Tootegrupid

KINGIIDEED alla 10€

15.12.2021

Kohe-kohe ongi käes jõulud ja aega kingituste otsimiseks on järjest vähem.

Jõulukingituste ostmine on parajalt kulukas ettevõtmine, mistõttu koostasime sinu abistamiseks ülevaate hea hinnaga vahvatest mängudest. Pea kõik selles blogiloos mainitud mängud maksavad meie poodides alla kümne euro!

Kui otsid toredat kingitust lastele, leiate meilt mängu „The Magic Maze“ reisiversiooni. Selles mängus tuleb mängijail läbida nähtamatute seintega võlulabürinti. Võitmiseks on vaja head mälu!

Reisiversioon "The Enchanted Tower" lauamängust toob samuti lastele palju rõõmu. Üks mängijatest võtab endale kurja võluri rolli ja peidab torni võtme kuhugi mängulauale. Teised mängijad võtavad üheskoos kontrolli vapra rüütli üle ja üritavad võtit leida enne kui võlur selleni jõuab. 

 

"Snowman Dice" kompaktses mängus ehitate kaasmängijatega võidu täringutest lumememmesid. Kui oled oma memme valmis saanud, sõidutad tema põhjapoolusele. Aga ole ettevaatlik, kaasmängijad võivad püüda sind saboteerida ja sinu lumememme suunas täringud nipsuga lendu saata! 

 

Happy Cube“ puslekuubikud on mõnus nokitsemine erinevas vanuses lastele ning mis seal salata keerulisemad panevad ka täiskasvanu kukalt kratsima. Vali värvi järgi puslekuubiku raskusaste ning kingi nuputamist. Happy Cube Junior 3-7a, Happy Cube Original 5+ vanusele, Happy Cube Pro 7+ vanusele ja Happy Cube Expert 9+ vanusele. 

Lauamängus Bandido tuleb takistada kurjategijat, kes üritab vanglast põgeneda tunnelilabürindi kaudu! Seda väikest ja lihtsat meeskondlikku peremängu saab mängida alates kuuendast eluaastast. Samuti saab „Bandidot“ mängida üksinda.

Kui otsid tegevust ühele mängijale, sobivad selleks suurepäraselt Metal Earth terasest 3D konstruktorid. Neid on erineva teema, hinna, suuruse ja raskusastmega. Kokku saab panna näiteks vanaaegse Fordi, San Francisco Golden Gate silla, sõjalennuki või kosmoselaeva Millennium Falcon. Osade ühendamiseks ei ole vaja liimi, vaid näpitsaid ja kannatlikkust! 

Vahvad väikesed kingitused on ka mõneeurosed erineva raskusastmega nuputamisvigurid sarjast Professor Puzzle ja Matchbox Puzzle, mis rõõmustavad kindlasti kõiki nuputamishuvilisi.

Nuputamishuvilistele sobivad hästi ka Logic Cards nuputamisülesanded. Igast pakist leiad 53 vaimu virgutavate ülesannetega kaarti. Ülesanded jagunevad viide raskusastmesse, tänu millele leiab igaüks endale sobiva. Pane ennast ja oma sõpru proovile!  

Kui otsid kingitust kogumiskaardimängude nagu Pokemon TCG, Yu-Gi-Oh või Magic: The Gathering austajaile, võid neid alati üllatada uue kaardipakiga. Valmistad sellega kingisaajale rõõmsa üllatuse, sest paki sisu saab teada alles paki avamisel! Võib-olla sisaldab just sinu kingitud kaardipakk mõnda eriti haruldast kaarti!

Meilt leiab palju põnevat ka miniatuuride austajaile. Näiteks erinevaid värve ja pintsleid, mida pole kunagi küllalt. Samuti võid kinkida miniatuuride kaunistamise lisandeid, millega saab anda kujukestele täiesti uue ilme!

Kui tead, millised mängud on sinu sõbra riiulis, saad teda üllatada sobivate kaardikiledega. Kaardikiledega kaarte on lihtsam segada, samuti kaitsevad kiled kaarte kahjustuste eest, tänu millele saab armastatud mängust tunda rõõmu palju kauem. Kuna kaardikilesid on erinevat mõõtu, siis veendu, et valid õige suuruse! Hea abiline selleks on veebileht Sleeve Your Games.

Kui kümme eurot on umbkaudne eelarve ja on võimalik kulutada paar lisaeurot, saad teha valiku enamiku väikeseformaadiliste kaardimängude hulgast. Teada-tuntud mängude Saboteur, 6. võtab!, LAMA, The Mind, Black Stories, Bohnanza, Game of Trains ja paljude teiste hind meie poes on kõigest 10,95! Kuna mängukarbid on väikesed, on neid mänge mugav kaasas kanda. Mänge on erinevateks olukordadeks ja mänguseltskondadele, seega leiad nende hulgast kindlasti sobiva.

Olgu sinu jõulukingieelarve tilluke või kopsakas, Brain Gamesist leiad kindlasti midagi!