Jäta vahele

Kutsu meid mängima!

Lauamängupäev, lauamänguõhtu, lauamängu töötuba  võimalused on lõputud. Kutsu meid enda või lapse sünnipäevale, ettevõtte tiimiüritusele, suvepäevadele, lihtsalt sõpradega koosviibimisele või miks mitte väiksemale või suuremale festivalile. Käime ka lauamänge tutvustamas ja mängimas noortekeskustes, koolides, lasteaedades.

Võta meiega ühendust ja leiame sinule parima lahenduse. Kirjuta meile!  eleri@brain-games.com

Mida kujutab endast lauamängu ürituse teenus?

Meie organiseerime mängud ja juhendajad, mängurõõm ning hea tuju tuleb juba kauba peale.

Kas su silm läheb särama, kui keegi mainib lauamänge? Või oled elevil, kui saad lõbusalt seltskonnaga aega veeta? Ega tegelikult vahet polegi, kuidas sa särama lähed või kui elevil sa oled, lauamängudel on omapärane viis kõikidele südamesse pugeda, tuleb lihtsalt õige mäng leida.

Meie üritused on sobilikud kõigile - olgu sa kogenud lauamängur või selles maailmas täiesti uus, kes mängudest midagi veel ei tea. Lauamängudel on võluvõime õige mänguga iga inimene särama panna.

Ürituse olemus

Kohapeale tuleb Brain Gamesi kogenud mängujuhendaja, kes tutvustab mänge, õpetab reegleid ning aitab kõige vajalikuga. Mängida on võimalik eri moodi -  saab üksi, paaris ning ka ühtse meeskonnana. Mängude pikkus ja keerukus sõltuvad mängust - mõni kestab tunni või rohkem, teised aga võivad kesta vaid 15 minutit, aga kõik samavõrra põnevad.  Ürituse vältel saab proovida mitmeid erinevaid mänge. Lisaks lauamängudele on meie valikus ka õuemängud (Spikeball, kroket, petank, KUBB jpt).

Baaspakett 

10-15 mängu + 2 mängujuhendajat
Kestus: 3 tundi
Osalejaid: kuni 30
Hind: 300 € + lisandub transpordikulu

Suurema osalejate arvuga tuleb arvestada vastavalt suurema hulga juhendajatega.


Mänguaeg ning mängud kujunevad vastavalt kliendi soovidele. Antud pakett on lihtsalt näidis, kuid ühtlasi meilt enimsoovitud lahendus.

Meie tuleme mängude ja juhendajatega – teile jääb osalemisrõõm!

Võta meiega ühendust ja leiame sinule parima lahenduse.

Kirjuta eleri@brain-games.com ja räägime lähemalt.

Lauamängu teenus. Lauamängud ja mängujuht sinu üritusele.