Tootegrupid

Tsivilisatsioonimängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Army Painter - Winter Tuft
Tootekood: TAP#BF4223 ,   Laoseis: 5
5,99 €
Drako: Knights & Trolls
Tootekood: REB#613621
28,00 €
Gentes
Tootekood: GAB#003 ,   Laoseis: Otsas
48,50 €
Hey, That's My Fish!
Tootekood: FFG#TY07 ,   Laoseis: Otsas
15,95 €
High Risk
Tootekood: IEL#51511
13,50 €
Roll For The Galaxy: Rivalry
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! "Roll For The Galaxy: Rivalry" sisaldab kolme laiendit ühes karbis. Esiteks, 62 lisatäringut, algusfraktsioonid, kodumaailmad ja palju muud. Teiseks, "Deal Game", mis lubab $ täringutega kaubelda. Pea kõik sobib müügiks, vajad sa siis rohkem krediidirada või just mõnda lisatäringut. Kolmandaks, "Orb Game", kus iga mängija saab endale lisatäringu, mida veeretatakse avalikult. See täring näitab, mis voorus saad sa see voor kasu. See infokild võib suurel määral muuta seda, mida teised see voor valivad.
Tootekood: RIO#557 ,   Laoseis: Otsas
88,00 €
Tapestry

Strateegiamäng "Tapestry" on lauamäng, kus tuleb luua oma isiklik tsivilisatsioon arendades teadust, tehnoloogiat, sõjaväge, ehitada linna, avastada maailma ja kosmost.

Tootekood: STM#150 ,   Laoseis: 4
99,00 €
Tapestry Plans & Ploys Expansion
Esimene mängulaiend lauamängule Tapestry.Valige paljude uute tsivilisatsioonide hulgast, püüelge individuaalsete saavutuste poole, et lisada pealinnale vaatamisväärsusi ja suhelge salajaselt opositsiooniga.
Tootekood: STM#151 ,   Laoseis: 8
29,00 €
Terra Mystica
Strateegiamängus "Terra Mystica" pole mitte midagi varjatud ja õnnel pole mingit rolli. Kõik seisneb puhtalt mängijate strateegilises enneplaneerimises. Mängijad saavad endale ühe võimalikust gruppidest ja eesmärk on vallutada võimalikult suur maa-ala. Igal mängijal on omad erivõimed ja oskused. Vaikselt hooneid ehitades ja arendades üritavad mängijad olla parimad vallutajad.
Tootekood: ZMG#71240 ,   Laoseis: 7
99,00 €
Through the Ages: New Leaders & Wonders

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu Through the Ages laiend New Leaders and Wonders toob baasmängule uue põneva sisu, lisades liidreid, imesid ja sõjaväekaarte, et saaksite muuta ajaloo kulgu ja ehitada veelgi suuremaid tsivilisatsioone!

Tootekood: CGE#00056 ,   Laoseis: 4
29,50 €