Tootegrupid

Loogika/Abstraktsed mängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Azul Stained Glass of Sintra

Lauamängus “Azul: Stained Glass of Sintra” peavad mängijad hoolikalt valima klaaspaneele, et klaaskuubikute abil valmis ehitada enda aknad. Samal ajal peab jälgima klaaskuubikute kasutust, et mitte neid kahjustada või raisata. Aknapaneelid on kahepoolsed, mis muudab mängulaua dünaamiliseks, et mängijatel oleks lõputuid võimalusi kõige ilusamate akende ehitamiseks!

Tootekood: PGB#60011 ,   Laoseis: 4
49,00 €
Azul: Queen's Garden

Abstraktses lauamängus "Azul: Queen's Garden" on mängijate ülesandeks ehitada kaunis aed kuningannale! Kasutades värvilisi mängutükke tuleb aed täita kaunite lillede, puude ja kujukestega.

Tootekood: PBG#60090EN ,   Laoseis: 2
49,95 €
Azul: Summer Pavilion - Glazed Pavilion

Tähelepanu! Tegemist on mängulaiendiga. Mängimiseks on vajalik põhimäng "Azul: Summer Pavilion".

Tootekood: PBG#60051EN ,   Laoseis: 1
17,00 €
Calico

Mängus "Calico" on mängijate eesmärgiks meisterdada kõige mugavam lapitekk. Igal lapitekil on kindel muster, mida tuleb jälgida, samas üritavad mängijad moodustada värvi- ja mustrikombinatsioone, mis meelitaksid kohale kõige nunnumaid kiisusid.

Tootekood: AEG#6210 ,   Laoseis: 13
49,95 €
Clever

Clever on elegantne „veereta & kirjuta“ stiilis mäng!

Mängus valige hoolikalt oma täringud, märkige need üles õiget värvi ruudustikku ning pange kokku keerulised ahelreaktsioonid, et koguda võimalikult palju punkte. Täringud, mida te ei kasuta, on sama olulised kui need, mille te ära kasutate, sest iga eelnevalt valitud täringust väiksema tulemusega täringut saavad kasutada ka teised mängijad, hoides kõiki mängijaid pidevalt mängus.

Tootekood: BRG#CLEV ,   Laoseis: 51
12,95 €
Katamino
Katamino on suurepärane ning arendav loogikamäng, mis on mõeldud erinevas vanuses inimestele.
Tootekood: GIG#KATAM ,   Laoseis: 14
37,95 €
Katamino Family
Katamino on suurepärane ning arendav loogikamäng, mis on mõeldud erinevas vanuses inimestele. Pereversioon sisaldab spetsiaalseid kahe mängijaga mängukaarte, millel on lihtne ja raske külg... võimaldades kahel erineva vanuse/oskustasemega mängijal võistelda vastastikustes matšides.
Tootekood: GIG#KATF ,   Laoseis: 6
29,95 €
Katamino Pocket
Pealtnäha meenutab see küll ehitusklotsidega konstruktorikomplekti, kuid tegelikkuses on Katamino mängimine suurepärane ning arendav loogikamäng, mis on mõeldud erinevas vanuses inimestele. Reisiversioon.
Tootekood: GIG#KATAMP ,   Laoseis: 14
23,95 €
Mah Jongg (araabia märkidega)

Tükid on tehtud plastikust, araabia märkidega. Mõõtmed: 28 x 20 x 13 mm.

Tootekood: PHI#3166 ,   Laoseis: 2
67,00 €
MyRummy Small
Klassikalise rummy mängu reisiversioon.
Tootekood: SCH#51281 ,   Laoseis: 15
7,95 €
POP IT

POP-IT on pehme silikoonist mänguasi, mis pakub mängurõõmu paljudele. Tellimust vormistades märkige kommentaari lahtrisse, millist POP-IT'it soovite, arvestame pakkimisel Teie valikuga.

Tootekood: NMP#POP-IT ,   Laoseis: 2
5,95 €
Pylos Classic

Antud loogikamängus ühendub strateegia lihtsa ja elegantse vormiga. Mängimiseks vajad tähelepanu ja oskust ette kavandada käike - nii enda kui ka vastasmängija omi. Mängus on mõlemal mängijal võrdne puust kuulide arv, võidab mängija, kes kasutab mängukuule osavamini ära.

Tootekood: GIG#PYLOS ,   Laoseis: 7
27,95 €
Pylos Mini

See on Pylos mängu reisiversioon – väiksem, ometi sama kvaliteediga puust disain on eriti mugav mängimiseks väljaspool kodu: reisil, külas või piknikul. See mäng on suurepärane ajaviitmise vahend ka siis, kui jalad teekonnast väsinud, kuid vaim puhanud.

Tootekood: GIG#PYLOSM ,   Laoseis: 8
24,00 €
Quarto! Classic

Kui sulle meeldivad loogikamängud, on see mäng mõeldud just Sulle. Lühike ja teravmeelne mäng kahele, kus võidu kindlustab tähelepanu ja võime ette aimata vastase käike.

Tootekood: GIG#QUAR ,   Laoseis: 11
27,95 €
Quarto! Mini

See on mängu Quarto! miniversioon.

Tootekood: GIG#QUARM ,   Laoseis: 7
23,95 €
Quixo Classic

Trips-traps-trullile sarnanev mäng. Mängukomplekt: mängulaud, 25 puuklotsi, riidest kotike puuklotside hoiustamiseks, mängureeglid.

Tootekood: GIG#QUIX ,   Laoseis: 3
27,95 €
Quixo Mini

Mängu Quixo miniversioon.

Tootekood: GIG#QUIXM ,   Laoseis: 8
24,00 €
Quoridor Classic

Mängu käigus liigutakse nii sihikindlalt edasi kui ka sunniviisil tagasi. Kuna mängijad panevad vaheldumisi üksteise teele takistustarasid, muutub mängulaud takistustarade labürindiks.

Tootekood: GIG#QUOR ,   Laoseis: 5
27,95 €
Quoridor Mini

See on vahva lauamängu Quoridor miniversioon, mis on sulle ja 1—3 kaasmängijale suurepäraseks kaaslaseks reisil või puhkusehetkedel.

Tootekood: GIG#QUORM ,   Laoseis: 10
24,95 €
Reisimäng "Poomine"
Targale lapsele ei ole probleem vastase sõnu ära arvata. Üks mängija mõtleb sõna või lause, teine hakkab tähti pakkuma. Kas arvad sõna ära ennem kui pakkumistearv otsa saab? Mängukomplekti kuuluvad mängulehed ning harilik pliiats.
Tootekood: GLM#036 ,   Laoseis: 34
2,99 €
Speed Soma

Kiire mäng, kus kõik mängijad peavad kiiruse peale panema oma käes olevatest tükkidest kokku pildil oleva objekti. Suurus: 205 x 113 x 55 mm. Materjal: puit.

Tootekood: PHI#3506 ,   Laoseis: Toode on otsas.
23,00 €
Squadro Classic

Abstraktne ja moderne klassikaline mäng kahele mängijale - Squadro. Alustamiseks liigutage neli oma viiest nupust üle laua ja tagasi. Ole ettevaatlik; vastase blokeerimine ei saa mitte ainult saata teie nuppu tagasi sellele küljele, kus käik algas, vaid see võib anda ka vastasele boonusliigutuse!

Tootekood: GIG#SQUAD ,   Laoseis: 11
27,95 €
TRIOLET

Triolet on numbrimäng, mille eesmärk on asetada lauale numbrid, et need moodustaksid kokku"15".

Tootekood: GIG#TRIOL ,   Laoseis: 13
19,95 €
Trips traps trull, bambusest
Trips-traps-trull mõte on saada kolm ringi või risti ritta. Suurus: 105 x 105 x 75 mm.
Tootekood: PHI#3266 ,   Laoseis: 1
11,00 €
Wooden Games Workshop "Neli ritta"

Klassikaline mäng, kus tuleb saada neli ühte värvi nuppu ritta.

Tootekood: PRP#1674 ,   Laoseis: 2
18,50 €