Tootegrupid

Tootmismängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Anno 1800

Populaarse samanimelise arvutimängu ainetel loodud lauamäng. Kasuta osavalt ära laevaliiklust, et varustada oma rahvast tarbe- ja luksuskaupadega. Kes suudab luua kõige jõukama saare?

Tootekood: TAK#680428 ,   Laoseis: 2
79,00 €
Cooper Island
Maadeavastajatest mängijad üritavad asustada suurt saart ja iga mängija proovib ühte osa saarest uurida, asetades selleks maastikutükke. Maastikutükid annavad mängijale ressursse ja neid kasutatakse eriliste võimetega hoonete püstitamiseks. Saarel olevaid barjääre tuleb eemaldada, et saart veelgi uurida. Mängijad ehitavad väärtuslikke kujusid ja varustavad laevuselelks, et neile vanast maailmast pärit varusid tuua, mida nad vajavad, et olla edukad asukad Cooperi saarel. Cooper Islandi lauamängu eripära on see, kuidas mängijad tähistavad oma võidupunkte. Nad sõidavad laevadega mööda saart oma edusammude näitamiseks. Saare ümbruses olles leiavad nad rannalt väiksemaid saari, mis annavad väärtuslikku kasumit. Viie vooru järel lõpeb mäng ning võidab mängija, kes on kõige paremini arenenud ja oma laevadega kõige kaugemale läinud.
Tootekood: CAP#FG1010 ,   Laoseis: 4
67,50 €
Exit: The Game - The Stormy Flight
Lauamäng "EXIT" ühendab endas põgenemistoa müsteeriumi lahendamise ja lauamängu formaadi. Mängu lahendamist vajavad ülesanded vajavad nii loogilist kui loovat mõtlemist, mis ühest küljest õrritavad mängijaid kui panevad neid proovile. NB! Mäng on mõeldud ühe korra mängimiseks, nagu ka päris põgenemistuba. Mängu komponendid on mõistatamisse kaasatud ja ei võimalda uuesti mängimist.
Tootekood: TAK#692874 ,   Laoseis: 9
15,95 €
Power Grid Recharged

Power Grid on Friedemann Friese majandusmängu Funkenschlag uuendatud väljaanne. Power Grid’is on mängija eesmärk varustada kõige rohkem linnu elektriga, kuni kellegi võrk saab ettemääratud suuruse. Selles uues väljaandes tähistavad mängijad kaardil olevaid marsuute, et neid linnade vahel ühendada ning teevad seejärel üksteise vastu pakkumisi elektrijaamade ostmiseks, mida nad kasutavad oma linnade jaoks. Lisaks peavad mängijad omandama toormaterjale (kivisüsi, nafta, prügi ja uraan), mis on vajalikud kindlate jaamade toiteks (välja arvatud „taastuvad” tuule- / päikeseenergiajaamad, mis ei vaja kütust), muutes sellega oma tehaste tegevuse pidevaks võitluseks, et saavutada maksimaalne efektiivsus.

Tootekood: RIO#559 ,   Laoseis: 7
56,00 €
Sagrada: Life
Naaske kuulsasse Sagrada Familia katedraali:Life, mis on teine kolmest mängulaiendist. See mooduliline laiend uurib eluteekonda - läbi raskuste ja abistajate. Sagrada: Life pakub uusi väljakutseid, et saaksite oma oskused proovile panna. Hankige praktikakaartide abil kasulikke võimeid ja saavutage uusi eesmärke. Kas teie vitraažaknast saab tõeline meistriteos? See laiendus lisab 3 uut moodulit, millest igaüks on vahetatav ja ühildub teiste Sagrada laiendustega.
Tootekood: FGG#SA04 ,   Laoseis: 2
21,00 €
Smartphone Inc

Smartphone Inc. lauamängus saate ühe suurima nutitelefone tootva ettevõtte tegevjuhiks ajal, mil nutitelefonid alles hakkasid maailma vallutama. Uurige tehnoloogiaid, arendage oma tehast, looge ülemaailmne kontorivõrk ja hinnake oma konkurente, et saada maailma kõige kasumlikumaks ja edukamaks nutitelefoni ettevõtteks.

Tootekood: AWG#DTE09SP ,   Laoseis: 2
59,50 €