Tootegrupid
Mängijate arv:
Kestus:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:
Märgistus
Hoiatus

Kolm põrsakest

Hind:
26,99 €
Kogus: - +

Kolm põrsakest on täiuslik puslemäng koolieelikutele. Selles on 3 suurt pusletükki, mida on lihtne käes hoida, ja laste huvi köidab see, kuidas põrsakesed majadesse mahuvad ja akendest välja vaatavad. 

Kolm põrsakest on suurepärane võimalus lastele veeta aega omaette või koos vanemaga, arendades samal ajal ruumilise taju, planeerimise ja probleemide lahendamise oskusi.

Inglise keelse versiooni leiad siit!

Vaata lähemalt videost ↓

Tootekood: SMA#023EE
Laoseis: 20
Kuva laoseisud

Kas saad aidata kolmel nutikal põrsakesel oma maju ehitada? Kas oskad majad sättida nii, et põrsakesed saaksid õues mängida? Kui märkad hunti, siis kas saad aidata põrsakestel turvaliselt oma majadesse peituda?

See mäng on suurepärane puslemäng koolieelikutele. Selles on 3 suurt pusletükki, mida on lihtne käes hoida, ja laste huvi köidab see, kuidas põrsakesed majadesse mahuvad ja akendest välja vaatavad.

Mäng sisaldab piltidega juturaamatut ning 48 ülesandega voldikut (24 hundita, 24 hundiga). Lisaks aitab mäng arendada varakult ruumilise taju, planeerimise ja probleemide lahendamise oskusi.

Igas hundiga ülesandes peavad notsud end majadesse peitma, kuid iga maja on veidi erineva kujuga, nii et laps peab välja mõtlema, milline maja kuhu läheb. Hundita ülesannetes saavad notsud mängida väljaspool oma maju.