Tootegrupid

Modernsed klassikud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Pylos Classic

Antud loogikamängus ühendub strateegia lihtsa ja elegantse vormiga. Mängimiseks vajad tähelepanu ja oskust ette kavandada käike - nii enda kui ka vastasmängija omi. Mängus on mõlemal mängijal võrdne puust kuulide arv, võidab mängija, kes kasutab mängukuule osavamini ära.

Tootekood: GIG#PYLOS ,   Laoseis: 7
27,95 €
Pylos Mini

See on Pylos mängu reisiversioon – väiksem, ometi sama kvaliteediga puust disain on eriti mugav mängimiseks väljaspool kodu: reisil, külas või piknikul. See mäng on suurepärane ajaviitmise vahend ka siis, kui jalad teekonnast väsinud, kuid vaim puhanud.

Tootekood: GIG#PYLOSM ,   Laoseis: 8
24,00 €
Quantik Classic
Tootekood: GIG#QNTIK ,   Laoseis: 11
27,95 €
Quarto! Classic

Kui sulle meeldivad loogikamängud, on see mäng mõeldud just Sulle. Lühike ja teravmeelne mäng kahele, kus võidu kindlustab tähelepanu ja võime ette aimata vastase käike.

Tootekood: GIG#QUAR ,   Laoseis: 12
27,95 €
Quarto! Mini

See on mängu Quarto! miniversioon.

Tootekood: GIG#QUARM ,   Laoseis: 7
23,95 €
Quixo Classic

Trips-traps-trullile sarnanev mäng. Mängukomplekt: mängulaud, 25 puuklotsi, riidest kotike puuklotside hoiustamiseks, mängureeglid.

Tootekood: GIG#QUIX ,   Laoseis: 3
27,95 €
Quixo Mini

Mängu Quixo miniversioon.

Tootekood: GIG#QUIXM ,   Laoseis: 8
24,00 €
Quoridor Classic

Mängu käigus liigutakse nii sihikindlalt edasi kui ka sunniviisil tagasi. Kuna mängijad panevad vaheldumisi üksteise teele takistustarasid, muutub mängulaud takistustarade labürindiks.

Tootekood: GIG#QUOR ,   Laoseis: 5
27,95 €
Quoridor Mini

See on vahva lauamängu Quoridor miniversioon, mis on sulle ja 1—3 kaasmängijale suurepäraseks kaaslaseks reisil või puhkusehetkedel.

Tootekood: GIG#QUORM ,   Laoseis: 10
24,95 €
Squadro Classic

Abstraktne ja moderne klassikaline mäng kahele mängijale - Squadro. Alustamiseks liigutage neli oma viiest nupust üle laua ja tagasi. Ole ettevaatlik; vastase blokeerimine ei saa mitte ainult saata teie nuppu tagasi sellele küljele, kus käik algas, vaid see võib anda ka vastasele boonusliigutuse!

Tootekood: GIG#SQUAD ,   Laoseis: 11
27,95 €