Jäta vahele
Purple Witty Fox: Uus Brain Gamesi loodud puslesari

Purple Witty Fox: Uus Brain Gamesi loodud puslesari

Tänu hiljuti Lätis uksed avanud uuele tehasele “Folded Box” on nüüdsest Balti riikides oodata veelgi rohkem uusi lauamänge ja puslesid. Meil on hea meel tutvustada meie uhiuut puslesarja Purple Witty Fox.

Uus puslede sari Purple Witty Fox

Purple Witty Fox

“Tuntud lauamängude ettevõttena on meie fookuses seni olnud lauamängud - nende avaldamine ja lokaliseerimine ning lauamängude maailma tutvustamine laiemale publikule. Hiljutine tootmishoone avamine Riias andis meile võimaluse alustada uue tootesarjaga Purple Witty Fox (PWF), mis sisaldab ka puslesid,” sõnas Brain Games Publishing tegevjuht Egils Grasmanis.

 

Purple Witty Fox on uus tootesari, mille eesmärk on luua puslemänge peredele ja sõpradele, kes soovivad ekraanidest eemale pääseda ja oma lähedastega rohkem kvaliteetaega veeta.

Purple Witty Fox

Meie moto on "me ei müü ega tarni õhku". See tähendab, et tavapärased suured puslekarbid on asendunud väiksemate karpidega, mis on tervenisti tükkidega täidetud. Seega on need kompaktsemad ja võtavad riiulitel vähem ruumi.

Samuti oleme uhked, et kaasame protsessi ka kohalikke kunstnikke, mis aitab nende andekust veelgi rohkem esile tõsta. 

Veronika Blyznyuchenko ja toetus Ukrainale

Veronika Blyznyuchenko™

Purple Witty Fox puslede esmaväljaanne sisaldab noore Ukraina kunstniku Veronika Blyznyuchenko teoseid. Nautimiseks pole ainult tema värvilised maalid puslede kujul, vaid iga ostuga teed ka heateo! Nimelt suunatakse 50% müügitulust Ukraina sõjas kannatada saanute taastusravisse.

Müügitulu on suunatud Kiievis asuvale Olympic Rehabilitatsioonikeskusesse, mis abistab igal kuul rohkem kui 100 patsienti, keskendudes lihasluukonna vigastustele, neuroloogiale, spordivigastustele, amputeerimisele, kuulihaavadele ning taastusravile.

Veronika tööd on omapärases juugendstiili meenutavas maneeris, millega on erksalt esindatud ukraina traditsioonilisi kunstijuuri. Tema kunstiteosed esitavad värvikaid fantaasiamaailmasid. Ta töötab mitmete erinevate tehnikatega, eelistades akvarelle ja õlimaale.

Veronika on pärit Harkivist ja pärast esimest sõjapäeva, kui tema kodulinna tugevalt pommitati, leidis ta koos noorema vennaga varju Portugalis, Cascaisis. Reis Portugali oli raske ja kestis 10 päeva. Ta elab endiselt Cascais, jätkates aktiivselt oma tööd ja saades inspiratsiooni Portugali kultuurist ja loodusest. Olles oma uues kodus kõrgelt hinnatud, on teda kutsutud mitmetele kohalikele näitustele ning tema tööd kaunistavad ka paljusid erakogusid üle maailma.

donation-sticker-EE.png__PID:b61ae15c-a26f-497b-af54-9ba4f0bbf927

“Hindamatud inspiratsioonihetked, kus peegeldan kunstnikuna lõuenditel enda sisemist olekut. Puhtal inspiratsioonil retsepti ei ole, mistõttu hetkedel, mil see eriline eufooria tunne tuleb - on kunstniku põhiülesanne minna sügavuti ja tuua ellu helgeid impulsse, võimalusi maha magamata,” ütleb Veronika.

Esimeses partiis on kümme erinevat puslet, milles on esindatud kunstniku teosed. Kõigis pusledes on 1000 tükki.

Veronika Blyznyuchenko™

Veronika Blyznyuchenko™

Looduse maagiline võlu Mārtiņš Plūmesi fotodel

Mārtiņš Plūmes

Lisaks Ukraina kunstniku teostele pakub Purple Witty Fox ka imelisi looduspilte Läti fotograafi Mārtiņš Plūmesi poolt. 

Plūmes alustas oma karjääri fotograafina 2003. Aastal. Ta on pulmade, perede ja aktipiltide fotograaf, kelle pildid on olnud National Geographic-us, Playboy-s, Shape-is, FHM-is ja mitmetes muudes väljaannetes.

Oma vabal ajal reisib Mārtiņš maailmas palju ringi ning jäädvustab oma seiklusi. Ta usub, et loomulikkus on kõige ilusa alus, seega kujutavad tema pildid loodust kogu tema hiilguses. 

Esimeses partiis on 10 puslet Plūmesi fotodega - kuus nendest on Läti maastikud, 4 nendest on fotod välisreisidest.

Mārtiņš Plūmes

Mārtiņš Plūmes

Eelmine Mis on Sinu süsimust lugu?
Järgmine Veeda koos perega mõnusalt aega lauamänge nautides!

Viimane kommentaar

Kommentaar vajab administraatori kinnitust enne avalikustamist.

* Kohustuslik väli