Jäta vahele
KINGIIDEED: lauamängud üksi mängimiseks

KINGIIDEED: lauamängud üksi mängimiseks

Lauamängud, mida saab üksi mängida ehk soolomängud, pole tänapäeval enam haruldus. Mõnele mängule on selle jaoks lisatud juurde soolomängu variant, teised ongi lihtsalt oma ülesehituselt juba vabalt üksi mängitavad ning kolmandad spetsiaalselt loodud omaette nokitsemiseks.

Levinud tavaks on saanud, et kirjastaja lisab oma mängudele soolomängija variatsiooni, et muuta oma mäng laiemale publikule kättesaadavaks ja erinevateks eluoludeks sobivaks (võistlete punktilimiidi või algoritmi juhitava vastasega).

Maailmas peremängude edetabelis esikohta juba mitu aasat hoidnud kogu pere strateegiamäng "Tiivulised" võidab ka Eestis järjest südameid. Imekaunis ja lummavalt põnev. Kuni mängu lõpuni ei tea keegi, kes täpselt võitjaks saamas on. Mäng sisaldab soolomängu varianti ning seda Automa kaartide näol.

Lauamäng Tiivulised

Lauamängus "Honey Buzz" saad lennelda mesilaste magusasse maailma ja seda ka soolovariandina. Majandustemaatiline strateegiamäng, mille käigus on sul võimalik kasvatada oma mesilasperet, asetada oma mesilas-töölisi mängulauale, et täita erinevaid tegevusi, mis tooksid sulle võimalikult palju tootlust ja kasumit. Mängu käigus ehitab iga mängija oma mesilaskärge, kuusnurkadest koosnevatest meekärjeplaatidest, millel on märgitud boonused, mis aktiveeruvad mängu käigus. Müü ja täida tellimusi, kogu nektarit ja tolmelda lilli. 

Lauamäng Honey Buzz

Strateegiline seiklus ja ressursside majadamine ootab ees "Lost Ruins of Arnak" seltsis. Asu üksi seiklema eksootilisel saarel avastades seal peituvaid iidse tsivilisatsiooni saladusi.

Lauamäng Lost ruins of arnak

"Veereta ja kirjuta" tüüpi mäng, mis on pälvinud rohkelt kiidusõnu – "Clever" puhus värskuseiili sisse täringumängudesse. Veereta täringuid, mõtle hoolega ja vali oma täringud käigul targasti, sest kaval olles käivitad oma mängulehel ahelreaktsioonid, mis toovad võidupunktid sinuni. Sõltuvustekitav, sest iga mänguga muutub ahelreaktsioonide ettenägemine selgemaks ja püüad üha ambitsioonikamaid kombinatsioone luua. Leia parim strateegia ning lõpeta mäng võitjana. Kuigi mängu väljanägemine ei ole ehk kõige kutsuvam, siis sisu üllatab pea kõiki mängusõpru, kes seda on proovinud! lauamäng täringumäng Clever

2021. a. parim lauamäng "MicroMacro: Krimilinn" pakub täiesti omanäolist mänguelamust, mis ei jäta kedagi külmaks. Mõeldud 1-4le mängijale ning sobib ideaalselt üksi kodus nuputamiseks. Mäng kujutab endas hiiglaslikku mustvalget linnakaarti ja 16 lahendamist vajavat kuriteojuhtumit. Otsi kaardilt vihjeid ja jõua nii tasapisi kuritööde lahendusteni. Detektiivitöö on lihtne kui leiad õige vihje!

MicroMacro Krimilinn 2021a parim lauamäng

Põnevad nuputamismängud SmartGamesilt võimaldavad mitte ainult lõbusalt erinevaid ülesandeid lahendada, vaid arendavad ka loogilist mõtlemist. Iga SmartGames mäng sisaldab hulganisti sõltuvust tekitavaid väljakutseid, alates lihtsatest väljakutsetest, mis õpetavad mängu põhitõdesid, kuni raskete mõistatusteni, mille lahendamiseks võib kuluda tunde või isegi päevi.

Lisaks sobivad mängud igale vanusele. Kõige pisematel nuputajatel soovitame proovida mõnd temaatilist mängu muinasjututegelaste, loomade või autodega, suuremad saavad aga pusida IQ sarja abstraktsete väljakutsetega. Saadaval on ka magnet reisimängud, mida on mugav mängida näiteks autosõidu ajal. Need, nagu ka "IQ" sarja mängud, on kompaktsed ja võtavad kotis väga vähe ruumi.

SmartGames

Kahtlemata on üks populaarsemaid koomiksi- ja filmifrantsiise Marvel. Loomulikult on need superkangelased populaarsust kogunud ka lauamängude maailmas. Viimaste aastate üks populaarsemaid mänge on "Marvel Champions" , milles võitlete koos teiste kangelastega ühe kurikaela vastu. Ainuüksi baasmängus on viis kangelast ja kolm erinevat kurikaela, mis avab võimalused kõige erinevamate lahingukombinatsioonide jaoks. Kui aga soovite, et teie superkangelaste võitlus oleks veelgi eepilisem, saate veelgi keerulisemate seikluste jaoks osta täiendavaid kangelase ja kaabaka kaarte. "Marvel Champions" saab mängida nii üksi kui ka koos sõpradega.

Eelmine KINGIIDEED: PEOLOOMADELE
Järgmine KINGIIDEED ALLA 20€

Viimane kommentaar

Kommentaar vajab administraatori kinnitust enne avalikustamist.

* Kohustuslik väli