Tootegrupid
Mängijate arv:
Kestus:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:
Märgistus
Hoiatus

Tiny Towns

Hind:
62,50 €
Kogus: - +

Lauamäng “Tiny Towns” on kergesti ja kiiresti õpitav strateegiamäng, kus tuleb ressursse edukalt kasutades ehitada võimalikult jõukas ja ehitisi täis väike metsalinn. 

Tootekood: AEG#7053
Laoseis: 2
Kuva laoseisud

Metsas asub tilluke linn, mis on ehitatud väikeste metsloomade poolt. Linn on küll kiskjate eest kaitstud, kuid sellest hoolimata on ressursse ja vaba maapinda vähe: võta kõik, mis vähegi saad! Oled selle väikse linna linnapea ja sinu ülesandeks on ressursse väga hoolikalt kasutades ja oma samme ette planeerides võimalikult efektiivselt linna arendada ja uusi ehitisi ehitada. Ära lase väärtuslikel ressurssidel raisku minna! Võidab mängija, kes ehitab kõige jõukama ja edukama linna!

"Tiny Towns" mängus esindab sinu linna 4x4 ruudustikuga mängulaud, millele tuleb panna ressursside kuubikud õiges järjestuses, et nendest ressurssidest oleks võimalik ehitada hooneid. Iga hoone annab võidupunkte. Kui mängijal ei ole enam võimalik ühtegi ressurssi mängulauale paigutada või ühtegi ehitist ehitada, siis mäng lõpeb. Ilma ehitiseta mänguruudud annavad miinuspunkte. Võidab mängija, kes kogus kõige rohkem punkte.