Tootegrupid

ICECOOL PEREKOND

11.12.2018

ICECOOL

Kestvus: 30 min

Mängijate arv: 2-4

Vanus: 6+

Unikaalne ja kaasahaarav osavusmäng perele, kus tuleb liigutada pingviine mööda koolimaja ringi nipsutamise abil.

Igas voorus on üks mängijatest valvuri (püüdja) rollis — tema eesmärk on kinni püüda teised pingviinid (jooksjad), kes üritavad koguda uste kohal rippuvaid kalu. Mängijad saavad võidupunkte kas teisi kinni püüdes või kalu kogudes. Voor lõpeb, kui püüdja on kõik jooksjad kätte saanud või keegi jooksjatest on kõik 3 oma värvi kala kätte saanud. Mäng lõpeb, kui iga mängija on saanud ühe korra püüdja olla. Mängu võidab kõige rohkem punkte kogunud mängija.

 

 

 

 

 

 

Mängu saab tellida siit: https://www.brain-games.ee/et/a/icecool

Mäng on saadaval ka Brain Gamesi poodides Ülemiste ja Tasku keskuses.

 

ICECOOL 2

Kestvus: 30 min

Mängijate arv: 2-8

Vanus: 6+

See on järg 2017. aasta parima lastemängu tiitliga pärjatud lauamängule ICECOOL. Kui sa oled juba tuttav mänguga ICECOOL, on sul nüüd võimalus kahekordistada mängurõõm ja kokku panna mõlemad mängud. Kahekordne mängupakk annab võimaluse luua uusi mängulaua kombinatsioone ja mängida kuni 8 mängijaga.

ICECOOL2 on ka eraldiseisev mäng, mis toob juurde kaks uut reeglit. Sul on võimalik sooritada ägedaid trikke ja tõsta kalu ukselt uksele.

Mängu saab tellida siit: https://www.brain-games.ee/et/a/icecool2

Mäng on saadaval ka Brain Gamesi poodides Ülemiste ja Tasku keskuses.

 

PYRAMID OF PENGQUEEN

Kestvus: 40 min

Mängijate arv: 2-5

Vanus: 8+

Üks mängija mängib muumiat, kõik teised mängijad aardekütte. Iga aardekütt peab püramiidist kätte saama viiest maagilisest aardest koosneva unikaalse komplekti. Aardekütt võidab mängu kohe, kui ta on kokku kogunud kõik viis aaret. Muumia võidab mängu, püüdes aardekütte ja võttes nende elukaarte. Iga kord, kui muumia püüab aardeküti kinni, võtab ta sellelt mängijalt ühe elukaardi. Muumia võidab niipea, kui ta on kogunud elukaarte vastavalt aardeküttide arvule.

Mängu saab tellida siit: https://www.brain-games.ee/et/a/pyramid-of-pengqueen

 Mäng on saadaval ka Brain Gamesi poodides Ülemiste ja Tasku keskuses.