Jäta vahele
Alates 15.juulist on meie Tasku keskuse pood kolimas📦... üle koridori 😄. Ootame kõiki peatselt uut ja suuremat poodi uudistama!✨🤩
Alates 15.juulist on meie Tasku keskuse pood kolimas📦... üle koridori 😄. Ootame kõiki peatselt uut ja suuremat poodi uudistama!✨🤩

ERAÜRITUSED

2022 JÕULUMÄE LAUAMÄNGULAAGER 0363.jpg__PID:b1dcf17d-ca64-4330-baf6-3f381a3d8280

KUTSU MEID KÜLLA!

Lauamängud toovad sära Sinu üritusele! Mängupäev, -õhtu või -töötuba – piire pole! Kutsu Brain Games oma üritusele ja naudi lauamängude võlu! 
Sünnipäevad, tiimiüritused, suvepäevad, sõprade kokkutulekud, festivalid, koolide, noortekeskuste ja lasteaia üritused - lauamängud sobivad igale peole! Naudi lõbusat vaheldust, tugevnda tiimivaimu, naera ja loo uusi mälestusi. Mängud pakuvad põnevaid väljakutsed nii noortele kui ka täiskasvanutele.

GAME CORNER AT YOUR EVENT

EXPAND YOUR EVENT BY INVITING US

We can add pricing, conditions etc here, expanding down however much we need.

Ükskõik, kas oled algaja või kogenud, meie mängujuhid aitavad luua kõigile meeldejääva kogemuse. Meie eesmärk on luua lõbus ja pingevaba atmosfäär, kus igaüks saab nautida endale sobivat lauamängu. Lauamängudel on võime panna särama igaühe silmad! 

ÜRITUSE OLEMUS

Kogenud Brain Gamesi mängujuhendaja saabub üritusele suure koguse lauamängudega - tutvustab mänge, õpetab reegleid ja tagab sujuva mängukogemuse. Mängida saab nii individuaalselt, paarides kui ka meeskondades. Erineva pikkuse ja keerukusega lauamängud pakuvad igaühele midagi meelepärast. Valikust leiab alates 15-minutilistest kiirmängudest kuni tundide kaupa kestvate strateegiamängudeni. Suvisel perioodil on võimalus nautida ka õuemänge. Meie panustame mängude ja juhendajate osas, teilt ootame mängurõõmu ja head tuju!

278613308_5503587036337977_3507390737591110291_n.jpg__PID:90275254-26ef-4d84-bf2f-203e08ed94a9

BOOK US FOR YOUR CORPORATE EVENT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

LEARN MORE

NÄIDISPAKETT

Osalejaid: kuni 15 

10 mängu + 1 mängujuhendaja

Kestus: 3 tundi

Hind: 180 € + lisandub transpordikulu

Minimaalne ürituse tellimise aeg on 2 tundi.

Ürituse sujuvaks kulgemiseks on ühel mängujuhendajal optimaalne hallata kuni 15 osalejat. Suurema osalejate arvu puhul kaasame vastavalt vajadusele lisajuhendajaid, et tagada igaühele personaalne lähenemine ja parim võimalik mängukogemus.

Mänguaeg ning mängud kujunevad vastavalt kliendi soovidele. Antud pakett on lihtsalt näidis, kuid ühtlasi meilt enimsoovitud lahendus. Arvestades teie ürituse spetsiifikat, pakume välja sobivaima lahenduse ja kalkuleerime teile personaalse hinnapakkumise.

TAGASISIDE

Kliendid räägivad meie eest!

"Kutsusime Brain Gamesi mängujuhi õpilasesindusele uusi vahetunni-lauamänge tutvustama, et siis juba koos parimatest parimad välja valida ja kooligi tellida. Kolme tunniga jõudsime end lustiga läbi mängida suurest hulgast mängudest, noorte tagasiside oli väga selge - rohkem lauamänge vahetundi, rohkem lauamänge kooli, rohkem lauamänge koju, üleüldse rohkem lauamänge! "

HALJALA KOOL

"Meie kutsusime Brain Gamesi mänguõhtut läbi viima ettevõtte jõulupeole, mängisime restoranis vahetult enne õhtusööki. See oli väga põnev ja kaasahaarav, tõi kokku inimesed kes muidu ühe laua taga kokku ei saa. Juttu proovitud mängudest jagus varaste hommikutundideni!"

INTER CARS EESTI OÜ

"Superäge õhtu! Nii hea kui ei pea ise juhiseid lappama ja inimene seletab. Aeg läks lennates nii põnevuses kui südamest naerdes. "

VÄIKE-MAARJA RAAMATUKOGU

 VALMIS BRONEERIMA? TEE SEDA SIIN! 

Võta ühendust meie ürituste korraldustiimiga!