Lauamängulaager

Brain Gamesi lauamänguklubi kutsub Sind XXII lauamängulaagrisse!

Juba pikki aastaid on ühe tõelise lauamängufänni sündmuste kalendrisse kuulunud lauamängulaager. Varasemalt on lauamängulaager toimunud ainult kaks korda aastas, kuid sel aastal muudame mustrit ja toimub ka kolmas laager. 

Kui sa satud sellele sündmusele esimest korda, siis tutvustan sulle natuke, mis see lauamängulaager endast üldse kujutab. Ega seal midagi keerulist ei ole, lauamängulaagris on sul võimalus mängida mitu päeva järjest erinevaid lauamänge , millest mõned mängud saavad lõpu alles hommikul, nii et kohvist saab su uus parim sõber. :)

Laagri jooksul toimuvad ka mõned erinevad tegevused, näiteks mõistatusmäng, registreerimisega mängud, Hundimäng, mõnikord ka viktoriin või oksjon. Tegevuste kohta info postitame enne laagrit facebooki.

Lühidalt öeldes on lauamängulaager koht, kus saad lülitada ennast argipäevast välja ja nautida minipuhkust koos ägedate lauamängudega ja suurepärase seltskonnaga! 

Seekordne XXII Brain Gamesi lauamängulaager toimub 8-11.novembril 2018 Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Laager on peaasjalikult mõeldud just täiskasvanutele, kes peavad lauamängude mängimist enda hobiks, kuid oodatud on ka nooremad huvilised, kel kaasas täiskasvanud saatja. 

Arvestades, et neljapäev ja reede on ikkagi tööpäevad, on kõigil võimalus valida registreerimisel, kummal päeval laagrisse soovite tulla ehk Teil on võimalus osaleda laagris 8-11.nov või 9-11.nov! Mõlemal päeval ootame laagrilisi alates 16:00st, laager lõpeb pühapäeval kell 18:00.

Näeme juba laagris!

.

 

 

Mängi. Mõtle. Naudi.