Tootegrupid

Keskaegsed mängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Carcassonne: 5 - Kirik ja linnapea (Scandi)
Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga!
Tootekood: MDG#014 ,   Laoseis: 44
17,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Üle 40 miljoni mängu müüdud üle maailma!

Tootekood: BRG#CATAN ,   Laoseis: 28
44,95 €
Catan: Linnad ja rüütlid

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#CATCK ,   Laoseis: 18
44,95 €
Citadels (Revised)

Bluffimist vajav linnaehitusmäng, kus võidule viib erinevate rollide kaval kasutusviis.

Tegemist on Citadels Deluxe versiooniga. Komplektis on lisaks põhimängule Dark City laiend ja 9 uut karakterit ning 12 rajooni. Tootekood: ZMG#ZC01 ,   Laoseis: 9
32,50 €
Dominion Prosperity

Tähelepanu! Tegu on mängulaiendiga! Lauamängu "Dominion" 4. laiend. 

Tootekood: RGG#422 ,   Laoseis: 1
47,00 €
It's a Wonderful Kingdom
"It's a Wonderful Kingdom" on eraldiseisev lauamäng üksi või kahekesi mängimiseks. Mäng on inspireeritud selle eelkäijast "It's a Wonderful World" ning pakub rohkem suhtlemist, bluffimist ja uusi väljakutseid.
Tootekood: BLA#BJ097IT ,   Laoseis: 4
32,00 €
Kvedlinburgi soolapuhujad

Mängus Kvedlinburgi soolapuhujad on mängijad šarlatanid — või imearstid —, kes pruulivad oma salajast imejooki, lisades sellele ükshaaval koostisosi. Ole lisamisel siiski hoolikas, et liiga suur näputäis seda või teist ei rikuks tervet segu!

Igal mängijal on oma kott koostisosamärkidega. Iga vooru ajal tõmbavad mängijad üheaegselt märke ja lisavad need oma potti. Mida suurem on tõmmatud märgi väärtus, seda rohkem on sinu jook väärt. Katseta oma õnne viimase piirini, kuid kui lisad liiga palju lumemarju, lendab sinu pott õhku!

 

Tootekood: BRG#QUACEE ,   Laoseis: 35
39,95 €
Paladins of West Kingdom

Sissetungijad lähenevad igast suunast. Ära kaota usku ja kaitse oma kodumaad.

Tootekood: RGD#2033 ,   Laoseis: 2
58,50 €
Raids
Lauamängus "Raids" purjetavad mängijad saarelt saarele, et koguda viikingeid ja varustust. Kasuta oma resursse, et võidelda teistega heade kohtade eest ja kakle koletistega, et saada punkte.
Tootekood: IEL#51514 ,   Laoseis: 7
36,00 €
The Castles of Burgundy Anniversary Ed.
The Castles of Burgundy mängus saad sa olla keskaegse Prantsusmaa Burgundia piirkonna aristokraat. Mängus saad sa kontrollida väikest vürstiriiki. Mängijate eesmärk on ehitada asulaid ja võimsaid losse, kaubelda ja kasutada hõbekaevandusi.The Castles of Burgundy Anniversary Ed.(2019) sisaldab kaheksat laiendust, millest seitse olid varem välja antud reklaammaterjalidena ja üks neist on selles väljaandes täiesti uus.
Tootekood: RVN#26925 ,   Laoseis: 1
49,50 €
The King's Dilemma

The King's Dilemma on interaktiivne jutustav elamus "legacy" mängumehaanikaga. Mitmed süžeed viivad mängijaid erinevate lõpplahendusteni. Mängijad esindavad erinevate valitsevate perepeade rolle Ankisti kuningriigis.

Tootekood: HGG#012 ,   Laoseis: 2
96,00 €
The Taverns of Tiefenthal
Tiefenthali külas asub "Sügava oru kõrts". Sinna kogunevad kõik piirkonna kodanikud, kuid oluline on meelitada uusi jõukaid külalisi, sest ainult siis jätkub raha kõrtsi laiendamiseks, mis meelitab kõrtsi ka aadlikke. Kuid milline kõrtsi laiendus on parim? Kas peaksite keskenduma rahale? Või pigem tagada, et õlu voolaks jätkuvalt? The Taverns of Tiefenthali väljakutseks on oskuslikult täringuid valida ja oma isiklikku kaardipakki võimalikult tulusalt arendada. Mäng on üles ehitatud viiest moodulist, nii et teie mängugrupp saab mänguga lähemalt tutvudes lisada täiendavaid keerukuse tasemeid.
Tootekood: SCH#88255 ,   Laoseis: 3
38,00 €
Tiny Epic Defenders

Koostöömängus "Tiny Epic Defenders" peavad mängijad ühiselt kaitsma oma kodumaad. Võitle vaenulike hordidega ja põrmusta eepiline Vaenlane.

Tootekood: GAM#TINY05 ,   Laoseis: 1
35,00 €