Tootegrupid

Koolieelikutele

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Brain Train

Treeni oma aju värvilise sorteerimisrongiga, mida saab kasutada ka mänguasjana. Kas sa suudad asetada kõik kujundid ülesandekaardil näidatud järjekorda? Iga järgneva tasemega jagatakse üha vähem vihjeid, kuniks pead täiesti iseseisvalt kõik kujundid õigesse järjekorda saama. Mäng sisaldab 48 erinevat ülesannet.

Tootekood: SMA#040 ,   Laoseis: 20
32,99 €
Castle Logix

Ehita losse, sein seina haaval, torn torni haaval ning arenda oma mõtlemist selle 3D puidust pusle abil.

Eesmärgiks on ehitada etteantud klotsidest ja tornidest just see loss, mida on näidatud väikeses vihikus.

Mäng on mõeldud nii täitsa algajatele kui ka juba kogenud ehitajale arendades nende nii loogilist kui ka ruumilise mõtlemise võimet.

Tootekood: SMA#010 ,   Laoseis: 23
34,99 €
Day & Night

Day & Night on lõbus loogikamäng lastele alates teisest eluaastast. Lahenda erinevaid ülesandeid, mis lähevad samm sammult järjest raskemaks. Mängus on 48 ülesannet 4 erineva raskustasemega.

Ülesannete raamatus on erinevad pildi kombinatsioonid, kuidas värvilisi mängutükke laduda. Day ehk päeva kujutavad ülesanded on lihtsamad - etteantud ülesande joonisel on värvilised kujundid. Lapse vilumuse kasvades saab üle minna Night ehk ööd kujutavatele ülesannetele, kus ette on antud vaid kujundite siluett. Värviliste tükkide seast peab laps ise õige kujundi silueti ära tundma.

Tootekood: SMA#013 ,   Laoseis: 11
34,99 €
Jack & The Beanstalk
Nuputamismäng ühele mängijale. Elas kord… Avasta klassikalise muinasjutu maagia selle 3D nuputamismänguga. Kas oskad aidata Jackil mööda oavart ronida üles pilvedel olevasse lossi? Kukuta piltidega detailid üksteisele nii nagu näidatud lähteülesandes. Vaata ette! Kukkudes detailid pöörlevad! Kokku on mängus 60 ülesannet neljas raskusastmes ja toredate värviliste piltidega muinasjuturaamat. Muinasjutt on originaalloo moodne tõlgendus. Mängides saad arendada loogikat, paindlikku mõtlemist, planeerimist, keskendumist ja ruumitaju.
Tootekood: SMA#026 ,   Laoseis: 21
32,99 €
Kolm põrsakest

Kolm põrsakest on täiuslik puslemäng koolieelikutele. Selles on 3 suurt pusletükki, mida on lihtne käes hoida, ja laste huvi köidab see, kuidas põrsakesed majadesse mahuvad ja akendest välja vaatavad. 

Kolm põrsakest on suurepärane võimalus lastele veeta aega omaette või koos vanemaga, arendades samal ajal ruumilise taju, planeerimise ja probleemide lahendamise oskusi.

Inglise keelse versiooni leiad siit!

Vaata lähemalt videost ↓

Tootekood: SMA#023EE ,   Laoseis: 29
26,99 €
Little Red Riding Hood Deluxe

Aita punamütsikel leida tee läbi metsa vanaema maja juurde. 48 erineva raskusastmega ülesannet.

Tootekood: SMA#021 ,   Laoseis: 32
29,99 €
My First Vehicles
Tootekood: SMX#226 ,   Laoseis: 1
25,99 €
Sleeping Beauty Deluxe

Aita Uinuval Kaunitaril lossitornist läbi keerulise labürindi põgenda - aseta pusletükid lauale, et tekiks tee lossist labürindi sissepääsuni.

Või hoopiski aita draakonit - aseta draakon labürinti nii, et ükski tee ei vii lossist väljapääsuni. Mäng sisaldab endas 60 (30 draakoniga ning 30 ilma) erineva raskustasemega ülesannet.

Vaata lähemalt videost ↓ 

 

Tootekood: SMA#025 ,   Laoseis: 21
32,99 €
Smart Farmer

Farmis on suur segadus, kõik loomad on ühes aedikus. Farmer peab kõik loomad eraldi aedikusse panema, kuid tal on selleks ainult 4 aiadetaili. Kas Sina oskad aiad nii paigutada, et sead, lehmad, hobused ja lambad oleks kõik eraldi omas aias?

Tootekood: SMA#091 ,   Laoseis: 19
27,99 €
Snow White Deluxe

Elas kord... just, see on nupukas munasjutumäng. Kus on lumivalgeke? Leia lumivalgekesele koht 7 päkapiku ja kurja nõia vahel. Komplektis on lumivalgeke, 7 päkapikku, nõid, päkapikkude maja ja kõvade kaantega pildiraamat. Mäng sisaldab 24 majasisest mõistatust ja 24 mõistatust maja esiküljelt.

Tootekood: SMA#024 ,   Laoseis: 9
26,99 €
Three Little Piggies Deluxe

"Three Little Piggies" on täiuslik puslemäng koolieelikutele. Selles on 3 suurt pusletükki, mida on lihtne käes hoida, ja laste huvi köidab see, kuidas põrsakesed majadesse mahuvad ja akendest välja vaatavad. 

"Three Little Piggies"  on suurepärane võimalus lastele veeta aega omaette või koos vanemaga, arendades samal ajal ruumilise taju, planeerimise ja probleemide lahendamise oskusi.

Eestikeelse versiooni leiad siit!

Vaata lähemalt ↓

Tootekood: SMA#023 ,   Laoseis: 6
29,99 €
Trucky 3

Trucky 3, esmalt mänguasi . . .seejärel mõistatusmäng!

Autokoormatäis lõbu! Kolm õnnelikku autokest on teel oma järgmisesse sihtkohta. Nad peavad peale võtma kauba, enne kui saavad liikuma hakata, kuid kas nad mahutavad selle ära? Kas sa aitaksid neil paigutada kogu kaup nii, et midagi maha ei jääks?

Trucky3 kasvab koos sinu lapse oskustega. Väikesed lapsed mängivad esmalt autodega, laadides neid täis ning tühjaks, vanemaks saades saavad nad juba mängida mängu, tehes ära 48 etteantud ülesannet.

Tootekood: SMA#015 ,   Laoseis: 18
34,99 €