Tootegrupid
Mängijate arv:
Kestus:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:
Märgistus
Hoiatus

Spyfall 2

Hind:
24,95 €
Kogus: - +
"Spyfall2" on ainulaadne seltskonnamäng, milles sul on võimalus olla spioon ning mõistatada, mis sinu ümber toimub. Tundub lihtne! Kas ikka on? Kuidas mängida? Iga vooru algul saavad kõik mängijad kaardi, mis kujutab üht ja sama asukohta, kuid üks mängija saab asukoha asemel spioonikaardi. Seejärel hakkavad mängijad üksteiselt küsimusi küsima, püüdes tuvastada, kes nende hulgast on spioon. Spioon ei tea, kus nad asuvad, seega peab ta tähelepanelikult kuulama. Kui on tema kord vastata, tuleb tal hea lugu välja mõelda!
Selles maailmakuulsa lauamänguhiti Spyfall järjes leiad 20 uut asukohta ja saad võimaluse mängida kuni 12 sõbraga. Veelgi enam, kaks neist on rivaalitsevate salateenistuste spioonid.  
Tootekood: BRG#SPY2
Laoseis: 38
Kuva laoseisud

Seltskonnamäng Spyfall 2 koosneb mitmest lühikesest voorust. Igas voorus leiavad mängijad end teatud asukohas ja kindlas rollis olevana. Üks mängija (paljude mängijate puhul kaks mängijat) on alati spioon, kes ei tea, kus ta on. Spiooni ülesanne on hoolikalt kuulata, tuvastada asukoht ja püüda end mitte paljastada. Iga mitte-spioon peab andma teistele omasugustele kaudse vihje, et ta teab asukohta, tõestades sellega, et ta pole spioon. Jälgimine, keskendumine, raudne vastupidavus ja kavalus — selles mängus läheb sul kõike seda vaja. Ole valvas!