Tootegrupid

Smart Games

Smart Games on suurepärane lahendus mänguliseks õppimiseks - lapsevanemad, õpetajad ja terapeudid on vaimustuses. Smart Games mängude soovitusi Britt Erneweinilt leiad siit.

Otsid lastele arendavaid mänge? Soovid õppimise muuta mänguliseks? Igatsed arendada laste ja ka enda loogilist mõtlemist mänguliselt? Smart Games on selleks parim valik! Lapsed õpivad kõige paremini mängides. Mängides saavad lapsed õppida kognitiivseid, sotsiaalseid ja keeleoskusi ning arendada enesekindlust, mis on vajalik elus väljakutsetega tegelemiseks. Noored mängijad õpivad, et harjutades ja keskendudes saavad nad arendada keerukate probleemide lahendamiseks vajalikke oskusi.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Anti-Virus Mutation

Kas sa suudad vabaneda punasest viirusest? Libista tükke laual nii, et punane viirus pääseks nurgast välja.

Tootekood: SMA#435 ,   Laoseis: 30
17,99 €
Antivirus

Pane oma vaim ja mõistus proovile ning võitle viirusega! Viirus on tunginud sinu kehasse. Kas suudad sellest vabaneda enne, kui see hakkab paljunema? Ütle hüvasti viirusele, lükates seda mängulaualt välja.

Tootekood: SMA#520 ,   Laoseis: 37
24,99 €
Asteroid Escape

Navigeeri oma kosmoselaevaga läbi asterodivälja! Mäng sisaldab 60 erineva raskustasemega ülesannet.

Vaata lähemalt videost ↓ 

 

Tootekood: SMA#426 ,   Laoseis: 26
16,99 €
Atlantis Escape

Leia oma pääsetee, enne kui liiga hilja. Kas sa suudad Atlantiselt pääseda enne, kui see imeilus linn vee alla vajub? Navigeeri kõrgemaist tornist treppe mööda rannas ootava päästepaadi poole. Mäng sisaldab 60 erinevat ülesannet, raskustasemega kergest ekperdini.

Tootekood: SMA#442 ,   Laoseis: 25
17,99 €
Brain Train

Treeni oma aju värvilise sorteerimisrongiga, mida saab kasutada ka mänguasjana. Kas sa suudad asetada kõik kujundid ülesandekaardil näidatud järjekorda? Iga järgneva tasemega jagatakse üha vähem vihjeid, kuniks pead täiesti iseseisvalt kõik kujundid õigesse järjekorda saama. Mäng sisaldab 48 erinevat ülesannet.

Tootekood: SMA#040 ,   Laoseis: 25
32,99 €
Bunny Boo

Kas jänes vaatab läbi ümara augu või hoopis läbi tähekujulise ava? Kas ta on kollase, punase või sinise tüki peal? Vahva mäng õpetamaks peal/all, sees/väljas, nähtav/peidus konseptsioone. 60 erineva raskusastmega ülesannet.

Tootekood: SMA#017 ,   Laoseis: Otsas
29,99 €
Butterflies

Siruta omi tiibu ja lase oma mõistusel lennata!

Kas suudad suvalistest tükkidest kokku panna imekauni liblika? Selles mängus leiad sa 48 erineva raskusega ülesannet, kus tuleb tükkidest kokku panna ülesandes ettenäidatud pilt. Sobib väga hästi ka reisile kaasa.

Tootekood: SMA#495 ,   Laoseis: 1
16,99 €
Camelot Jr

Romantiline väljakutse!

Kasuta oma oskusi ning ehita tee, et rüütel saaks päästa printsessi! Paiguta etteantud tornid ja trepid nii, et moodustuks tee. Nii rüütel kui ka printsess saavad käia vaid mööda treppe või tornide peal, nad ei saa hüpata alla, et ronida mööda seinu.

Camelot Jr on mõeldud nii pisikestele kui suurtele, 48 üllatavat väljakutset imelihtsast kuni raskete peamurdmisteni välja.

Tootekood: SMA#011 ,   Laoseis: Otsas
29,99 €
Camouflage booster pack
Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga.
Tootekood: SMA#2011 ,   Laoseis: 1
9,95 €
Castle Logix

Ehita losse, sein seina haaval, torn torni haaval ning arenda oma mõtlemist selle 3D puidust pusle abil.

Eesmärgiks on ehitada etteantud klotsidest ja tornidest just see loss, mida on näidatud väikeses vihikus.

Mäng on mõeldud nii täitsa algajatele kui ka juba kogenud ehitajale arendades nende nii loogilist kui ka ruumilise mõtlemise võimet.

Tootekood: SMA#010 ,   Laoseis: 24
34,99 €
Chicken Shuffle

Peida kõik munad!

Iga kana tahab istuda oma munadel, kuid see pole nii lihtne kui kõlab! Chicken Shuffle on unikaalne puslemäng, kus tuleb liigutada kanasid senikaua ringi, kuni iga kana on omale muna leidnud. Iga järgnev ülesanne on aga eelmisest keerukam!

Sisaldab 48 ülesannet koos lahendustega!

Tootekood: SMA#430 ,   Laoseis: Otsas
17,50 €
Chicken Shuffle Jr

Kas suudad aidata kanadel kõik munad ära peita? Liiguta kanu niikaua mööda platsi, kuni kõik munad on turvaliselt varjul. Mängus on 48 erineva raskusastmega väljakutset.

Tootekood: SMA#441 ,   Laoseis: 23
17,99 €
Colour Catch

Sobita omavahel värvid, et kinni püüda putukad! Aita loomadel kinni püüda nende saak. Aseta pusletükid lauale nii, et salamandrid ja konnad oleks sama värvi nagu ülesandekaardil. Kuid ole tähelepanelik, loomadega pusleruudud on läbipaistvad ning loomad on erinavatel mänguruutudel erinevat värvi. Mäng sisaldab 60 erineva raskustasemega ülesannet.

Tootekood: SMA#443 ,   Laoseis: 26
17,99 €
Colour code

Lao kõik virna ühe tüki kaupa!

Värvikood pakub plahvatuslikku ajurünnaku lõbu: 100 väljakutsega, mille seast valida, saaksid sa mängida terve päeva! Värvikood kasutab 18 paksu värvilist kuju, igaüks läbipaistval plaadil.

Vali ülesanne, seejärel kuhja raamid üksteise otsa, et luua täpselt sama kombinatsioon, mis on sinu ülesandes!

Mõtle targalt! Siin on mitmeid võtme punkte meelde jätta. Sa pead sobitama kuju, värvi, järjekorra siis otsustama, mis pidi iga kiht peab olema, et saavutada oma valitud ülesande tulemus!

Vaata lähemalt videost ↓

Tootekood: SMA#090 ,   Laoseis: 32
26,99 €
Coral  Reef

Veealune seiklus! Aseta 4 pusletükki nii mängulauale, et nähtavale jääks ainult ülesandes näidatud pildid. Mäng sisaldab 48 erineva raskusetasemega ülesannet.

Tootekood: SMA#221-8 ,   Laoseis: 30
11,99 €
Cube Puzzler Pro

Kas sina suudad 6 pallikestega pusletükki kuubikuks kokku panna? Mäng sisaldab 80 erinevat ülesannet ja lahendust.

Tootekood: SMA#413 ,   Laoseis: 7
17,99 €
Day & Night

Day & Night on lõbus loogikamäng lastele alates teisest eluaastast. Lahenda erinevaid ülesandeid, mis lähevad samm sammult järjest raskemaks. Mängus on 48 ülesannet 4 erineva raskustasemega.

Ülesannete raamatus on erinevad pildi kombinatsioonid, kuidas värvilisi mängutükke laduda. Day ehk päeva kujutavad ülesanded on lihtsamad - etteantud ülesande joonisel on värvilised kujundid. Lapse vilumuse kasvades saab üle minna Night ehk ööd kujutavatele ülesannetele, kus ette on antud vaid kujundite siluett. Värviliste tükkide seast peab laps ise õige kujundi silueti ära tundma.

Tootekood: SMA#013 ,   Laoseis: 21
34,99 €
De-duck-tion

Selles mängus on 3 pardiperet: sinises peres on 5 liiget, punases 4 ja rohelises 3.

Kas sa oskad pardid lauale nii asetada, et pardipojad järgnevad oma emale. 48 erineva raskusastmega ülesannet.

Sobib reisimänguks!

Tootekood: SMA#270 ,   Laoseis: 6
11,99 €
Dinosaurs Mystic Islands

Taimetoidulised ja lihatoidulised dinosaurused ei saa omavahel läbi - kas sina oskad nad saartele nii paigutada, et nad omavahel kokku ei puutuks. Sind ootab 80 erineva raskusastmega ülesannet!

Tootekood: SMA#282 ,   Laoseis: 2
26,99 €
Down the Rabbit Hole

Härra Rebane, Härra Mäger ja perekond küülikud otsivad kõik endale uut kodu. Aga kui nii paljud metsaloomad soovivad elada maa-all, siis neil on sinu abi vaja, et kõik ka ära mahuks. Mäng sisaldab 48 erineva raskustasemega ülesannet.

Tootekood: SMA#280-8 ,   Laoseis: Toode on otsas.
11,99 €
Flower Power
Selle meisterdamiskomplektiga saad luua väga palju ilusaid lilli. Lilleõied on magnetilised, nii et saab luua mitmekihilisi õisi. Neid saab ka liita teiste SMARTMAX komplektidega. Koos pulkade ja pallidega on võimalik luua lõputult palju erinevaid asju.
Tootekood: SMX#251 ,   Laoseis: Otsas
18,00 €
GeoSmart - Flip Bot (29 tk)
Flip Bot on magnetkonstruktor. Kõigepealt ehita valmis oma sõiduk ning siis saad hakata sõitma sellega. Kaasas on ka juhtmevaba pult, millega ehitatud sõdiukit juhtida. Saab kombineerida teiste GeoSmart magnetkonstruktoritega.
Tootekood: GEO#215 ,   Laoseis: 3
69,99 €
GeoSmart - GeoSpace Station (70 tk)
GeoSpace Station on magnetkonstruktor. Sellega saad oma GeoSmart maailma ehitada kosmose jaama peakorteri või mõne kõrval haru.
Tootekood: GEO#401 ,   Laoseis: 3
134,99 €
GeoSmart - GeoSphere (31 tk)
GeoSphere on magnetkonstruktor. Kasuta oma kujutlusvõimet ning pane kokku endale meelepärased kujundid. Saab kombineerida teiste GeoSmart magnetkonstruktoritega.
Tootekood: GEO#210 ,   Laoseis: 7
54,99 €
GeoSmart - Lunar Rover (30 tk)
Lunar Rover on magnetkonstruktor. Siin saad panna kokku oma isikliku kuukulguri.
Tootekood: GEO#211 ,   Laoseis: 6
69,99 €
GeoSmart - Mars Explorer (51 tk)
Mars Explorer on magnetkonstruktor. Pane oma kujutlusvõime tööle ja kujunda oma marsikulgur. Kaasas on ka juhtmevaba pult, millega ehitatud sõdiukit juhtida. Saab kombineerida teiste GeoSmart magnetkonstruktoritega.
Tootekood: GEO#302 ,   Laoseis: 4
109,99 €
GeoSmart - Moon Lander (31 tk)
Moon Lander on magnetkonstruktor. Saad ehitada omale igal maastikul sõitva sõiduki. Kaasas on ka juhtmevaba pult, millega ehitatud sõdiukit juhtida. Saab kombineerida teiste GeoSmart magnetkonstruktoritega.
Tootekood: GEO#212 ,   Laoseis: 2
69,99 €
GeoSmart - RoboRacer
RoboRacer on magnetkonstruktor. Selle komplektiga saad kujundada ralli sõidukeid. Saab kombineerida teiste GeoSmart magnetkonstruktoritega. Komplektis 36 juppi.
Tootekood: GEO#216 ,   Laoseis: 2
54,99 €
GeoSmart - Ski Patrol (28 tk)
Ski Patrol on magnetkonstruktor. Selle komplektiga saad kujundada lumel sõitvaid sõidukeid. Kaasas on ka juhtmevaba pult, millega ehitatud sõdiukit juhtida. Saab kombineerida teiste GeoSmart magnetkonstruktoritega.
Tootekood: GEO#214 ,   Laoseis: Otsas
49,99 €
GeoSmart - Solar Spinner (23 tk)
Solar Spinner on magnetkonstruktor. Saad ise kokku panna endale meelepärase kujuga 3D spinneri. Saab kombineerida teiste GeoSmart magnetkonstruktoritega.
Tootekood: GEO#200 ,   Laoseis: 7
39,99 €