Tootegrupid

Brain Games


Brain Games on esimene lauamängudele keskendunud pood Eestis – tegutseme juba 2008. aastast. Lauamängud on meie jaoks olulised, sest lauamängud annavad inimestele põhjuse saada kokku oma sõprade ja perega, et üheskoos kvaliteetselt aega veeta. Meie eesmärgiks on muuta lauamängud üheks armastatuimaks hobiks!

Brain Games’i ajalugu
Brain Games on sündinud lauamängusõprade entusiasmist ning soovist tutvustada oma hobi ka teistele.
2008. aastal alustasime esimese poega Tallinnas Ludo Lauamängupoe nime all. Paljud veel mäletavad meie esimest poodi Tartu maanteel :) 
2009. aasta kevadel jõudis Ludo ka Tartusse. Avasime oma poe Riia mnt-l.
Läbi aastate otsisime nii Tallinnas kui Tartus endale parimat asukohta ning lõpuks jäime Tallinnas pidama Ülemiste keskuses ning Tartus Tasku keskuses. 2019. aasta kevadel avasime oma kolmada poe Tartus Lõunakeskuses.
2014. aasta tõi veel ühe suurema muutuse – viisime kõik oma tegevusvaldkonnad ühtse kaubamärgi “Brain Games” alla ning alates sellest ajast tegutsevad Brain Games’i nime all ka meie kauplused.
Samal aastal kasvas hoogsalt ka lauamängude kirjastamise pool ning aasta teises pooles asutasime uue firma – Brain Games Publishing SIA, mis keskendus uute mängude kirjastamisele ning rahvusvahelisele turule viimisele.

Lauamängukultuuri edendamine
Lauamängulaagrid

Brain Games’i lauamänguklubi korraldab kolm korda aastas (sügisel, talvel ja suvel) lauamängulaagreid, kuhu viimastel kordadel on kogunenud ca sada lauamänguhuvilist. Laager kestab 3 päeva ning see on alati mõnus minipuhkus argipäevast – võimalus põgeneda muredest lauamängude maailma, mis pakkub vastavalt lauamänguri soovile kas imelist seiklust mõnes fantaasiamängus või hoopis näiteks keerukat raudteefirma püstitamist majandusmängus. Alati leiab endale sobiva lauamängu ning seltskonna :)

Meistrivõistlused
Brain Games korraldab igal aastal meistrivõistlusi lauamängudes Carcassonne ja Catan. Eesti meistrid saavad võimaluse minna Eestit esindama maailmameistrivõistlustele.
2014. aasta oli Eestile erakordne – Catani maailmameistri tiitel tuli Eestisse. Sander Stroom võitis väga põneva ja pingelise finaali ning tõi võidu esmakordselt Eestisse.