Tootegrupid

KINGIIDEED: LAUAMÄNGURITELE

02.12.2021

Mida kinkida lauamängurile? Otsid mõtteid, mida kinkida oma sõbrale, kes armastab lauamänge? Või on sinu peres suur mängusõber, kellel oleks justkui kõik lauamängud olemas ja oled täiesti nõutu, mida tema kingipakki poetada? Lauamängurile kingituse valimine võib tunduda võimatu ülesandena. Ära muretse, igale murele leidub lahendus!

 

Kinkekaart

Kui otsid ideaalset kingitust lauamänguhuvilisest sõbrale, kellel riiulid on lauamängude all lookas või on tal mänge lausa terve toatäis, siis võib sõbrale kingituse tegemine olla lausa sinu jaoks veidi hirmutav. Me teame, et soovid talle sellegipoolest valmistada toreda üllatuse ja meil on rõõm tõdeda, et oled sattunud õigesse kohta! Sellises olukorras on parim lahendus Brain Gamesi kinkekaart, mida saab soetada mis tahes vääringus nii paber- kui elektroonilisel kujul.

Võta meiega ühendust ja leiame sulle kindlasti sobiva lahenduse! 

 

MicroMacro: Krimilinn

Lauamängusõbrale 2021. a. parim lauamäng? Absoluutselt! Sellel aastal parima lauamängu tiitliga pärjatud (Spield des Jahres 2021) "MicroMacro: Krimilinn" on värkselt eestikeelsena müügile jõudnud. See on täiesti omanäoline mänguelamus, mis ei jäta kedagi külmaks. Mõeldud 1-4le mängijale ning pakub seega meelelahutust nii mõnusal koosviibimisel kui ka üksi kodus nuputamiseks. Mäng kujutab endas hiiglaslikku mustvalget linnakaarti ja 16 lahendamist vajavat kuriteojuhtumit. Mängijad hakkavad üheskoos kaardilt otsima vihjeid, jõudes tasapisi kuritööde lahendusteni. Detektiivitöö on lihtne kui leiad õige vihje!

 

Stone Age

Kui sulle meeldib koguda ressursse ja teha tegevusi, mis meenutavad veidi „Catani“ mängimist, kuid sa ei soovi jätta õnnele liiga suurt rolli, sobib „Stone Age“ sulle suurepäraselt! Selles mängus juhib iga mängija ühte kiviaegset perekonda.

Mäng algab hommikul, mil kõigi hõimuliikmete vahel tuleb jagada ära päevatoimetused – ressursside kogumine, jahipidamine, ehitustöö, uute tööriistade loomine, põllupidamine ning loomulikult ka järeltuleva põlve loomine. Ole tähelepanelik, sest hõim kasvab kiiresti ja vastutustundliku juhina pead kindlustama kõigile pereliikmetele päeva lõpus ka toidupoolise!

Mängida ning võita saab mitmel moel. See, kui palju või kuidas mängijad üksteist mõjutavad, sõltub mängustiilist. Võimalik on mängida ründavamalt ning takistada teistel mängijatel paigutada hõimuliikmeid tulusamatesse paikadesse kui jääda nägelustest kõrvale ja arendada rahulikult oma küla tööriistade abil, mille äsja leiutasid. Valik on sinu! 

 

The Crew

„The Crew“ on tihivõtmismäng, kus astronautideks kehastunud mängijatel tuleb heitliku kosmoseseikluse edukaks läbimiseks teha koostööd.

Levivad kuulujutud saladusliku üheksanda planeedi avastamisest! Eesmärkide saavutamiseks ja üheksandale planeedile jõudmiseks tuleb su meeskonnal lahendada ühiselt mitmeid ülesandeid. Mängu 50 ülesande lahendamiseks tuleb õigel ajal ja õiges järjekorras mängida kindlaid kaardikombinatsioone (tihisid). Samuti tuleb mängijail leida viis piiratud oludes üksteisega suhtlemiseks. 

Mida kaugemale seiklus teid viib, seda keerulisemaks muutuvad ülesanded. Kui olukord muutub liialt keeruliseks, võite ülesannete vahel mängu katkestada ning jätkata järgmise ülesandega mõne päeva või nädala pärast.

Kas su meeskond suudab lahendada kõik ülesanded ja kirjutada end kosmosereiside ajalukku?

 

Kaardikiled

Talv on tulekul ning inimesed pole ainsad, kes vajavad kaitseks väliste olude eest sooje ja mõnusaid riided! Meie poest (veebipoest) leiad oma lemmikmängude kaartidele sobivad kiled!

Kaardikiled on hädavajalikud mängutarvikud igale lauamänge väärtustavale mänguomanikule. Kui kasutad kaardikilesid, püsivad kaardid puhtad, kuivad ja kahjustamata kauem ja nii on sul võimalik ka oma lemmikmänge kauem mängida!

Brain Gamesist leiad eri suuruses, värvi ja stiili kilesid mitmelt erinevalt firmalt – igaüks leiab kindlasti oma lemmikutele sobiva! Siit leiad Arcane Tinmen kaardikiled ning siit Dragon Shield kireva valiku.

Kui sa ei tea, milliseid, kui palju või kui suuri kilesid sa vajad, võta meiega ühendust ning aitame sind suurima hea meelega!

 

Eldritch Horror

Kui olete sõpradega vana hea õuduse, ebamaiste olendite ja iidsete õõvade austajad, on lauamäng „Eldritch Horror“ mõeldud just teile!

Mängu sündmustik areneb H. P. Lovecrafti loomingul põhinevas rikkalikus mütoloogilises maailmas. Saate kuni seitsme sõbraga kehastada erineva tausta, esemete ja võimetega uurijaid, kes püüavad tabada maailma mõjutavaid kurje jõude ning takistada ebamaiste olendite unest ärkamist. Võib juhtuda, et peate andma selle eesmärgi poole püüeldes oma elu!

Lauamängus „Eldritch Horror“ on oluline kaal ühiselt langetatud taktikalistel otsustel, värvikatel lugudel ja pea võimatute ülesannete lahendamisel, mille käigus võib õnn pöörduda igal hetkel. Kuna tegemist on koostöömänguga, võidavad või kaotavad mängijad koos, mistõttu on see hea mäng neile, kellele ei meeldi võistelda, kuid kes peavad siiski lugu tublist pingutusest! Hoiatus: teie teel varitseb palju ohte ja alati te ei võida! Ärge sellest heituge ning proovige uuesti, kuni olete alistanud kõik iidsed õudused! 

 

Clank! Legacy: Acquisitions incorporated

Sulle meeldivad deck-building (kaardikäe loomise) mängud ja seiklusmängud? Sind paeluvad aarded, julgustükid ning üle noatera pääsemine? Sel juhul oled õnnega koos! 

„Clank! Legacy: Acquisitions Incorporated“ lisab armastatud deck-building mängule „Clank!“ legacy-mehaanika (iga mäng mõjutab järgmist mängu), mis muudab mängu kordumatuks ja ainulaadseks. 

Kogu kokku kuni kolm sõpra ning asuge ainulaadsele (sellisel kujul saab mängu mängida vaid ühe korra!) teekonnale, kus ootab ees palju valikuid, aarderööve ja võitlusi hirmuäratavate või naljakate koletistega. Kui teil läheb hästi, võite koguda legendaarse seiklusfirma „Acquisitions Incorporated“ lipu all au ja kuulsust.

Mäng on ainulaadne, sest selles põimuvad koostöö ja võistlus. Isiklikke ülesandeid lahendab iga mängija eraldi, kuid kõikehõlmavate ohtude, näiteks maailma hävimise, konkureerivate seiklejate ning, khm, maksudega toimetulekuks tuleb teil hoida kokku.

Kui otsite sõpradega mängimiseks lõbusat mängu, mis pakub nii rahulikke kui pingelisi hetki, sobib „Clank! Legacy: Acquisitions incorporated“ teile suurepäraselt! Pange seljad kokku ja näidake, et olete parimad!

Pärast kordumatu legacy-seikluse läbi mängimist jääb teile mängu „Clank!“ ainulaadne ja lõputu arv kordi taasmängitav versioon. 

 

Sid Meier's Civilization: A New Dawn

Strateegilises lauamängus „Sid Meier's Civilization: A New Dawn“ kehastute kuni kolme sõbraga ajaloo kuulsaimate impeeriumite valitsejateks. 

Mängu alguses olete tsivilisatsioonide koidikul ning mängu käigus laiendate oma valdusi, täiendate tehnoloogiaid, ehitate ja laiendate linnu ning loote inimkonna uhkemaid imesid! Mängu lõpus edestab üks rahvas teisi ning jätab jälje ajalukku.

Selles armastatud arvutimängu lauamänguversioonis leiavad mängijad end kaunitest maastikuruutudest loodud avastamata maalt, mis kirendab loodusimedest, ressurssidest, linnriikidest ja loomulikult ka mõningatest barbaritest. 

Mängijatel kui tulevastel vallutajatel tuleb laiendada piire, rahvastada maa ning luua vaimusilmas nähtud õitsev impeerium. Tee võidule, nagu ka maakaart, on igas mängus erinev – selleks tõmmatakse mängu alguses pimesi kolm võidukaarti, mis näitavad, mida on võitmiseks vaja. Selleks, et võita, tuleb mängijail saavutada igal võidukaardil näidatud kahes eesmärgist üks.

See on suurepärane mäng nii strateegidele kui kavalpeadest tuulenuusutajatele! Ärge vaid unustage olla valvel, sest te ei tea kunagi, kes plaanib järgmise käiguga võidu välja kuulutada!