MÄNGUDE LAHING

05.11.2018

Mängude lahingus lähevad iga nädal vastamisi kaks Brain Gamesi TOP 8 kuuluvat mängu. TOP 8 mängud on valitud müügitulemuste alusel.  Iga nädal on võimalus hääletada nii sotsiaalmeedia kaudu kui ka peale ostu sooritamist Brain Gamesi poodides (va. E-poes)

KUIDAS TOIMUB HÄÄLETUS?

Hääletus jaguneb kolmeks osaks:

BRAIN GAMESI POODIDES - Ostes tooteid Brain Gamesi poodidest, kus iga tootega saab kaasa sedeli, mille abil on  poes võimalik teha valik, kumb mängudest on antud nädalal tugevam. Iga poes antud hääl lisab mängule 5 punkti. Hääletada saab Brain Gamesi poodides  Tallinna Ülemiste keskuses ja Tartu Tasku keskuses.

INSTAGRAM – Instagrami hääletus toimub story’de vahendusel. Iga hääl, mis on antud Instagrami vahendusel, annab mängule 3 punkti.

Brain Gamesi Instagram: https://www.instagram.com/braingames_ee/

FACEBOOK – Facebookis on võimalik hääletada nii postituste kui ka story´de kaudu. Iga hääl, mis on antud Facebookis, annab mängule juurde 1 punkti. 

Brain Gamesi facebook: https://www.facebook.com/BrainGamesEE/

Lõplik punktisumma = (ostedud toode x 5) + (Instagram x 3) + (Facebook  x 2)

Mängude lahing kestab 05.11.2018 – 24.12.2018. Hääletada on võimalik esmaspäevast reedeni.  Pühapäeval toimub häälte kokkulugemine ja mäng, mis sai kõrgeima punktisumma, loetakse võitjaks.

24.detsembril pälvib üks lauamäng Brain Gamesi „tugevaima mängu tiitli aastal 2018“.  Mäng annetatakse heategevuseks.

 

Mängi. Mõtle. Naudi.