Jäta vahele
KINGIIDEED alla 10€

KINGIIDEED alla 10€

Jõulukingituste ostmine on parajalt kulukas ettevõtmine, mistõttu koostasime sinu abistamiseks ülevaate hea hinnaga vahvatest mängudest. Pea kõik selles blogiloos mainitud mängud maksavad meie poodides alla kümne euro!

KINGIIDEED ALLA 10€

Kui otsid toredat kingitust lastele, leiate meilt mängu The Magic Labyrinth reisiversiooni. Selles mängus tuleb mängijail läbida nähtamatute seintega võlulabürinti. Võitmiseks on vaja head mälu!

Reisiversioon "The Enchanted Tower" lauamängust toob samuti lastele palju rõõmu. Üks mängijatest võtab endale kurja võluri rolli ja peidab torni võtme kuhugi mängulauale. Teised mängijad võtavad üheskoos kontrolli vapra rüütli üle ja üritavad võtit leida enne kui võlur selleni jõuab. 

Reisimängud

Pisike nuputamismäng SmartGames "IQ mini" on ideaalne kompaktne kingitus - pista taskusse ja mängi kus iganes. Pakub lõputult nuputamist. Loo ise hõlpsalt uusi ülesandeid: paiguta blokeerijad ümber ja täida seejärel mängulaud pusletükkidega. Kõik võimalikud ülesanded ja KÕIK lahendused leiad IQ mini rakendusest. Saab edukalt ka ilma äpita, igal ülesandel on lahendus ja pusi nii kaua kui õnnestub.

SmartGames IQ mini nuputamismäng

"Snowman Dice" kompaktses mängus ehitate kaasmängijatega võidu täringutest lumememmesid. Kui oled oma memme valmis saanud, sõidutad tema põhjapoolusele. Aga ole ettevaatlik, kaasmängijad võivad püüda sind saboteerida ja sinu lumememme suunas täringud nipsuga lendu saata! Lauamäng Snowman Dice

„Happy Cube“ puslekuubikud on mõnus nokitsemine erinevas vanuses lastele ning mis seal salata keerulisemad panevad ka täiskasvanu kukalt kratsima. Vali värvi järgi puslekuubiku raskusaste ning kingi nuputamist. Happy Cube Junior 3-7a, Happy Cube Original 5+ vanusele, Happy Cube Pro 7+ vanusele ja Happy Cube Expert 9+ vanusele. Happy Cube

 

Vahvad väikesed kingitused on ka mõneeurosed erineva raskusastmega nuputamisvigurid sarjast Professor Puzzle ja Tikutoosimõistatus, mis rõõmustavad kindlasti kõiki nuputamishuvilisi.

Tikutoosimõistatus

Nuputamishuvilistele sobivad hästi ka Logic Cards nuputamisülesanded. Igast pakist leiad 53 vaimu virgutavate ülesannetega kaarti. Ülesanded jagunevad viide raskusastmesse, tänu millele leiab igaüks endale sobiva. Pane ennast ja oma sõpru proovile!  

Logic cards

Kui otsid kingitust kogumiskaardimängude nagu “Pokemon TCG”, “Yu-Gi-Oh” või “Magic: The Gathering” austajaile, võid neid alati üllatada uue kaardipakiga. Valmistad sellega kingisaajale rõõmsa üllatuse, sest paki sisu saab teada alles paki avamisel! Võib-olla sisaldab just sinu kingitud kaardipakk mõnda eriti haruldast kaarti!

TCG Pokemon Yu-Gi-Oh Magic the Gathering

Meilt leiab palju põnevat ka miniatuuride austajaile. Näiteks erinevaid värve ja pintsleid, mida pole kunagi küllalt. Samuti võid kinkida miniatuuride kaunistamise lisandeid, millega saab anda kujukestele täiesti uue ilme!

Kui tead, millised mängud on sinu sõbra riiulis, saad teda üllatada sobivate kaardikiledega. Meilt leiad nii "Arcane Tinmen" kui ka "Dragon Shield" kaardikiled. Kaardikiledega kaarte on lihtsam segada, samuti kaitsevad kiled kaarte kahjustuste eest, tänu millele saab armastatud mängust tunda rõõmu palju kauem. Kuna kaardikilesid on erinevat mõõtu, siis veendu, et valid õige suuruse! Hea abiline selleks on veebileht Sleeve Your Games.Värvid miniatuurid kaardikiled

Kui kümme eurot on umbkaudne eelarve ja on võimalik kulutada paar lisaeurot, saad teha valiku enamiku väikeseformaadiliste kaardimängude hulgast. Teada-tuntud mängude Saboteur“, 6. võtab!, LAMA, The Mind“, Black Stories, Bohnanza, Game of Trains“ ja paljude teiste hind meie poes on kõigest 10,95! Kuna mängukarbid on väikesed, on neid mänge mugav kaasas kanda. Mänge on erinevateks olukordadeks ja mänguseltskondadele, seega leiad nende hulgast kindlasti sobiva.Kaardimängud

Olgu sinu jõulukingieelarve tilluke või kopsakas, Brain Gamesist leiad kindlasti midagi!

Eelmine KINGIIDEED ALLA 20€
Järgmine KINGIIDEED viimase hetke kingituseks

Viimane kommentaar

Kommentaar vajab administraatori kinnitust enne avalikustamist.

* Kohustuslik väli