Tootegrupid

Kaardimängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
1754: Conquest - The French and Indian War
Tootekood: AYG#5354 ,   Laoseis: Otsas
69,50 €
7 Wonders Duel Nordic
NB! Mänguga on kaasas mustvalged ingliskeelsed reeglid, originaalreeglid on erinevates põhjamaade keeltes. Mängukomponendid on keelest sõltumatud.
 

Klassikalise strateegiamängu kahemängija versioon "7 Wonders Duel" on tsivilisatsiooniehitus kahele inimesele. Mängijad hakkavad kordamööda ostma endale kaarte, mis lisavad nende tsivilisatioonile ressursse, sõjalist tugevust tehnoloogiat ja palju muud. Mängu võidab mängija, kes suudab teise tehnoloogia või sõjalise jõuga üle võtta või kui kolm ajastut enne otsa saavad, võidab mängija, kellel on rohkem punkte.

Tootekood: REP#7DUNOR ,   Laoseis: Otsas
27,00 €
7 Wonders Leaders
Tootekood: REP#7LEUS02 ,   Laoseis: 3
24,50 €
A Game of Thrones: The Card Game (Second Edition) - Long May He Reign

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!

Tootekood: FFG#GT51 ,   Laoseis: 1
16,95 €
Babylonia
Tootekood: LDN#V250001 ,   Laoseis: Otsas
55,50 €
Black Rose Wars
Tootekood: ARE#BLRW001 ,   Laoseis: Otsas
89,50 €
Bohnanza

Selles klassikalises kaardimängus kasvatavad mängijad ube, koristavad saaki ja kauplevad teistega, et jõuda õnne ja varanduseni. See sobib suurepäraselt täiskasvanutele ja vanematele lastele, kes otsivad suhtlemisaspektiga strateegiamängu.

Tootekood: BRG#BOHN ,   Laoseis: 125
10,95 €
Borderlands Tiny Tinas Robot Tea Party

Lauamäng Borderlands Tiny Tinas Robot Tea Party on esimene Borderland'i universumis toimuv lauamäng. See on tehtud täiuslikuks ajaviitemänguks, kus on lihtsad reeglid, kiire mänguaeg ja palju suhtlemist.

Tootekood: XYZ#0003 ,   Laoseis: Otsas
25,00 €
Carnival of Monsters
Tootekood: AMG#0818 ,   Laoseis: Otsas
29,95 €
Condottiere
Strateegiamäng "Condottiere" viib mängijad 13. sajandi Itaaliasse. Mängijad üritavad saada piisavalt suurt ühendatud maa-ala. Selleks tuleb mängu panna palgasõdurid, poliitikud ja isegi aastaajad. Mäng käib oksjoni stiilis, kus aga kõik mängijad kaotavad oma panuse. Samas on ka üllatuslike kaarte, mis mõjutavad mängijaid ootamatutel viisidel.
Tootekood: ZMN#008 ,   Laoseis: Otsas
33,00 €
Crabs Adjust Humidity: Vol 1
Tootekood: CAH#01 ,   Laoseis: Toode on otsas.
17,00 €
Crystal Palace
Tootekood: FEU#63565 ,   Laoseis: Toode on otsas.
65,00 €
D&D Dungeon Mayhem Card Game
Teguderohkes Dungeons & Dragons teemalises kaardimängus Dungeon Mayhem võidate siis, kui olete viimane seikleja. Mängige ühena neljast vaprast, omapärasest tegelasest - barbar, paladin, pettur või võlur -, kes võitleb aarde nimel! Kui võluraketid paiskuvad, kaks pistoda paiskuvad ja okastega kilbid kõlguvad, on teie ülesanne tõestada, et teie seiklejal on julgust au koju tuua!
Tootekood: WTC#C6164 ,   Laoseis: Otsas
14,00 €
D&D Dungeon Mayhem Monster Madness
Dungeon Mayhem - see on hõlpsasti õpitav Dungeons & Dragons kaardimäng. Dungeon Mayhem: Monster Madness’i mängus mängite ühe kuuest eepilisest D&D koletisest, kellel kõigil on oma viis oma vaenlasi võluda, purustada, lagundada ja neelata. Pange need kavalad olendid mõne muu Dungeon Mayhemi kaardipaki vastu ja hoidke kõiki oma kaardite selles koletise suuruses karbis. Seejärel valige oma lemmik ja valmistuge kaoseks! Lisaks saate nautida ka rohkemate seiklejate kaasamist, lisades reeglid, mis hõlmavad kuni 6 mängijat!
Tootekood: WTC#C7888 ,   Laoseis: Otsas
25,00 €
Deckscape Behind the Curtain
Koostöömäng “Deckscape Behind the Curtain” on sarja 5. mäng, mis on inspireeritud põgenemistubadest. Mängu võitmiseks tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, aru saada loo süžeest ning kasutada etteantud abivahendeid, et võimalikult kiiresti lukustatud ruumist väljapääs leida.
Tootekood: DVG#5704 ,   Laoseis: Otsas
16,00 €
Dominion Prosperity

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu "Dominion" 4. laiend. 

Tootekood: RGG#422 ,   Laoseis: Otsas
47,00 €
Dune: Ixians & Tleilaxu
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: DUN#E02 ,   Laoseis: 2
26,00 €
Dungeonology The Expedition

Lauamäng "Dungeonology" viib sind avastama erinevaid tsivilisatsioone, et avastada nende kombed ja ajalugu. Aga ole ettevaatlik, kohalikud ei pruugi olla õnnelikud sinu sissetungi osas. Mängu eesmärk on avastada koobast teadlasena, kogudes võimalikult palju infot selle elanike kohta. Kogutud info annab punkte ja teadlane, kellel on kõige rohkem punkte, esitab parima lõputöö õpitud rasside kohta.

Tootekood: ARE#DNCG01 ,   Laoseis: Toode on otsas.
76,00 €
Euphoria: Build a Better Dystopia
Tootekood: STM#206 ,   Laoseis: 3
69,00 €
Everdell

"Everdell" on dünaamiline lauamäng, mille eesmärgiks on oma mängulaual olevate kaartide edasiarendamise ja tööliste paigutamisega suurendada linna, koguda ressursse ja lõpuks saada võimalikult palju punkte.

Loe edasi

 

Tootekood: GSU#H2600 ,   Laoseis: 27
75,00 €
Everdell Pearlbrook Exp

"Everdell: Pearlbrook" on mängulaiend "Everdellile", mis lisab põhimängule veealuse maailma.

Tootekood: GSU#H2609 ,   Laoseis: Otsas
62,00 €
Everdell: Bellfaire

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Mängulaiend "Everdell: Bellfaire" lisab muuhulgas 5 ja 6 mängija jaoks vajalikud komponendid.

Tootekood: GSU#H2613 ,   Laoseis: 2
50,50 €
Everdell: Spirecrest

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!

Tootekood: GSU#H2612 ,   Laoseis: 7
63,00 €
Fog of Love
Tootekood: HHP#0000 ,   Laoseis: Otsas
57,00 €
Food Chain Magnate
Tootekood: FCM#00439 ,   Laoseis: Otsas
115,00 €
Glasgow
Tootekood: LK0#125 ,   Laoseis: Otsas
26,00 €
Gloom 2nd Ed. Unquiet Dead
Gloom 2nd Ed. Unquiet Dead on lisa mängule Gloom. Ebasoodsate juhtumite ja ränkade tagajärgede mäng! Lisa annab Teile juurde 55 läbipaistvat kaartid, midda saabada juurde oma Gloomi pakile, nii lisades uusi sündmusi ning enneaegseid surmajuhtumeid.
Tootekood: ATG#1355 ,   Laoseis: 5
17,00 €
Harry Potter Hogwarts Battle
 
Lauamängus Harry Potter: Hogwarts Battle ärhvardavad kurjuse jõud Sigatüüka lossis võimu enda kätte haarata. Nelja õpilase ülesanne on tagada kooli turvalisus ning alistada kurikaelad. Mängus võtavad mängijad Sigatüüka õpilase rolli: Harry, Ron, Hermione või Neville, kellel kõigil on oma isiklik kaardipakk, mida kasutatakse ressursside hankimiseks.
Tootekood: DCD#DEC177519 ,   Laoseis: 1
68,00 €
Hero Realms: Adventure Storage Box
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: WWG#519 ,   Laoseis: Otsas
33,50 €
Heroes of Terrinoth

Lauamäng Heroes of Terrinoth on seikluslik koostöö- ja kaardimäng, mis kutsub teid kuni kolme kaaslasega kehastuma ainulaadsete kangelaste rolli, valides kaheteistkümne erineva ja võimsa kangelase seast, kes jagunevad nelja arhetüübi vahel - ravitseja, sõdalane, maag ja skaut. Mängus tuleb ühendada oma jõud, et ühine rännak üle elada ja võita vaenlased, kes seisavad mängijate vastu. Kaheksa haarava seikluse jooksul seisate silmitsi õelate vaenlastega, võitlete surmavate olenditega ja päästate maailma!

Tootekood: FFG#TER01 ,   Laoseis: Otsas
44,00 €