Tootegrupid

KINGIIDEED alla 20€

17.11.2021

Kui otsid taskukohasemat kingitust, mis jääb kestma aastateks ja pakub saajale elamusi, siis siin nimekirjas peitub kindlasti sobiv lahendus. Head lauamängud ei pea alati kallid olema ja seda me kohe ka tõestame ning lisame ka mõned soovitused nendele, kes otsivad lauamängule vaheldust.

 

SEIKLUS KARBIS

Soovid muuta rahulikku jõuluõhtut põnevaks seikluseks? EXIT sarja mängud on hea alternatiiv päris põgenemistoale. Karbist leiad kõik vajaliku, et tunda põnevust, ärevust ning põgenemistoast pääsemise iha. EXIT mängude karbid on väikesed ning mahuvad seega sinuga hästi kaasa ükskõik, kuhu elamuse kaasa plaanid haarata. Põgenemistuba sinu kodus! Põgene "Mahajäetud metsamajast", "Salajasest laborist""Vaarao hauakambrist" või lahenda mõistatus "Surnud mees Idaekspressis".

EXIT põgenemistoamängud

 

OSAVUSMÄNGUD

"Crazy Eggz" on lõbus, lihtne ja piisavalt tobe mäng, mis paneb kõik mängijad kindlasti naerma. Mängu sisu on veeretada esmalt tegevustäringut, mis annab kõigile mängijatele ülesande, näiteks võtta diskopoos. Kes on kõige kiirem, saab veeretada teist täringut, mis määrab, kuhu tuleb asetada muna, näiteks jalgade vahele. Seal tuleb muna hoida mängu lõpuni! Kes esimesena kogub kokku 5 muna teeb läbi rituaali ning kui selle lõpuks kõik mnad omal kohal on, siis ongi selgunud võitja.

Kõigile aktiivsetele osavatele kaardipaigutajatele on "Yogi" justkui unelm lauamängu kujul! Selles mängus tuleb tõmmata kaart ning jälgida selle juhiseid - nii lihtne see ongi! Aga kas ikka on? Kaartidel olevate ülesannete tõttu on mängijad vaid mõne hetkega nagu kreeka "e"-d, kes üritavad kaarte hoida väikese sõrme ja parema jala talla peal. Kompaktne ja alati lõbus mäng, mis ei vaja ka pikka tutvustamist.

Jõuludele sobiva temaatikaga nipsumäng "ICECOOL" kutsub mängima nii lapsed, kui ka nende vanemad. Tavaliste nuppude tõstmise või kaartide käimise asemel tuleb selles mängus nipsuga oma tegelast oskuslikult lüüa ja püüda kinni kas põgenevad pingviinilapsed või hoopis uste kohal rippuvad maitsvad kalad.

 

KAARDIMÄNG - VÄIKE KARP, SUUR RÕÕM

Kui otsid mängu, mis iga korraga vaid huvitavamaks ning väljakutsuvamaks muutuks, siis on sulle ideaalne valik “The Crew”. Tegemist on kaardimänguga, mis saadab mängijad kosmosesse missioone lahendama ehk voor tuleb võita ette määratud kaardiga. Mängutehnikalt paljugi ka vanavanematele tuttavale potiknoile sarnanev lõbus koostöömäng sobib kogu perele.

The Crew kaardimäng

 

Järjekordne kompaktne mäng, mida võtta kaasa nii sõprade kui ka pereringi, on "Bohnanza". Selles klassikalises kaardimängus kasvatavad mängijad ube, koristavad saaki ja kauplevad teistega, et jõuda õnne ja varanduseni. See sobib suurepäraselt täiskasvanutele ja vanematele lastele, kes otsivad suhtlemisaspektiga strateegiamängu. Enda käigu ajal saab külvata ube ja saaki koristada, et punkte teenida. Endale saab osta ka uusi põlde, et külvata veelgi rohkem erinevaid ube. Kõige rohkem punkte teeninud mängija on võitja ning suurim ubade kasvataja!

 

Suurtele UNO fännidele parim kingitus! "LAMA" on justkui edasiarendus maailmas suurt populaarsust saavutanud kaardimängust UNO. Selles mängus on numbrid 1-6 ning "LAMA" kaart. Kaarti saab hunnikule lisada, kui see on võrdne või ühe võrra suurem seal olevast kaardist. Enda käigukorra ajal saab mängija lisaks kaartide tõmbamisele või maha käimisele ka voorust lahkuda võttes kätte jäänud kaardid endale miinusteks (kõikidest kaartidest vabanedes saab miinuseid ära anda!). Mõnus, väike ning lõbus mäng!

 

"The Mind Extreme" on suurepärane kõigile, kes on seljatanud sama mängu esimese osa või kõigile, kellele meeldib lugeda teiste mõtteid (või vähemalt proovida). The Mind mängusarja eesmärk on ühendada kõik mängijad ühele "lainele" ehk järjestada mängijate käes olevad kaardid kasvavas (ja kahanevas) järjestuses nii, et ei öelda ühtki sõna ega anta ühtki vihjet. Kas teie tulete sellega toime?

 

MÕNUSAT NUPUTAMIST

Smart Games’i mängud on mõeldud neile, kes armastavad nokitsemist. Smart Games'i IQ seeria väikses ning kompaktses karbis on peidus reegliraamat (koos vastustega), mängujupid ning tundide viisi lõbu. Kui ees on pikem sõit või on lihtsalt õhtul igav, siis on väga hea valik võtta mäng, mille kergemad tasemed sobivad pere noorematele ning keerulisemad ka vanematele.

Sarnaselt Smart Games'i IQ seeriale on ka kompaktsete mängude sarja tooted aju stimuleerivad. Kui IQ seeria mänge võib ka taskusse pista, siis kompaktne seeria mahub mugavalt väiksesse kotti või lihtsalt kätte. Suuremasse karpi mahuvad suuremad jupid ning mängulaud hoopis teistlaadi mängulahendustega! Hea valik nendele, kellele IQ seeria jääb liialt väikeseks või on lihtsalt juba läbi lahendatud.

Kas ees on pikk autosõit ja tahaks midagi nii tee peal kui kohale jõudes mängida, aga kotis on vähe ruumi? Kõik need probleemid lahendab üks väike must karp nimega "Black Stories"! Karbis peidavad ennast 50 süsimusta lugu või keerukat mõistatust, mille lahenduse saab üks mängijatest teada kohe kõige alguses. Teistele antakse üksainuke sissejuhatav lause selle loo kohta ning nüüd peavad nemad kehastuma detektiivideks, kes üritavad aru saada, miks küll nii juhtus…

 

VAHELDUST LAUAMÄNGUDELE

Suurtele puslesõpradele on meie valikus ka selliseid puslesid, mis pole vaid ilus pilt. Exit puslede seeria pakub võimaluse panna kokku esmalt pusle ning siis sealt põgeneda leides pildilt numbrikoodid. Jan van Haasteren pusled on ülimalt kirju pildiga pusled, kus toimub ülimalt palju humoorikaid asju, et neid on võimalik hoomata vaid ühte tükki teise järel paika pannes. Wasgij seeria pusled on ebatavalised seetõttu, et nende karbil on alati teine pilt, kui kokku pandud puslel. Muutused puslel on kolme sorti: 100 aastase vahega, 5 sekundilise vahega ning hoopis mõne teise tegelase vaatepunktist.

 

Metal Earth annab võimaluse teha midagi väga ilusat omaenda kätega. Pakis peidavad ennast metall-lehed, kuhu sisse on graveeritud jupid, mis pintsettidega painutades ning omavahel ühendades moodustavad 3D metallkuju.