Tootegrupid
Kestus:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:

Põgenemistuba

Hind:
34,95 €
Kogus: - +

Tunneta põnevust ja naudi Põgenemistoa salapära oma enda kodus. Selles väljakutset esitavas ja ettearvamatus mängus, tuleb teha koostööd, et lahendada mõistatusi ja leida peidetud vihjeid. Pidevalt on võidujooks ajaga: teil on aega ainult 60 minutit, et põgeneda.

Karbis on 3 põnevat seiklust järjest kasvava raskustasemega. Igal seiklusel on 3 osa. Igas osas pead leidma koodi, mis koosneb 4-st võtmest ja võtmed tuleb sisestada kronodekoodrisse. Leia 3 õiget koodi 60 minuti jooksul, et võita mäng. Tehke koostööd või põruge koos... Kasuta oma aju! Meeskonnatöö, hea suhtlus, leidlikkus, loovus, loogika ja detailide märkamine on samuti väga tähtsad. 

Tootekood: AAS#PT1
Laoseis: 5
Kuva laoseisud

Kas ma saan lahendada ühte müsteeriumit mitu korda? Nii nagu päris põgenemistoas, saad sa mängida ühte mängu vaid korra. Sest mäng pole üldse põnev, kui sa juba tead lahenduskäiku. Mäng ise on siiski uuesti mängitav. Sa saad uuesti välja printida need mängu osad, mis oled mängides ära lahendanud.

Materjalid printimiseks leiad escaperoomthegame.com lehelt. Leia menüüst "põgenemistoad", vali soovitud seiklus ning seikluse leheküljel kliki "lae alla".