BRG_PYRA_1.jpg Zoom
Mängijate arv:
Kestus:
Soovituslik vanus:
Reeglite keel:
Märgistus
Hoiatus

Pyramid of Pengqueen

Hind:
29,95 €

Pärast Pengqueeni kadunud püramiidi loo kuulmist suundusid neli vaprat seiklejat maagilisi aardeid otsima. Kuudepikkused otsingud viisid pingviinid salajase sissekäiguni, mis paiknes nende vana kooli köögis olevate pottide ja pannide taga. Nad läksid mööda rada hiiglaslikku maa-alusesse koopasse, mille keskel seisis Pengqueeni püramiid ja mille sissepääs helendas salapäraselt.

Kohe, kui pingviinid püramiidi sisenesid, sulgus värav nende taga pauguga, tekitades hämardunud saalidesse kõlava kaja. Kaja hääbus ning selle asemele tuli uus heli... miski kahistas varjudes... ning seejärel sosistas pimeduses üks hääl...

„Rumalad pingviinid! Ma võin olla vana, kuid mul on siiski jõudu, et teid igaveseks oma hauakambrisse lohistada!“

Pengqueeni muumia on oma unest ärganud ja nüüd peavad pingviinid kiiresti liikuma! Muumia needuse saab murda
vaid õige maagiliste esemete kollektsiooniga ning vaid nii pääsevad seiklejad eluga (ning nii suure aardehulgaga, kui nad kanda jaksavad).

Tootekood: BRG#PYRA
Laoseis: Otsas
Kuva laoseisud

Üks mängija mängib muumiat, kõik teised mängijad aardekütte. Iga aardekütt peab püramiidist kätte saama viiest maagilisest aardest koosneva unikaalse komplekti.

Aardekütt võidab mängu kohe, kui ta on kokku kogunud kõik viis aaret.

Muumia võidab mängu, püüdes aardekütte ja võttes nende elukaarte. Iga kord, kui muumia püüab aardeküti kinni, võtab ta sellelt mängijalt ühe elukaardi. Muumia võidab niipea, kui ta on kogunud elukaarte vastavalt aardeküttide arvule: