Tootegrupid
Mängijate arv:
Kestus:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:
Märgistus
Hoiatus

Secret Hitler

Hind:
55,00 €
Kogus: - +

Seltskonnamäng "Secret Hitler" on hoogne poliitiline põnevusmäng, kus liberaalid püüavad tuua rahu fašistide poolt ohustatud maailma. Kas Hitler saab võimule või õnnestub ta peatada ja taastada maailmarahu?

Tootekood: SHT#R
Laoseis: 35
Kuva laoseisud

Lauamäng "Secret Hitler" on dramaatiline seltskonnamäng täis poliitilisi intriige, skandaale ja reetmist 1930.aastate Saksamaal. Iga mängija saab juhuslikult ja salaja rolli: enamik mängijatest on liberaalid või fašistid, ainult üks mängija saab olla Hitler!

Fašistide ülesanne on oma tegevust koordineerides külvata umbusaldust, öelda ükskõik mida, et saada oma liider võimule. Liberaale on mängus kõige rohkem: nemad peavad üksteist usaldama hakates leidma ja peatama Hitleri enne kui on liiga hilja!

Mängu alguses sulgevad kõik mängijad silmad, seejärel avavad fašistid silmad ja näevad oma tiimikaaslasi. Hitler tõstab oma pöidla kinniste silmadega üles, et ustavad fašistid ta leiaks. Liberaalid ega Hitler ei tea kellegi identiteeti. Mängu jooksul püüavad nii fašistid kui liberaalid oma seadusi läbi suruda. Kui vastastiim oma seaduse läbi surub, tuleb leida võimalik reetur. Liberaalide eesmärk on vastu võtta 5 liberaalset seadust või teha atentaat Hitlerile. Fašistide eesmärk on vastu võtta 6 fašistlikku seadust või saada Hitler võimule.