Tootegrupid

Keskaegsed mängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
A Feast for Odin
Strateegiamäng "A Feast for Odin" viib meid viikingite hulka. Mängijad avastavad ja rüüstavad uusi alasid, aga silm tuleb peal hoida ka igapäevaelul, kogudes kaupasid, et hoida head majanduslikku positsiooni ühiskonnas. Mängijaid saadavad võidu poole nii kultuurilised saavutused, kaubandusretked ja rüüstamised.
Tootekood: ZMG#71690 ,   Laoseis: Otsas
119,00 €
Architects of the West Kingdom
Tootekood: RGD#01819 ,   Laoseis: 2
58,50 €
Carcassonne: 5 - Kirik ja linnapea (Scandi)
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: MDG#014 ,   Laoseis: Otsas
17,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Tootekood: BRG#CATAN ,   Laoseis: 85
39,95 €
Catan: Linnad ja rüütlid

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#CATCK ,   Laoseis: 44
39,95 €
Condottiere
Strateegiamäng "Condottiere" viib mängijad 13. sajandi Itaaliasse. Mängijad üritavad saada piisavalt suurt ühendatud maa-ala. Selleks tuleb mängu panna palgasõdurid, poliitikud ja isegi aastaajad. Mäng käib oksjoni stiilis, kus aga kõik mängijad kaotavad oma panuse. Samas on ka üllatuslike kaarte, mis mõjutavad mängijaid ootamatutel viisidel.
Tootekood: ZMN#008 ,   Laoseis: Otsas
33,00 €
Crystal Palace
Tootekood: FEU#63565 ,   Laoseis: Toode on otsas.
65,00 €
Dominion Prosperity

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu "Dominion" 4. laiend. 

Tootekood: RGG#422 ,   Laoseis: Otsas
47,00 €
Drako: Knights & Trolls
Tootekood: REB#613621 ,   Laoseis: Otsas
28,00 €
Era: Medieval Age
Tootekood: PBG#EG50140 ,   Laoseis: Otsas
79,00 €
Kvedlinburgi soolapuhujad

Mäng ei ole veel saadaval.

Mängus Kvedlinburgi soolapuhujad on mängijad šarlatanid — või imearstid —, kes pruulivad oma salajast imejooki, lisades sellele ükshaaval koostisosi. Ole lisamisel siiski hoolikas, et liiga suur näputäis seda või teist ei rikuks tervet segu!

Igal mängijal on oma kott koostisosamärkidega. Iga vooru ajal tõmbavad mängijad üheaegselt märke ja lisavad need oma potti. Mida suurem on tõmmatud märgi väärtus, seda rohkem on sinu jook väärt. Katseta oma õnne viimase piirini, kuid kui lisad liiga palju lumemarju, lendab sinu pott õhku!

 

Tootekood: BRG#QUACEE
36,95 €
Paladins of West Kingdom

Sissetungijad lähenevad igast suunast. Ära kaota usku ja kaitse oma kodumaad.

Tootekood: RGD#2033 ,   Laoseis: 4
54,50 €
Robin Hood and the Merry Men
Robin Hood and the Merry Men on küll poolkoostöö, kuid tiheda konkurentsiga lauamäng, mis on seoses Robin Hood'i legendiga, mida me kõik teame ja armastame. See on temaatilinemäng, mis ühendab suurepäraselt töötajate paigutamise, kätehalduse, komplektide kogumise ja täringud ühte suurde põnevasse seiklusesse.
Tootekood: FFN#3001 ,   Laoseis: Otsas
69,00 €
The Castles of Burgundy
Strateegiamäng "The Castles of Burgundy" viib mängijad keskaegsesse Burgundiasse Prantsusmaal. Iga mängija saab endale aristokraadi rolli ja alustab mängu väikese maaalaga. Mängu käigus mängijad ehitavad asulaid ja kindlusi, kauplevad, kaevandavad ressursse ja suhtlevad ränduritega. Kes suudab luua kõige parema vürstiriigi?
Tootekood: RAV#81243 ,   Laoseis: Otsas
46,00 €
The Castles of Burgundy Anniversary Ed.
The Castles of Burgundy mängus saad sa olla keskaegse Prantsusmaa Burgundia piirkonna aristokraat. Mängus saad sa kontrollida väikest vürstiriiki. Mängijate eesmärk on ehitada asulaid ja võimsaid losse, kaubelda ja kasutada hõbekaevandusi.The Castles of Burgundy Anniversary Ed.(2019) sisaldab kaheksat laiendust, millest seitse olid varem välja antud reklaammaterjalidena ja üks neist on selles väljaandes täiesti uus.
Tootekood: RVN#26925 ,   Laoseis: Otsas
49,50 €
The Taverns of Tiefenthal
Tiefenthali külas asub "Sügava oru kõrts". Sinna kogunevad kõik piirkonna kodanikud, kuid oluline on meelitada uusi jõukaid külalisi, sest ainult siis jätkub raha kõrtsi laiendamiseks, mis meelitab kõrtsi ka aadlikke. Kuid milline kõrtsi laiendus on parim? Kas peaksite keskenduma rahale? Või pigem tagada, et õlu voolaks jätkuvalt? The Taverns of Tiefenthali väljakutseks on oskuslikult täringuid valida ja oma isiklikku kaardipakki võimalikult tulusalt arendada. Mäng on üles ehitatud viiest moodulist, nii et teie mängugrupp saab mänguga lähemalt tutvudes lisada täiendavaid keerukuse tasemeid.
Tootekood: SCH#88255 ,   Laoseis: 6
38,00 €