Kaardimängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 7 WONDERS (2ND EDITION) Nordic

NB! Tegemist on Nordic versiooniga, kus karbis on reeglid põhjamaade keeltes ning ingliskeelsed reeglid on kaasas mustvalge trükina.

Populaarse strateegiamängu 7 Wonders uus trükk, milles iga mängija juhib ühte seitsmest suurest linnast antiikmaailmas.
Kasuta ära oma maade ressursse, ehita oma linna, arenda turgu ja pane proovile oma sõjavägi. Jäta endast märk ajalukku, ehitades üks maailmaimedest.

Tootekood: REP#SEVSCAN02 ,   Laoseis: Otsas
44,50 €
7 Wonders Duel Nordic
NB! Mänguga on kaasas mustvalged ingliskeelsed reeglid, originaalreeglid on erinevates põhjamaade keeltes. Mängukomponendid on keelest sõltumatud.
 

Klassikalise strateegiamängu kahemängija versioon "7 Wonders Duel" on tsivilisatsiooniehitus kahele inimesele. Mängijad hakkavad kordamööda ostma endale kaarte, mis lisavad nende tsivilisatioonile ressursse, sõjalist tugevust tehnoloogiat ja palju muud. Mängu võidab mängija, kes suudab teise tehnoloogia või sõjalise jõuga üle võtta või kui kolm ajastut enne otsa saavad, võidab mängija, kellel on rohkem punkte.

Tootekood: REP#7DUNOR ,   Laoseis: Otsas
27,00 €
7 Wonders Leaders V2
Tootekood: REP#7LEUS02 ,   Laoseis: 23
24,50 €
Borderlands Tiny Tinas Robot Tea Party

Lauamäng Borderlands Tiny Tinas Robot Tea Party on esimene Borderland'i universumis toimuv lauamäng. See on tehtud täiuslikuks ajaviitemänguks, kus on lihtsad reeglid, kiire mänguaeg ja palju suhtlemist.

Tootekood: XYZ#0003 ,   Laoseis: 1
25,00 €
Carnival of Monsters
Tootekood: AMG#0818 ,   Laoseis: 17
29,95 €
Condottiere
Strateegiamäng "Condottiere" viib mängijad 13. sajandi Itaaliasse. Mängijad üritavad saada piisavalt suurt ühendatud maa-ala. Selleks tuleb mängu panna palgasõdurid, poliitikud ja isegi aastaajad. Mäng käib oksjoni stiilis, kus aga kõik mängijad kaotavad oma panuse. Samas on ka üllatuslike kaarte, mis mõjutavad mängijaid ootamatutel viisidel.
Tootekood: ZMN#008 ,   Laoseis: Otsas
33,00 €
Deckscape Behind the Curtain
Koostöömäng “Deckscape Behind the Curtain” on sarja 5. mäng, mis on inspireeritud põgenemistubadest. Mängu võitmiseks tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, aru saada loo süžeest ning kasutada etteantud abivahendeid, et võimalikult kiiresti lukustatud ruumist väljapääs leida.
Tootekood: DVG#5704 ,   Laoseis: 18
16,00 €
Dominion Prosperity

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu "Dominion" 4. laiend. 

Tootekood: RGG#422 ,   Laoseis: Otsas
47,00 €
Dungeonology The Expedition
Lauamäng "Dungeonology" viib sind avastama erinevaid tsivilisatsioone, et avastada nende kombed ja ajalugu. Aga ole ettevaatlik, kohalikud ei pruugi olla õnnelikud sinu sissetungi osas. Mängu eesmärk on avastada koobast teadlasena, kogudes võimalikult palju infot selle elanike kohta. Kogutud info annab punkte ja teadlane, kellel on kõige rohkem punkte, esitab parima lõputöö õpitud rasside kohta.
Tootekood: ARE#DNCG01 ,   Laoseis: 4
76,00 €
Everdell

"Everdell" on dünaamiline lauamäng, mille eesmärgiks on oma mängulaual olevate kaartide edasiarendamise ja tööliste paigutamisega suurendada linna, koguda ressursse ja lõpuks saada võimalikult palju punkte.

 

Tootekood: GSU#H2600 ,   Laoseis: 53
75,00 €
Everdell Pearlbrook

"Everdell: Pearlbrook" on mängulaiend "Everdellile", mis lisab põhimängule veealuse maailma.

Tootekood: GSU#H2609 ,   Laoseis: 3
62,00 €
Everdell: Bellfaire

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Mängulaiend "Everdell: Bellfaire" lisab muuhulgas 5 ja 6 mängija jaoks vajalikud komponendid.

Tootekood: GSU#H2613 ,   Laoseis: 19
50,50 €
Everdell: Spirecrest

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!

Tootekood: GSU#H2612 ,   Laoseis: 16
63,00 €
Gloom 2nd Ed. Unquiet Dead
Gloom 2nd Ed. Unquiet Dead on lisa mängule Gloom. Ebasoodsate juhtumite ja ränkade tagajärgede mäng! Lisa annab Teile juurde 55 läbipaistvat kaartid, midda saabada juurde oma Gloomi pakile, nii lisades uusi sündmusi ning enneaegseid surmajuhtumeid.
Tootekood: ATG#1355 ,   Laoseis: 1
17,00 €
Harry Potter Hogwarts Battle
 
Lauamängus Harry Potter: Hogwarts Battle ärhvardavad kurjuse jõud Sigatüüka lossis võimu enda kätte haarata. Nelja õpilase ülesanne on tagada kooli turvalisus ning alistada kurikaelad. Mängus võtavad mängijad Sigatüüka õpilase rolli: Harry, Ron, Hermione või Neville, kellel kõigil on oma isiklik kaardipakk, mida kasutatakse ressursside hankimiseks.
Tootekood: DCD#DEC177519 ,   Laoseis: Otsas
64,00 €
Heroes of Terrinoth

Lauamäng Heroes of Terrinoth on seikluslik koostöö- ja kaardimäng, mis kutsub teid kuni kolme kaaslasega kehastuma ainulaadsete kangelaste rolli, valides kaheteistkümne erineva ja võimsa kangelase seast, kes jagunevad nelja arhetüübi vahel - ravitseja, sõdalane, maag ja skaut. Mängus tuleb ühendada oma jõud, et ühine rännak üle elada ja võita vaenlased, kes seisavad mängijate vastu. Kaheksa haarava seikluse jooksul seisate silmitsi õelate vaenlastega, võitlete surmavate olenditega ja päästate maailma!

Tootekood: FFG#TER01 ,   Laoseis: Otsas
44,00 €
Kanagawa
"Kanagawa" on ime ilusa kujundusega lauamäng, kus mängijad asuvad meister Hokusai käe all maalimist õppima. Iga käik saab valida, kas täiendada oma meistriteost või lisada midagi uut oma oskustele. Vastavalt, kuidas arenevad oskused ning valmib maal, hakkavad kogunema ka punktid.
Tootekood: IEL#51310 ,   Laoseis: 3
26,50 €
Letter Jam

Seltskonnamäng Letter Jam on 2-6 mängijale mõeldud koostöömäng, kus mängijad abistavad üksteist tähenduslike sõnade koostamisel lauaolevatest tähtedest. Keerukust lisab see, et enda tähekaarte hoiad nii, et see on nähtav ainult teistele mängijatele ja mitte sulle.

Tootekood: CGE#0052 ,   Laoseis: Otsas
19,95 €
Munchkin Harry Potter Deluxe
"Munchkin" on satiiriline kaardimäng, mis põhineb klišeedel ja rollimängude eripäradel. Mängijad kaklevad kollidega, et saada aardeid, esemeid ja eriomadusi, et olla esimene, kes jõuab 10. tasemeni. Samal ajal üritavad kõik teised mängijad sind "aidata" või sulle kaikaid kodaratesse visata. See mängu variant toob mängu võlurid ja nõiad Hogwartsist.
Tootekood: USA#MU010400 ,   Laoseis: Otsas
45,50 €
Munchkin Steampunk
"Munchkin" on satiiriline kaardimäng, mis põhineb klišeedel ja rollimängude eripäradel. Mängijad kaklevad kollidega, et saada aardeid, esemeid ja eriomadusi, et olla esimene, kes jõuab 10. tasemeni. Samal ajal üritavad kõik teised mängijad sind "aidata" või sulle kaikaid kodaratesse visata. "Munchkin Steampunk" lisab hammasrattad, kaitseprillid ja aurujõul töötavad robotid klassikalise reetmisele ja huumorile. Mängu saab mängida iseseisvalt või panna kokku kõigi "Munchkin" toodetega.
Tootekood: SJG#1531 ,   Laoseis: 1
28,00 €
Pandemic: Contagion
Pärast aastepikkust haigustega võitlemist on lauad pöördunud, nüüd oled sina haigus ja ravimit ei ole. Strateegiamängus "Pandemic: Contagion" võtavad mängijad endale haiguste rolli ja eesmärk on inimkonnast lahti saada. Mängijad levitavad haigusi ja eriauhinnad on nendele, kes mõnes linnas viimasegi elu hävitavad. Haigused arenevad, WHO üritab maailma elus hoida ja küsimus on, kes suudab teha kõige ohtlikuma haiguse.
Tootekood: ZMG#71160 ,   Laoseis: Otsas
38,00 €
Red Dragon Inn 2
Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Mängu teine osa toob mängu neli uut tegelast. Mängu saab mängida iseseisvalt või siis kokku liita mõne teise Red Dragon Inn mänguga, et mängida rohkemakesi.
Tootekood: SFG#007 ,   Laoseis: 6
39,95 €
Red Dragon Inn 5: Character Trove
Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Antud mäng lisab Red Dragon Inn maailmasse veel 4 tegelast, kellel igal ühel on oma head ja halvad küljed. Lisaks sellele lisab Character Trove ka massiivse karbi, kus kõiki teisi Red Dragon Inn laiendeid hoiustada. Mängu saab mängida iseseisvalt või siis kokku liita mõne teise Red Dragon Inn mänguga, et mängida rohkemakesi.
Tootekood: SFG#019 ,   Laoseis: 1
59,50 €
Red Dragon Inn 6: Villains
Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Selles Red Dragon Inn mängus võtavad mängijad endale pahalaste rollid. Aeg on tähistada kangelaste alistamist ja välja selgitada, kes on parim pahalane. Lisab tuleb mängu ka variant mängida ühe suure pahalase vastu. Mängu saab mängida iseseisvalt või siis kokku liita mõne teise Red Dragon Inn mänguga, et mängida rohkemakesi.
Tootekood: SFG#026 ,   Laoseis: Otsas
41,00 €
Red Dragon Inn 7: Tavern Crew

Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Selles mängu versioonis on kangelaste jaoks pidu otsa saanud ja aeg on kõrtsi töötajatel lõõgastuda. Mängi õnnemänge, kakle ja joo öö läbi, et tõestada, et sa suudad kangelastega hakkama saada iga öö. Mängu saab mängida iseseisvalt või siis kokku liita mõne teise Red Dragon Inn mänguga, et mängida rohkemakesi.

Tootekood: SFG#030 ,   Laoseis: Otsas
40,50 €
Red Dragon Inn: Allies Adonis vs. Lich King
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Mängulaiend lisab mängu kaks uut tegelast. Edev bard, kes ei lase kellelgi end unustada, ja iidne skeletist võlur, kes on peaaegu surematu õeluse kehastus. Nad saab lisada ükskõik millise põhimänguga ja viimane neist saab kehastuda ka suureks pahalaseks (mängu variant, mis lisandus 6. laiendiga).
Tootekood: SFG#027 ,   Laoseis: 1
25,50 €
Red Dragon Inn: Brother Bastian Allies
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Brother Bastian on õigluse ja valguse jumala järgija. Ennast pidevalt ohverades, et ideaalsel ajal õige palve jumalale esitada, on ta teel võidu poole. Brother Bastian sobib iga Red Dragon Inn põhimänguga kokku ja lisab ühe tegelase ja vajalikud mänguosad.
Tootekood: SFG#018 ,   Laoseis: Otsas
17,00 €
Red Dragon Inn: Smorgasbox
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Red Dragon Inn on mäng sellest, mida teevad eepilised fantaasiakangelased pärast oma seiklusi - lähevad kõrtsi, pidutsevad ja üritavad üksteist laua alla joota! Smorgasbox lisab mängule uue tegelase ja palju muud nagu uued joogid ja suur karp kõige hoiustamiseks. Laiend sobib iga Red Dragon Inn täismänguga.
Tootekood: SFG#032 ,   Laoseis: Otsas
46,00 €
Resistance 3rd Ed.
"The Resistance" on lõbus seltskonnamäng 5-10 mängijale. Mängijad kehastuvad impeeriumi vastase liikumise võitlejateks, aga seltskonda on imbunud paar valitsuse agenti. Kas saavad vastupanuliikumise plaanid teoks või suudavad valitsuse agendi need kihva keerata. Keegi pole mängu lõpuni päris kindel, kes on kes.
Tootekood: IBC#RES2 ,   Laoseis: 40
24,00 €
Sheriff of Nottingham 2nd Ed.

Lauamäng "Sheriff of Nottngham" on põnev bluffimise, äraostmise ja smugeldamise mäng! Kaupmehena soovid sa oma kaubaga teenida võimalikult suurt kasumit, kuid esmalt tuleb mööda pääseda kurikuulsast Nottinghami šeriffist! Lõbus, kiire ja sõltuvust tekitav - Sheriff of Nottingham on igal mänguõhtul kindlasti teretulnud!

Tootekood: CMN#SHF003 ,   Laoseis: Otsas
50,50 €