Tootegrupid

Pusle "Escape: Submarine" 759 tk

Hind:
15,95 €
Kogus: - +

Pane pusle kokku ja lahenda mõistatused! Kas suudad põgeneda?

Puslekarbis sisaldub 759 tükiline pusle lõppsuurusega 70 x 50 cm, voldik vihjete ja reeglitega ning ümbrik lõpliku mõistatuse lahendusega.

Pusle sobib alates 12.eluaastast ning mõistatuste lahendamiseks on vajalik inglise keele oskus.

Tootekood: RAV#19959
Laoseis: 15
Kuva laoseisud

Jalutad San Juani sadamas Puerto Ricol ja märkad vanameest, kes nokitseb kummalise laeva kallal. Vanamees tervitab sind ja tutvustab oma isetehtud allveelaeva. Ta ütleb, et ehitas laeva, et jahtida veepõhja vajunud laevavrakke. Kahjuks on ta nüüd liiga vana, et allveelaevaga vetesügavustesse minna, kuid ta pakub seda võimalust sinule. 

Nõustud suure põnevusega! Kuulad tema selgitusi laeva toimimsest ja lõpuks sukeldud laevaga vee alla.  Ootamatult läheb midagi valesti: vana laevakere murdub ning sa vajud hirmutava kiirusega veepõhja. Mootorid enam ei tööta! Mida teed, et ellu jääda?

Pane kokku pusle ja lahenda mõistatused, et oma elu päästa!

See pusle esitab lahendajale eriti suure väljakutse, sest karbikaanel olev pilt ei ole sama kui pusletükkidest moodustuv: lahendajal tuleb lugeda karbis olevat voldikut, panna pusle kokku ja lahendada puslel olevad mõistatused. Kui hätta jääd, skänni lisavihjete saamiseks voldikul olev QR kood. Kui ikka lahendust ei leia, ava kinnikleebitud ümbrik, mis sisaldab viimast lõplikku lahendust.