Tootegrupid

Tsivilisatsioonimängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
7 Wonders Duel Nordic
NB! Mänguga on kaasas mustvalged ingliskeelsed reeglid, originaalreeglid on erinevates põhjamaade keeltes. Mängukomponendid on keelest sõltumatud.
 

Klassikalise strateegiamängu kahemängija versioon "7 Wonders Duel" on tsivilisatsiooniehitus kahele inimesele. Mängijad hakkavad kordamööda ostma endale kaarte, mis lisavad nende tsivilisatioonile ressursse, sõjalist tugevust tehnoloogiat ja palju muud. Mängu võidab mängija, kes suudab teise tehnoloogia või sõjalise jõuga üle võtta või kui kolm ajastut enne otsa saavad, võidab mängija, kellel on rohkem punkte.

Tootekood: REP#7DUNOR ,   Laoseis: Otsas
27,00 €
Army Painter - Winter Tuft
Tootekood: TAP#BF4223 ,   Laoseis: 4
5,99 €
Drako: Knights & Trolls
Tootekood: REB#613621 ,   Laoseis: Otsas
28,00 €
Gentes
Tootekood: GAB#003 ,   Laoseis: Otsas
48,50 €
Hey, That's My Fish!
Tootekood: FFG#TY07 ,   Laoseis: Otsas
15,95 €
High Risk
Tootekood: IEL#51511 ,   Laoseis: Otsas
13,50 €
Roll For The Galaxy: Rivalry
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! "Roll For The Galaxy: Rivalry" sisaldab kolme laiendit ühes karbis. Esiteks, 62 lisatäringut, algusfraktsioonid, kodumaailmad ja palju muud. Teiseks, "Deal Game", mis lubab $ täringutega kaubelda. Pea kõik sobib müügiks, vajad sa siis rohkem krediidirada või just mõnda lisatäringut. Kolmandaks, "Orb Game", kus iga mängija saab endale lisatäringu, mida veeretatakse avalikult. See täring näitab, mis voorus saad sa see voor kasu. See infokild võib suurel määral muuta seda, mida teised see voor valivad.
Tootekood: RIO#557 ,   Laoseis: Otsas
88,00 €
Tapestry

Strateegiamäng "Tapestry" on lauamäng, kus tuleb luua oma isiklik tsivilisatsioon arendades teadust, tehnoloogiat, sõjaväge, ehitada linna, avastada maailma ja kosmost.

Tootekood: STM#150 ,   Laoseis: 6
99,00 €
Tapestry Plans & Ploys Expansion
Esimene mängulaiend lauamängule Tapestry.Valige paljude uute tsivilisatsioonide hulgast, püüelge individuaalsete saavutuste poole, et lisada pealinnale vaatamisväärsusi ja suhelge salajaselt opositsiooniga.
Tootekood: STM#151 ,   Laoseis: 8
29,00 €
Terra Mystica
Strateegiamängus "Terra Mystica" pole mitte midagi varjatud ja õnnel pole mingit rolli. Kõik seisneb puhtalt mängijate strateegilises enneplaneerimises. Mängijad saavad endale ühe võimalikust gruppidest ja eesmärk on vallutada võimalikult suur maa-ala. Igal mängijal on omad erivõimed ja oskused. Vaikselt hooneid ehitades ja arendades üritavad mängijad olla parimad vallutajad.
Tootekood: ZMG#71240 ,   Laoseis: 9
85,00 €
Through the Ages: New Leaders & Wonders

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu Through the Ages laiend New Leaders and Wonders toob baasmängule uue põneva sisu, lisades liidreid, imesid ja sõjaväekaarte, et saaksite muuta ajaloo kulgu ja ehitada veelgi suuremaid tsivilisatsioone!

Tootekood: CGE#00056 ,   Laoseis: 4
29,50 €