Tootegrupid
Mängijate arv:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:
Märgistus
Hoiatus

Three Little Piggies Deluxe

Hind:
29,99 €
Kogus: - +

"Three Little Piggies" on täiuslik puslemäng koolieelikutele. Selles on 3 suurt pusletükki, mida on lihtne käes hoida, ja laste huvi köidab see, kuidas põrsakesed majadesse mahuvad ja akendest välja vaatavad. 

"Three Little Piggies"  on suurepärane võimalus lastele veeta aega omaette või koos vanemaga, arendades samal ajal ruumilise taju, planeerimise ja probleemide lahendamise oskusi.

Eestikeelse versiooni leiad siit!

Vaata lähemalt ↓

Tootekood: SMA#023
Laoseis: 6
Kuva laoseisud

Kas saad aidata kolmel nutikal põrsakesel oma maju ehitada? Kas oskad majad sättida nii, et põrsakesed saaksid õues mängida? Kui märkad hunti, siis kas saad aidata põrsakestel turvaliselt oma majadesse peituda?

See mäng on suurepärane puslemäng koolieelikutele. Selles on 3 suurt pusletükki, mida on lihtne käes hoida, ja laste huvi köidab see, kuidas põrsakesed majadesse mahuvad ja akendest välja vaatavad.

Mäng sisaldab piltidega juturaamatut ning 48 ülesandega voldikut (24 hundita, 24 hundiga). Lisaks aitab mäng arendada varakult ruumilise taju, planeerimise ja probleemide lahendamise oskusi.

Igas hundiga ülesandes peavad notsud end majadesse peitma, kuid iga maja on veidi erineva kujuga, nii et laps peab välja mõtlema, milline maja kuhu läheb. Hundita ülesannetes saavad notsud mängida väljaspool oma maju.