Tootegrupid

Loogika/Abstraktsed mängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Azul Stained Glass of Sintra

Lauamängus “Azul: Stained Glass of Sintra” peavad mängijad hoolikalt valima klaaspaneele, et klaaskuubikute abil valmis ehitada enda aknad. Samal ajal peab jälgima klaaskuubikute kasutust, et mitte neid kahjustada või raisata. Aknapaneelid on kahepoolsed, mis muudab mängulaua dünaamiliseks, et mängijatel oleks lõputuid võimalusi kõige ilusamate akende ehitamiseks!

Tootekood: PGB#60011 ,   Laoseis: Otsas
43,50 €
Azul Stained Glass of Sintra Nordic

NB! Mänguga on kaasas mustvalged ingliskeelsed reeglid, originaalreeglid on erinevates põhjamaade keeltes. Mängukomponendid on keelest sõltumatud.

Lauamängus “Azul: Stained Glass of Sintra” peavad mängijad hoolikalt valima klaaspaneele, et klaaskuubikute abil valmis ehitada enda aknad. Samal ajal peab jälgima klaaskuubikute kasutust, et mitte neid kahjustada või raisata. Aknapaneelid on kahepoolsed, mis muudab mängulaua dünaamiliseks, et mängijatel oleks lõputuid võimalusi kõige ilusamate akende ehitamiseks!

Tootekood: PBG#60011NO ,   Laoseis: Otsas
39,50 €
Calico

Mängus "Calico" on mängijate eesmärgiks meisterdada kõige mugavam lapitekk. Igal lapitekil on kindel muster, mida tuleb jälgida, samas üritavad mängijad moodustada värvi- ja mustrikombinatsioone, mis meelitaksid kohale kõige nunnumaid kiisusid.

Tootekood: AEG#6210 ,   Laoseis: 10
39,95 €
Jump In' XXL
Aita küülikutel peitu hüpata! Kas sa suudad küülikud urgu peitu aidata? Liiguta küülikuid, seeni ja rebasid mängulaual, et kõik küülikud pääseks urgu. Mäng sisaldab 100 erineva raskustasemega ülesannet. Tegemist on eksra suure mänguversiooniga! Mugavam nuputada, rohkem ülesandeid!
Tootekood: SMA#421XL ,   Laoseis: 2
39,99 €
Katamino
Katamino on suurepärane ning arendav loogikamäng, mis on mõeldud erinevas vanuses inimestele.
Tootekood: GIG#KATAM ,   Laoseis: 18
37,95 €
Katamino Family
Katamino on suurepärane ning arendav loogikamäng, mis on mõeldud erinevas vanuses inimestele. Pereversioon sisaldab spetsiaalseid kahe mängijaga mängukaarte, millel on lihtne ja raske külg... võimaldades kahel erineva vanuse/oskustasemega mängijal võistelda vastastikustes matšides.
Tootekood: GIG#KATF ,   Laoseis: 8
29,95 €
Katamino Pocket
Pealtnäha meenutab see küll ehitusklotsidega konstruktorikomplekti, kuid tegelikkuses on Katamino mängimine suurepärane ning arendav loogikamäng, mis on mõeldud erinevas vanuses inimestele. Reisiversioon.
Tootekood: GIG#KATAMP ,   Laoseis: 19
23,95 €
Mah Jongg (araabia märkidega)

Tükid on tehtud plastikust, araabia märkidega. Mõõtmed: 28 x 20 x 13 mm.

Tootekood: PHI#3166 ,   Laoseis: 1
67,00 €
Mah Jongg (bambus, araabia märkidega)
Klotsid on tehtud bambusest. Klotsidel on araabia märgid. Klotside suurus on: 30,5 x 22x 10 mm.
Tootekood: PHI#3162 ,   Laoseis: Otsas
54,50 €
Mäng "Polyssimo"
Loogikamäng. Aseta ülesandekaardil antud tükid paika ja lisa juurde ülejäänud nii, et mängulaud tasapinnaliselt täidetud saaks.
Tootekood: DJE#08451 ,   Laoseis: 4
23,00 €
MyRummy Small
Klassikalise rummy mängu reisiversioon.
Tootekood: SCH#51281 ,   Laoseis: 17
7,95 €
Neli ritta

Eesmärk on saada ühele alusele neli oma värvi ketast. Kettaid paigutatakse kordamööda. Suurus 200 x 200 x 90 mm. Kaal 0,75 kg. Materjal: pöök.

Tootekood: PHI#3133 ,   Laoseis: Otsas
17,00 €
POP IT

POP-IT on pehme silikoonist mänguasi, mis pakub mängurõõmu paljudele. Tellimust vormistades märkige kommentaari lahtrisse, millist POP-IT'it soovite, arvestame pakkimisel Teie valikuga.

Tootekood: NMP#POP-IT ,   Laoseis: 75
5,95 €
Pylos Classic

Antud loogikamängus ühendub strateegia lihtsa ja elegantse vormiga. Mängimiseks vajad tähelepanu ja oskust ette kavandada käike - nii enda kui ka vastasmängija omi. Mängus on mõlemal mängijal võrdne puust kuulide arv, võidab mängija, kes kasutab mängukuule osavamini ära.

Tootekood: GIG#PYLOS ,   Laoseis: 8
27,95 €
Pylos Mini

See on Pylos mängu reisiversioon – väiksem, ometi sama kvaliteediga puust disain on eriti mugav mängimiseks väljaspool kodu: reisil, külas või piknikul. See mäng on suurepärane ajaviitmise vahend ka siis, kui jalad teekonnast väsinud, kuid vaim puhanud.

Tootekood: GIG#PYLOSM ,   Laoseis: 10
24,00 €
Pylos Pocket

Mängukomplekt: mängulaud, 30 kuuli, mängureeglid

Tootekood: GIG#PYLOSP ,   Laoseis: Otsas
19,00 €
Quarto Pocket

Mängu on lihtne selgeks õppida, mänguaeg on suhteliselt lühike ja idee teravmeelne. Erinevad mängimisviisid on mõeldud erinevatele vanuseastmetele ja „kaalukategooriatele”.

Tootekood: GIG#QUARP ,   Laoseis: Otsas
19,00 €
Quarto! Classic

Kui sulle meeldivad loogikamängud, on see mäng mõeldud just Sulle. Lühike ja teravmeelne mäng kahele, kus võidu kindlustab tähelepanu ja võime ette aimata vastase käike.

Tootekood: GIG#QUAR ,   Laoseis: 19
27,95 €
Quarto! Mini

See on mängu Quarto! miniversioon.

Tootekood: GIG#QUARM ,   Laoseis: 10
23,95 €
Quixo Classic

Trips-traps-trullile sarnanev mäng. Mängukomplekt: mängulaud, 25 puuklotsi, riidest kotike puuklotside hoiustamiseks, mängureeglid.

Tootekood: GIG#QUIX ,   Laoseis: 12
27,95 €
Quixo Mini

Mängu Quixo miniversioon.

Tootekood: GIG#QUIXM ,   Laoseis: 10
24,00 €
Quoridor Classic

Mängu käigus liigutakse nii sihikindlalt edasi kui ka sunniviisil tagasi. Kuna mängijad panevad vaheldumisi üksteise teele takistustarasid, muutub mängulaud takistustarade labürindiks.

Tootekood: GIG#QUOR ,   Laoseis: 6
27,95 €
Quoridor Mini

See on vahva lauamängu Quoridor miniversioon, mis on sulle ja 1—3 kaasmängijale suurepäraseks kaaslaseks reisil või puhkusehetkedel.

Tootekood: GIG#QUORM ,   Laoseis: 18
23,95 €
Quoridor Pocket
Lihtsa, kuid väga tatkikalise mängu Quoridor taskuversioon.
Tootekood: GIG#QUORP ,   Laoseis: Otsas
19,00 €
Reisimäng "Poomine"
Targale lapsele ei ole probleem vastase sõnu ära arvata. Üks mängija mõtleb sõna või lause, teine hakkab tähti pakkuma. Kas arvad sõna ära ennem kui pakkumistearv otsa saab? Mängukomplekti kuuluvad mängulehed ning harilik pliiats.
Tootekood: GLM#036 ,   Laoseis: 17
2,99 €
Speed Soma

Kiire mäng, kus kõik mängijad peavad kiiruse peale panema oma käes olevatest tükkidest kokku pildil oleva objekti. Suurus: 205 x 113 x 55 mm. Materjal: puit.

Tootekood: PHI#3506
23,00 €
Squadro Classic

Abstraktne ja moderne klassikaline mäng kahele mängijale - Squadro. Alustamiseks liigutage neli oma viiest nupust üle laua ja tagasi. Ole ettevaatlik; vastase blokeerimine ei saa mitte ainult saata teie nuppu tagasi sellele küljele, kus käik algas, vaid see võib anda ka vastasele boonusliigutuse!

Tootekood: GIG#SQUAD ,   Laoseis: 18
27,95 €
Sulge karp!
Mängu eesmärk on sulgeda kõik pöörlevate puidust numbrite klapid. Võidab mängija, kellel on kõige vähem miinuspunkte. Suurus: 280 x 195 x 32 mm. Kaal: 0,66 kg. Materjal: pöök.
Tootekood: PHI#3119 ,   Laoseis: 2
18,50 €
TrakkX

Loogikamäng, kus mängijad loovad laual numbri ja värvikombinatsioone selleks, et vabaneda enda käes olevatest mängutükkidest.

Tootekood: SCH#49303 ,   Laoseis: Otsas
26,00 €
TRIOLET

Triolet on numbrimäng, mille eesmärk on asetada lauale numbrid, et need moodustaksid kokku"15".

Tootekood: GIG#TRIOL ,   Laoseis: 14
19,95 €