Tootegrupid

KINGIIDEED viimase hetke kingituseks

17.12.2021

Kas juhtunud on tavapärane ning kingituste otsimine on jäänud viimasele minutile? Jooksed mööda poode ja sirvid netikauplusi kuid ideid lihtsalt ei ole? Pole hullu! Ikka juhtub! (Meil ka). Niisiis vajad sa viimase hetke kingiideed. Kui kingitust on vaja teha lauamängusõbrale või soovid hoopiski kellelegi tutvustada lauamängumaailma on meil sulle soovitusi. 

Alati ajatu ning murevaba kingitus on kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale vabaduse ise valida, mis teda hetkel huvitab ning osta midagi, mis tema avaldamata soovinimekirja tipus on. Miks aga kinkida Brain Gamesi kinkekaarti? Brain Games füüsilisest kauplusest ostetud paberil kinkekaardid ei aegu ning nende väärtuse saab ise valida. Olemas on ka veebikaupluse kinkekaardid kuid nendel on ette määratud summad ning kehtivusaeg. 

Muretsed, et kingisaajal on palju lauamänge ning äkki tal on sinu valitu juba olemas? Siis kraba "Sushi Go!". See vahva, tempokas ja lõbus kaardimäng on uustulnuk ning selle olemasolu on küll väga ebatõenäoline. Mängijad jagavad omavahel sushit, püüdes sealjuures parimad palad endale krabada ning ka magustoidule ruumi jätta. Mänguda saad tutvust teha siin.

Kui kingisaaja on põgenemistubade fänn või meeldib talle müsteeriumeid lahendada on võimaluseks EXIT sarja mängud. Idee on lihtne: Põgenemistuba karbis. Mängus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et põgeneda Mahajäetud metsamajast, Salajasest laborist või Vaarao Hauakambrist. Valikuks on ka surnud mees idaekspressis, kus kehastud detektiiviks, et leida mõrvar. Iga mõistatuse lahendamine viib järgmiste mõistatuste juurde kuni juhtumite lahendamiseni. 

Kui aga tahad olla nagu Professor X või proovida jõuluks mentalisti ametit on selleks hea proovida "The Mind" ja "The Mind Extreme"’i. Neile, kes veel The Mind seeriaga tuttav ei ole soovitame alustada originaalist - "The Mind". Mängu eesmärgiks on kaasmängijate tajumine ning selle taju põhjal numbrid lauale õiges (kasvavas) järjekorras asetada. Iga vooruga saadakse rohkem kaarte kätte ja üksteise mõtete lugemine, muutub aina raskemaks. Kui aga "The Mind" on juba seltskonnaga käpas ja arvate, et enam rohkem samal lainel olla ei saaks soovitame proovida "The Mind Extreme"’i. Mäng keeratakse täielikult pea peale luues ühe hunniku asemele kaks hunnikut - üks kasvav teine kahanev. 

Kui üksteise pingsalt vaatamine ja teiste mõtete lugemine huvi ei paku võivad rõõmu pakkuda  magnetid mängust "Kluster". Mängu eesmärgiks on enda käes olevatest magnetitest lahti saada asetades need nööri sisse piiratud alale nii et need teiste magnetitega kokku ei puutuks. Magnetite põrkumine paneb ka täiskasvanud kiljatama ning nende asetamine tekitab kõigis närvikõdi. 

Tihti juhtub et elu jääb ette ja lauamängudeks ei ole palju aega. Siis tuleb üksi hakkama saada. Ja üksi saab alati aju treenida. Selleks soovitame Smart Gamesi IQ seeriat. Seerias on 11 erinevat proovile panevat mängu, mille iga sees on omajagu ülesandeid. Mängude eesmärk on arendada probleemilahendus oskust, kognitiivset ning ruumilist mõtlemist.