Tootegrupid

BRAIN GAMES SOOVITAB

17.12.2018

Jõulud on kohe-kohe käes. Brain Gamesi poodides on  riiulid täis huvitavaid lauamänge, kuid milline lauamäng sobiks kingituseks või mängimiseks jõuluõhtul? Brain Gamesi meeskond tuleb appi ja soovitab lauamänge, mis on just neile südamelähedased ja korduvalt läbi mängitud.

Esimese soovituse annab Brain Gamesi turundus- ja kommunikatsioonijuht Liisgren, kelle iga teine sõna on ICECOOL. Terve meeskond teab, et kui on vaja kedagi, kes tutvustaks antud lauamängu, siis selleks on Liisgren. Miks just ICECOOL? Tegemist on esimese lauamänguga, mida Liisgren Tasku keskuses klientidele tutvustas. Antud mäng esindab tema jaoks töö alustamist Brain Gamesi meeskonnas.

Liisgren tutvustab mängu nii: “Mängu eesmärgiks on koguda punkte korjates kalu või püüdes teisi pingviine. Mulle meeldib, et mängus ei saa saa kohe aru, kes on võitja, sest punktid tulevad pakist segamini 1st 3-ni, nii et kõigil on võrdne võimalus. Nipsutamine nõuab keskendumist ja täpsust, mis on mängu arendav pool.”

Arvestades Liisgreni armastust ICECOOLi  vastu, pole ka ime, et tema teiseks soovituseks on ICECOOL2, mis tuli välja alles käesoleva aasta novembris. ICECOOL2 on laiend originaalmängule, mida on samas võimalik ka eraldi mänguna mängida. “ICECOOL2 on topeltlõbus, sest seda originaalmänguga sidudes on mänguala nii suur ja varieeruv ning kokku saab mängida kuni 8 mängijat. See loob tohutult palju uusi lahedaid võimalusi!  “

Liisgreni kolmandaks soovituseks on strateegiamäng Bunny Kingdom“Tegemist on draftimis-mänguga, kus tuleb valida õiged kaardid, et ehitada jänestele parimad kuningriigid. Kuigi pealtnäha on tegemist armsa jäneste teemalise mänguga, siis tegelikkuses arendab mäng strateegilist mõtlemist  ning selle eesmärk on leida uusi lahendusi, et saada enim punkte ning seeläbi mäng võita. Tegemist ei ole raske strateegiamänguga. Mäng sobib just nendele, kes alles avastavad strateegiamängude maailma.”  

Mängud on saadaval Brain Gamesi poodides Ülemiste ja Tasku keskuses ning mänge saab tellida siit: ICECOOL, ICECOOL2, Bunny Kindom.

Rohkem infot ICECOOLi kohta leiad SIIT!