Tootegrupid
Mängijate arv:
Kestus:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:
Märgistus
Hoiatus

Everdell

Hind:
75,00 €
Kogus: - +

"Everdell" on dünaamiline lauamäng, mille eesmärgiks on oma mängulaual olevate kaartide edasiarendamise ja tööliste paigutamisega suurendada linna, koguda ressursse ja lõpuks saada võimalikult palju punkte.

Loe edasi

 

Tootekood: GSU#H2600
Laoseis: 5
Kuva laoseisud

Lummavas Everdelli orus kõrguvate puude okste all, looklevate ojade ja sammaldunud lohkude vahel tegutseb kiirelt edasiarenev ja laienev metsloomade tsivilisatsioon. Everfrostist Bellsongini on aastad tulnud ja läinud, kuid nüüd on saabunud aeg uusi alasid vallutada ja linnasid luua. Sinust saab just selliste eesmärkidega metsloomade grupi juht. Nüüd on vaja hooneid ehitada, kohtuda uute põnevate tegelastega, korraldada erinevaid üritusi - ees ootab põnev aasta! Kas just sinu linnas särab päike kõige eredamalt enne talve tulekut?

Mängijal on võimalik teha iga käigu jooksul ühte järgnevatest tegevustest:

1) Pane paika tööline: igal mängijal on kogum tööliste nuppe, keda võib paigutada mängulaua asukohtadesse, sündmustele ning vastavatele Destination kaartidele. Töölised sooritavad tegevusi, et arendada mängija mängualal olevate kaartide väljapanekut kogudes ressursse,  õmmates uusi kaarte ning tehes muid spetsiaalseid tegevusi.

2) Mängi välja kaart: iga mängija ehitab ja suurendab oma linna populatsiooni. Mängija linn
koosneb kuni 15 konstruktsiooni ja metslooma kaardist. Kaarte on 5 erinevat tüüpi: Travelers, Production, Destination, Governance ja Prosperity. Kaardid toodavad ressurssi (puuoksi, vaiku, kive, marju), annavad uusi võimeid, võimaldavad saada punkte. Kaartide abil on võimalik erinevaid mängustrateegiaid kasutades luua mitmekülgseid linnu.

3) Valmistu järgmiseks aastaajaks: töölised naasevad mängija tagavarasse, lisatakse uued töölised. Mängu mängitakse ühe talve algusest järgmise talve alguseni. Võidab mängija, kellel on mängu lõpuks kogutud enim punkte.

Mängule on olemas ka laiendused: 

"Everdell: Pearlbrook"

"Everdell: Bellfaire"

"Everdell: Spirecrest"