood: SJG#1531 ,   Laoseis: 1
28,00 €
Pandemic: Contagion
Pärast aastepikkust haigustega võitlemist on lauad pöördunud, nüüd oled sina haigus ja ravimit ei ole. Strateegiamängus "Pandemic: Contagion" võtavad mängijad endale haiguste rolli ja eesmärk on inimkonnast lahti saada. Mängijad levitavad haigusi ja eriauhinnad on nendele, kes mõnes linnas viimasegi elu hävitavad. Haigused arenevad, WHO üritab maailma elus hoida ja küsimus on, kes suudab teha kõige ohtlikuma haiguse.
Tootekood: ZMG#71160 ,   Laoseis: Otsas
38,00 €
Red Dragon Inn 2
Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Mängu teine osa toob mängu neli uut tegelast. Mängu saab mängida iseseisvalt või siis kokku liita mõne teise Red Dragon Inn mänguga, et mängida rohkemakesi.
Tootekood: SFG#007 ,   Laoseis: 4
39,95 €
Red Dragon Inn 5: Character Trove
Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Antud mäng lisab Red Dragon Inn maailmasse veel 4 tegelast, kellel igal ühel on oma head ja halvad küljed. Lisaks sellele lisab Character Trove ka massiivse karbi, kus kõiki teisi Red Dragon Inn laiendeid hoiustada. Mängu saab mängida iseseisvalt või siis kokku liita mõne teise Red Dragon Inn mänguga, et mängida rohkemakesi.
Tootekood: SFG#019 ,   Laoseis: Otsas
59,50 €
Red Dragon Inn 6: Villains
Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Selles Red Dragon Inn mängus võtavad mängijad endale pahalaste rollid. Aeg on tähistada kangelaste alistamist ja välja selgitada, kes on parim pahalane. Lisab tuleb mängu ka variant mängida ühe suure pahalase vastu. Mängu saab mängida iseseisvalt või siis kokku liita mõne teise Red Dragon Inn mänguga, et mängida rohkemakesi.
Tootekood: SFG#026 ,   Laoseis: Otsas
41,00 €