Jäta vahele

Brain Games soovitab

Kõige parema ja ausama lauamängu soovituse saab inimestelt, kelle nii hobiks kui ka tööks on lauamängude mängimine. Brain Games’i töötajad on just need inimesed, kelle südames põksub lauamängurütm.

Rütm põksub ka Mareta südames. Tema lemmikuteks mängudeks on Carcassonne, Star Realms ja Avalon, mida ta soovitab kõikidel endale soetada.

Brain Games soovitab lauamänge

Carcassonne mulle väga meeldib just selle mängu universaalsuse pärast. Mäng sobib nii algajale oma üsnagi lihtsate reeglitega, kui ka kogenud mängijale, kellel ei hakka kindlasti igav. Ehk siis fantastiline peremäng, kus igaüks leiab oma koha ja mille mängulaud kujuneb iga kord erinevalt välja. Plussiks on ka pidevalt juurde tulevad lisad, millega saab mängu enda valiku järgi sisukamaks muuta."

Star Realms on suurepärane kaardimäng, mis ei kaota oma võlu ka peale kümnendat mängukorda. Star Realmsi headeks külgedeks on kindlasti mõõdukas mänguaeg (20 min), mitte üle pea kasvavad reeglid, kuid samas strateegiline sisukus ja dünaamiline mängukäik.“

Avalon on mäng, kus saab nii bluffida, teistele käru keerata ja häma ajada. Soovitan mängu kindlasti juba temaatika pärast. Huvitavaks muudavad mängu aga erinevad missioonid.“

Eelmine "SPEEDY ROLL" Parim lastemäng 2020

Viimane kommentaar

Kommentaar vajab administraatori kinnitust enne avalikustamist.

* Kohustuslik väli