Tootegrupid

MÄNGUDE LAHING

05.11.2018

KÕIGE TUGEVAM LAUAMÄNG AASTAL 2018 ON CATAN! 

 

Mängude lahingus lähevad iga nädal vastamisi kaks Brain Gamesi TOP 8 kuuluvat mängu. TOP 8 mängud on valitud müügitulemuste alusel.  Iga nädal on võimalus hääletada nii sotsiaalmeedia kaudu kui ka peale ostu sooritamist Brain Gamesi poodides (va. E-poes)

KUIDAS TOIMUB HÄÄLETUS?

Hääletus jaguneb kolmeks osaks:

BRAIN GAMESI POODIDES - Ostes tooteid Brain Gamesi poodidest, kus iga tootega saab kaasa sedeli, mille abil on  poes võimalik teha valik, kumb mängudest on antud nädalal tugevam. Iga poes antud hääl lisab mängule 5 punkti. Hääletada saab Brain Gamesi poodides  Tallinna Ülemiste keskuses ja Tartu Tasku keskuses.

INSTAGRAM – Instagrami hääletus toimub story’de vahendusel. Iga hääl, mis on antud Instagrami vahendusel, annab mängule 3 punkti.

Brain Gamesi Instagram: https://www.instagram.com/braingames_ee/

FACEBOOK – Facebookis on võimalik hääletada nii postituste kui ka story´de kaudu. Iga hääl, mis on antud Facebookis, annab mängule juurde 1 punkti. 

Brain Gamesi facebook: https://www.facebook.com/BrainGamesEE/

Lõplik punktisumma = (ostetud toode x 5) + (Instagram x 3) + (Facebook  x 1)

Mängude lahing kestab 05.11.2018 – 24.12.2018. Hääletada on võimalik esmaspäevast reedeni.  Pühapäeval toimub häälte kokkulugemine ja mäng, mis sai kõrgeima punktisumma, loetakse võitjaks.

HÄÄLETUS FINAALIS

Finaalis toimub hääletus ainult sotsiaalmeedias. 

INSTAGRAM – Instagrami hääletus toimub story’de vahendusel. Iga hääl, mis on antud Instagrami vahendusel, annab mängule 5 punkti.

FACEBOOK – Facebookis on võimalik hääletada nii postituste kui ka story´de kaudu. Iga hääl, mis on antud Facebookis, annab mängule juurde 3 punkti. 

24.detsembril pälvib üks lauamäng Brain Gamesi „tugevaima mängu tiitli aastal 2018“.  Mäng annetatakse heategevuseks Tallinna ja Tartu Lastehaiglale.