Blogi

Sõbralikud hinnad :)

12.02.2018

Brain Games soovitab

22.12.2017

Kõige parema ja ausama lauamängu soovituse saab inimestelt, kelle nii hobiks kui ka tööks on lauamängude mängimine. Brain Games’i töötajad on just need inimesed, kelle südames põksub lauamängurütm.

Rütm põksub ka Mareta südames. Tema lemmikuteks mängudeks on Carcassonne, Star Realms Deckbuilding Game ja Avalon, mida ta soovitab kõikidel endale soetada.

Carcassonne mulle väga meeldib just selle mängu universaalsuse pärast. Mäng sobib nii algajale oma üsnagi lihtsate reeglitega, kui ka kogenud mängijale, kellel ei hakka kindlasti igav. Ehk siis fantastiline peremäng, kus igaüks leiab oma koha ja mille mängulaud kujuneb iga kord erinevalt välja. Plussiks on ka pidevalt juurde tulevad lisad, millega saab mängu enda valiku järgi sisukamaks muuta."

Star Realms Deckbuilding Game on suurepärane kaardimäng, mis ei kaota oma võlu ka peale kümnendat mängukorda. Star Realmsi headeks külgedeks on kindlasti mõõdukas mänguaeg (20 min), mitte üle pea kasvavad reeglid, kuid samas strateegiline sisukus ja dünaamiline mängukäik.“

Avalon on mäng, kus saab nii bluffida, teistele käru keerata ja häma ajada. Soovitan mängu kindlasti juba temaatika pärast. Huvitavaks muudavad mängu aga erinevad missioonid.“

Telli jõulukingid hiljemalt 20.detsembril

13.12.2017
Telli jõulukingid hiljemalt 20.detsembril

Hei,

Kui plaanid jõuludeks lauamänge kinkida, siis edasta oma tellimus hiljemalt 20. detsembril - nii on kindel, et mängud jõuavad õigeks ajaks Sinuni.

Brain Gamesi lauamängupikud

Kuu mäng on Saboteur!

04.10.2017
Kuu mäng on Saboteur!

Oktoober on Saboteurikuu! Sellega seoses on Sul võimalik saada tasuta testimiseks Saboteuri mäng. Registreeri kuni 11. oktoobrini oma mängugrupp (sõbrad, klass, noortering) ning nädala jooksul valime välja 20 gruppi, kes saavad endale mängu. Selleks täida ära registreerimisvorm.

 

Kui oled mängu kätte saanud:

Mängi oma grupiga nii palju kui soovid, mida rohkem, seda parem!

3 nädala jooksul ootame Sinult tagasisidet. *

Tagasiside võidakse avaldada Brain Gamesi kodulehel ning ka sotsiaalmeedias, et ka teised saaksid Sinu kogemusest õppida.

 

Osalejaid hinnatakse Brain Gamesi meeskonna poolt võttes arvesse osalemismotivatsiooni ja -aktiivsust.

* Osalejad saavad tagasisidevormi, milles saab anda oma hinnangu. Oleme eriti tänulikud mängupiltide ja -videote eest.

Tuletame meelde, et rühmad, kes annavad õigeaegselt tagasisidet ning lisavad visuaalset materjali, osalevad auhinnaloosis, mis toimub iga kolme kuu järel. Auhinnaks on 60€ Brain Gamesi kinkekaart.

 

Saboteur meistrivõistlused

31.08.2017
Saboteur meistrivõistlused

BRAIN GAMES OTSIB EESTI MEISTRIT!                                                                               

15. oktoobril 2017 toimuvad juba teist korda Eesti meistrivõistlused seltskonnamängus Saboteur.

MILLAL?

15. oktoober 2017 kl 11.00-17.00

KUS?

Kohvik Wabadus (Vabaduse väljak 10)

OSALEMINE

Registreerumine on avatud. Osalemiseks täida ankeet hiljemalt 13. oktoobriks kell 16.59.

OSALUSANKEET: HTTPS://GOO.GL/FORMS/OQA9ML7LSVDH3DNW2

Võimalusel ära jäta registreerumist viimasele minutile, varajane registreerumine aitab meil korraldada parema ürituse.

OSALUSTASU

Osalustasu ühe inimese kohta on 5 €

Oluline: Osalustasu saab maksta kohapeal sularahas. Kui soovid siiski ülekandega maksta, siis palume sellest teada anda - koostame tasumiseks arve.

TÄHELEPANU!

Kui võtad endaga lisaks kaasa 3 sõpra, saad sina Meistrivõistlustele TASUTA! (1 grupi kohta kehtib üks tasuta pilet).

Keelatud on agressiivne käitumine - mängija võidakse diskvalifitseerida! Keelatud on ka häirida või aidata teisi mängijaid! Hindame puhast sporti!

"Saboteur" 2016 Eesti Meistrivõistluste reglement on tutvumiseks SIIN.

Kuidas saada lähedased lauamänge mängima

26.06.2017
Kuidas saada lähedased lauamänge mängima

 

Inimesed, kellel pole kokkupuudet lauamängudega, võivad arvata, et see maailm on liiga keeruline, igav ja mõeldud lastele. Sa tead mängudest parimini, kuid kui sõprade meelitamine lauamänguõhtule osutub keeruliseks, tuleb kasutusele võtta mõned kavalad nipid.

Tunne oma seltskonda ja vali õige rühm mängijaid

Veendu, et sa tunned neid inimesi, kellega sa koos mängima hakkad. Kui sa tead, mis on nende huvid ja hobid, on mänguõhtut palju lihtsam läbi viia. Ära sunni peale mängu, mida sa ise tahaksid mängida. Keskendu sellele, et muuta õhtu kõigile lõbusaks. Küsi endalt, kas mõne mängu temaatika võib tekitada huvikaotust? On nad võistlushimulised või pigem passiivsed mängijad? Milliseid mänge on nad varem mänginud? Mäng nagu Arkham Horror ei pruugi olla nende jaoks huvitav, kui neis ei tekita põnevust üleloomulike võimete temaatika, koostöö ega tegelaskuju arendus.

Suurt hulka erinevate huvidega inimesi on keeruline ohjata nii et alusta väikese seltskonnaga. Kui sul on juba mõni sõber, kes on lauamänguhuviline, siis soovitame tema ka kaasa kutsuda. Teiste asjast huvitatud inimeste olemasolu muudab mängude ettevalmistamise ja reeglite seletamise lihtsamaks.

Pea silmas, et kõik ei ole alati huvitatud lauamänguhuviliseks saamisest. Mõned inimesed keelduvad mängust kohe, mõni proovib ning otsustab siis, et lauamängud ei ole tema jaoks huvitavad. See kõik on igati normaalne. Keskendu nendele inimestele, kes näitavad üles huvi ja kes teab - aja jooksul võivad varem keeldunud sõbrad uuesti proovida, kui kuulevad sellest, kui lõbus teil on.

Alusta lihtsamate mängudega

Sa ei taha oma sõpru ja perekonda esimese asjana sundida Twilight Imperiumit mängima. Samas püüad leida lõbusamaid mänge kui seda on Monopoly. Siinkohal tulebki võtta kasutusele kavalus. Pakkuda välja mänge, mis pole liiga intensiivsed, kuid mis on piisavalt huvitavad, et tekitada lauamängude vastu elevust. Sellised mängud näitavad neile kogu lauamängumaailma head külge ning järgmine kord võivad nad olla huvitatud juba keerulistematest mängudest.

Mõned nipid hea mängu valimiseks:

 • Lihtsalt õpitav:

  Mäng peaks olema piisavalt lihtne, et seda saaks alustada 10-15minuti jooksul või mille oskused saab omandada paari ringi mängimisega. Hea nipp on mängida mängu, mis kasutab mõne keerulisema mänguga võrreldes sarnast mängumehhaanikat. Hiljem on lihtsam raskemat mängu välja pakkuda, kui saab öelda, et mängumehhaanika on sama.

 • Esimesest korrast rõõmu pakkuv:

  See punkt on väga oluline. Mõned mängud on lihtsalt õpitavad, kuid aeganõudvad, et saada meistriks. Need mängud ei pruugi olla ideaalsed alustamiseks, sest esimesed paar ringi ei osata seda mängu nautida. Mäng peab esimesest korrast rõõmu valmistama ning põnevust tekitama.

 • Sobiv sündmuse ja tuju jaoks:

  Sõltuvalt sellest, kes on sinu ümber, võib mõni mäng olla teisest parem. Suur hulk inimesi, kes lobisevad ja veedavad ühisest aega, ei pruugi olla huvitatud mängust mis nõuab palju vaikust ja keskendumist. Sama reegel kehtib ka väikesele grupile. Mäng mis on lõbusam kümne või rohkema inimesega võiks jääda riiulisse, kui olete neljakesi laua ümber. Oluline on panna inimesed lauamängudest huvituma, mitte et nad vaid ühe mängu sinuga teeks. Kui sa suudad neile lauamängupisiku edasi anda, jõuad sa nendega mängida küll ja veel.

Valides head mängu alustamiseks, pane tähele seltskonna üldist maitse-eelistust. On nad kunstihingega? Proovi nendega mängida mängu, mis on mõjutatud tugevalt kunstist, nagu näiteks Dixit. On nad maailmaparandajad? Võibolla sobib hoopis Pandemic.

Tee oma esimene lauamänguõhtu selleks pühendatud ürituseks.

Kui sa korraldad sõprade ja perega lauamänguüritust, siis vaata, et lauamängud oleksid ürituse keskpunktis. Kui sa küsid neilt, kas nad viitsivad tulla külla millalgi et võibolla mingit lauamängu mängida, siis see ei tekita piisavat huvi, kui nad ei ole just varem sinuga mänge mänginud. Pead tegema plaani ning seda pisut ka müüma.

Hea nipp on läheneda kogu üritusele justkui kohtingule: kindla aja, koha ja tegevusega üritusele. Vali välja inimesed keda kutsuda, vali mängud, mis võiksid neid huvitada ning alles siis saada kutsed laiali. Kui sul on kamp sõpru, kes on õudukatefännid, on mäng nagu Betrayal at House on the Hill kiirelt huvi tekitav. “See mäng tundub õudne. Tulete äkki teisipäeva õhtul minu poole seda mängima?”

 

 

Lauamängude mõju tervisele

24.04.2017
Lauamängude mõju tervisele

Kõik need lauamängud, mis su tagatoa kapi otsas tolmu koguvad, võivad aidata su mõistust teravdada ning seda tervena hoida. Lauamängud on mõeldud meelelahutuseks ning inimeste kokku kutsumiseks, kuid need võivad pakkuda midagi enamat kui lihtsalt toredat ajaviidet. On teada, et lauamängud mõjuvad vaimsele tervisele hästi olenemata vanusest. Kui see tuleb sulle uudisena, siis siin on kümme parimat kasu, mida lauamängud võivad pakkuda!

 • Lõbutse ja tunne ennast hästi: Üks suurim lauamängudega kaasaskäiv nähtus on naermine. Naer teadupärast suurendab endrofiinide teket. Need on kemikaalid, mis loovad heaolutunde. Lisaks veel aitab lähedastega naermine suurendada empaatiavõimet ning ka omavahelist usaldust.

 • Aeg perega: Kogu perega laua taha istumine ilma erinevate segavate faktoriteta võib tunduda tänapäeval pea võimatuna, sest kõigi kiired elutempod muudavad ühise aja leidmise keeruliseks. Pere või sõpradega koos mängude mängimine on ideaalne viis kuidas aega veeta. Eriti vahva on tuua lauamängud välja peale suurt sööki, siis kui keegi niikuinii ennast väga liigutada ei taha!

 • Mälutreening: Lubades lastel mängida lauamänge, annate neile võimaluse arendada oma õpioskuseid ning võimet erinevaid probleeme lahendada. Ajuosad, mis vastutavad keerukate mõtete ning mälu tekkele saavad mängides erilist kasu ning see tuleb kasuks igas vanuses inimestele.

 • Vaimse tervise toetamine: Lauamängud aitavad vaimu teravana hoida. Selle tulemusel väheneb ka oht erinevate vaimsete haiguste tekkeks. Mõttetegevuse elavdamine aitab aju treenida ning muuta seda tugevamaks. Tugevamal ajul on väiksem tõenäosus oma jõudu kaotada.

 • Vererõhk: Naermisega võib kaasa aidata vererõhu langetamisele. Endorfiinide tootmine lõdvestab lihaseid ning parandab vereringet, mis omakorda langetab vererõhku. Kõrge vererõhk on ju teadupärast seotud südame ja veresoonkonnahaigustega.

 • Kus on mu autovõtmed?: Lauamängud aitavad treenida aju ka sellliselt, et sul on lihtsam leida üles asju, mis sa oled kuskile ära paigutanud. Toronto ülikooli teadlased viisid läbi uuringu, kus hinnati kahe erineva grupi võimeid leida üles kaotatud asju. Tulemused näitasid, et need inimesed, kes tihedamini lauamänge ja arvutimänge mängisid, suutsid kiiremini leida üles kaotatud esemed.

 • Stressimaandus: Suure töö- või koolipinge ajal tuleb alati kasuks, kui saab mõtteid korra mujale viia. Lauamängud on selleks suurepärane viis andes võimaluse hetkeks lõõgastuda.

 • Tugevam immuunsüsteem: Uuringud on näidanud, et negatiivsus, depressioon ja stress vähendavad keha võimet erinevate haiguste vastu võidelda. Positiivsed mõtted ja tunded, nagu need, mis saadakse lauamänge mängides, aitavad elavdada teatud kemikaalide tootmist, mis vähendavad stressi ning suurendavad immuunsüsteemi võimet keha kaitsta.

 • Laste areng:  Lauamängudel on oluline roll laste arengul. Need aitavad arendada loogilist mõtlemist, väitlusoskusi, kriitilist mõtlemist ning ka ruumilist mõtlemist. Erinevate lauamängude mängimine võib aidata ka suhtlusoskust arendada ning pikendada tähelepanuvõimet.

 • Teraapiine kasu: Mitmed lauamängud vajavad häid motoorseid oskusi oma väikeste nuppude ja paigutuskohtadega. Need liigutused nõuavad head koordinatsiooni. Regulaarne harjutamine aitab neid oskusi arendada, mis on oluline lastele, inimestele kellel on vaimne või füüsiline puue, vanuritele ning ka neile, kes taastuvad õnnetustest. Lauamängud on abiks erivajadustega koolilastele, et arendada nende lihaste ja närvide toimimist, ning samuti ka taastusravis. Head mängimist!

Lühike ülevaade lauamängude ajaloost

01.03.2017

 

Lauamängud on olnud meie ümber juba pikka aega, aga kuidas see kõik alguse sai? Vaatame üle lauamängude ajaloo, kuidas mängud on ajaga muutunud ning mida tänapäevased lauamängijad uutest mängudest ootavad.

Kõige varasem märge lauamängust on pärit Egiptusest 3500eKr. Tollel ajal mängiti mängu nimega Senet. Mängulaud koosneb kolmest reast, kus on kümme ruutu ning mängu mängiti kahe mängijaga. Mõlemal mängijal oli 5 nuppu. Paarsada aastat keskajal arvati, et mäng on seotud surnute teekonnaga, misõttu on haudadest leitud Seneti mängulaudu. Palju on vaieldud selle üle, kuidas seda mängu mängitakse. Praeguse arusaama kohaselt visatakse mängulauale pulki, mis määrab ära mitu käiku saab mängija oma nuppudega teha.history-of-board-games

 

Pulkade viskamine viitab selgelt täringute viskamisele. Juhuslikult on märkeid ka paljudest mängudest, mis kasutasid täringuid. Esimene teadaolev täringumäng  Triktrak pärineb aastast 3000eKr. Mäng leiti Iraani kagupoolsest küljest. Mängulaual on 24 kitsast kolmnurka ehk kiilu, millel paiknevad kivid.

 

Kummalgi mängijal on mängu alguses laual 15 kivi. Eesmärk on esimesena kõik oma kivid laualt eemaldada. Kive liigutatakse kahe täringu veeretamisel saadud arvu jagu. Sellest ajast on see mäng saanud tuntuks üle kogu maailma ning oli eriti populaarne 18 saj. Briti kirikkonnas. Praeguseks on mäng loonud enda vastu palju huvi arvutimaailmas, sest on väga strateegiline.

Veel üks mäng mis on arvutitesse kolinud on male. Male on pärit umbes 1000pKr ning on saanud väga populaarseks. Siiski, suurem kuulsus saabus alles aastal 1851, kui toimus maailma esimene maleturniir Londonis. See korraldati tollase suurmeistri Howard Stautoni poolt. Trend levis kiirelt üle terve maailma ning mängijad lõid uusi tehnikaid ja strateegiad, mille tulemusel me tänapäevast mängu sellisena teamegi.

Lühivaade lauamängude ajalukku poleks täielik, kui me jätaks välja Monopoly. See on mäng, mis paljudel on kodudes olemas, kuid mida väga harva päevavalgele tuuakse. Tihti seostatakse seda mängu tülide ja vaidlustega. Mängu esimesed variandid loodi Elizabeth J. Magie Phillips’i poolt aastal 1903, kui ta disainis ja kirjastas mängu nimega The Landlord’s Game. Mängu mõte oli algselt hariv. Mäng demonstreeris tolleaegset maksusüsteemi ning proovis näidata kui ohtlikud on monopolid. 1933 väljastati uus versioon Parker Brothers’ite poolt nimega Monopoly. Aastakümnete jooksul levis mäng Ameerikas Euroopasse.

The-Landlords-Game

Veel üks rahale keskenduv mäng on bingo. Bingot on mitmeid eri tüüpe, kaasaarvatud 90 palli bingo ja ka 75 palli bingo. Mängu põhiline ülesehitus on selline, et mängijatel on piletid, mille peal erinevad numbrid ning võidab see, kes saab enne kõik numbrid maha kriipsutatud. Bingo on variatsioon mängust Lottery, mis sai alguse 17. Sajandi Itaaliast. Esimest päris bingot - või “Beano” nii nagu seda vanasti kutsuti - mängiti Atlantas 1929. Aastal. Tänapäeval mängitakse bingot suurtes saalides, televiisori vahendusel või Rootsi kruiisil.

Lauamängud on usinasti aastatega arenenud, muutudes järjest keerulisemaks ning kaasahaaravamaks. Paljuski on selle põhjuseks olnud viimasel ajal  arvutimängude võidukäik. Üheks suureks etapiks tänapäevaste lauamängude arengus võiks nimetada Dungeons and Dragons’i, mis tuli välja aastal 1974. Mäng tõi päevavalgele uue lauamängutüübi, mille suureks osaks sai rollimäng.

Nagu me näeme, siis tänapäevaste lauamängude olemus on arenenud tublisti viimase aastatuhandega. Mängud keskenduvad rohkem meeskonnatööle, fantaasiale ning strateegiale ning on jätnud lihtsa õnne tagaplaanile.

 

CATAN MEISTRIVÕISTLUSED 2017

28.02.2017
CATAN MEISTRIVÕISTLUSED 2017

BRAIN GAMES OTSIB EESTI MEISTRIT!

29-30. aprillil toimuvad 8. Eesti Meistrivõistlused lauamängus "Catan". Tule võistlema ning veeda üks tore päev koos teiste Catani fännidega!

MILLAL?                        

29-30. aprill Ülemiste keskuses (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn)

KUS?                                                                               

Ülemiste keskus (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn)

OSALEMINE

Registreerumine on avatud! Osalemiseks täida ankeet hiljemalt 27. aprill kell 16.59.

Registreeruda on võimalik interneti vahendusel või Brain Games poes, Ülemiste keskuses (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn) või Tasku keskuses (Turu 2).

OSALUSANKEET: https://goo.gl/forms/gYOSVl7SnbhCqsWS2

Võimalusel ära jäta registreerumist viimasele minutile, varajane registreerumine aitab meil korraldada parema ürituse.

OSALUSTASU

Osalustasu ühe inimese kohta on 5 €

"Catan" Eesti Meistrivõistluste 2016 finaalis osalejatele tasuta

 

 Oluline: Osalustasu saab maksta kohapeal sularahas. Kui soovid siiski ülekandega maksta, siis palume sellest eelnevalt teada anda - koostame tasumiseks arve.

Meistrivõistluste ajal ei ole lubatud alkoholi tarvitada, samuti on keelatud agressiivne käitumine - mängija võidakse diskvalifitseerida! Keelatud on ka häirida või aidata teisi mängijaid! Hindame puhast sporti!

"Catan" 2017 Meistrivõistluste reglement on tutvumiseks SIIN

 

CARCASSONNE MEISTRIVÕISTLUSED 2017

28.02.2017
CARCASSONNE MEISTRIVÕISTLUSED 2017

BRAIN GAMES OTSIB EESTI MEISTRIT!

1. aprillil toimuvad 9. Eesti Meistrivõistlused lauamängus "Carcassonne". Tule võistlema ning veeda üks tore päev koos teiste Carcassonne fännidega!

MILLAL?                        

1. aprillil Ülemiste keskuses (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn)

KUS?                                                                               

Ülemiste keskus (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn)

OSALEMINE

Registreerumine on avatud! Osalemiseks täida ankeet hiljemalt 30. märts kell 16.59.

Registreeruda on võimalik interneti vahendusel või Brain Games poes, Ülemiste keskuses (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn) või Tasku keskuses (Turu 2, Tartu).

OSALUSANKEET: HTTPS://GOO.GL/FORMS/DKCZTMVV7SM67MOE2

Võimalusel ära jäta registreerumist viimasele minutile, varajane registreerumine aitab meil korraldada parema ürituse.

OSALUSTASU

Osalustasu ühe inimese kohta on 5 €

"Carcassonne" Eesti Meistrivõistluste 2016 finaalis osalejatele tasuta.

 

Oluline: Osalustasu saab maksta kohapeal sularahas. Kui soovid siiski ülekandega maksta, siis palume sellest eelnevalt teada anda - koostame tasumiseks arve.

Meistrivõistluste ajal ei ole lubatud alkoholi tarvitada, samuti on keelatud agressiivne käitumine - mängija võidakse diskvalifitseerida! Keelatud on ka häirida või aidata teisi mängijaid! Hindame puhast sporti!

"Carcassonne" 2017 Meistrivõistluste reglement on tutvumiseks SIIN

 

 

Carcassonne meistrivõistlused

23.02.2017
Carcassonne meistrivõistlused
 
Tulemas on Carcassonne Eesti Meistrivõistlused!
 
1. aprillil on just Sinul võimalus saada Eesti Meistri tiitel- ja see pole nali!
 
Kui oled vähemalt korragi kätt proovinud lauamängus Carcassonne, siis oled väga oodatud osalema Carcassonne 9. Eesti Meistrivõistlustel, mis toimuvad 1. aprillil 2017 Tallinnas, Ülemiste keskuses. Võitjat ootab auhind Brain Games kaupluse poolt ning võimalus esindada Eestit Carcassonne Maailmameistrivõistlustel.
 
Rohkem infot peagi tulemas. Jälgi meie kodulehte ja Facebooki!


 
 
 

"Major Fun Award" tiitel

16.02.2017
"Major Fun Award" tiitel

Brain Games'i mäng Game Of Trains võitis tiitli Major Fun Award!

Game of Trains on 2-4 mängijale kiire kaardimäng, kus mängijad paigutavad vedureid õigesse järjekorda, et esimesena jaamast välja saada. Lühikese mänguajaga ja kiiresti õpitav vahepala pikemate mängude vahele.

Mängu leiate ka meie veebipoest: http://www.brain-games.ee/et/a/game-of-trains

Tiitlist lähemalt: http://www.majorfun.com/the-major-fun-award-program/

Ingliskeelne mänguõpetus:

Brain Games'i mäng IceCool nomineeriti Spielwarenmesse Toy Award 2017 tiitlile!

27.01.2017
Brain Games'i mäng IceCool nomineeriti Spielwarenmesse Toy Award 2017 tiitlile!

 

Nurembergis toimuval iga-aastasel mängumessil valiti 6-10 aastaste koolilaste vanuseklassis üheks nominendiks lauamäng IceCool.   

Auhindu jagab žürii, mis koosneb rahvusvahelistest mänguasjaekspertidest. Auhindu jagatakse neljas kategoorias: Beebid, koolieelsed, koolilapsed ning teismelised ja pere. Toyaward’i jaoks on olulised järgmised kriteeriumid: meelelahutuslikus, originaalsus, ohutus, kvaliteet, toote konseptsiooni selgus ning turupotentsiaal.

IceCool on kujutlusvõimet vajav mäng, mis pakub erilist kolmedimensioonilist elamust. Mängul on innovatiivne karpidest koosnev laud, mis võlub nii noori kui ka vanu mängijaid. Täpse sõrmenipsuga pead oma pingviinikujulise mängunupu ühest kooliruumist teise lööma. Mängu eesmärk: koguda kokku kõik oma värvi kalad või püüda kinni teised pingviinid enne kui nad oma kaladeni jõuavad.

Me kõik oleme väga elevil ning ootame huviga tulemust, mis selgub 31. jaanuaril.

Vaata videot mängust:

 

 Mäng e-poes: http://www.brain-games.ee/et/a/ice-cool

 

CATAN MEISTRIVÕISTLUSED

10.10.2016
CATAN MEISTRIVÕISTLUSED


BRAIN GAMES OTSIB EESTI MEISTRIT!

5-6. november toimuvad 7. Eesti Meistrivõistlused lauamängus "Catan". Tule võistlema parima asustaja tiitli eest!                                      

MILLAL?  

5-6. november 2016

KUS?

Ülemiste keskus (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn)

OSALEMINE

Registreerumine on avatud! Osalemiseks täida ankeet hiljemalt 3. november kell 16.59.

Registreeruda on võimalik interneti vahendusel või Brain Games poes, Ülemiste keskuses (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn) või Tasku keskuses (Turu 2)

OSALUSANKEET: https://goo.gl/forms/YAP4rq5A9d1Qdk143

Võimalusel ära jäta registreerumist viimasele minutile, varajane registreerumine aitab meil korraldada parema ürituse.

OSALUSTASU

Osalustasu ühe inimese kohta on 7 €

"Carcassonne" 2016 meistrivõistlustel osalenutele on osalustasu 5 €

"Katani asustajad" 2015 meistrivõistluste finaalis osalejatele tasuta

Tule sõprade või perega! Kui registreerud seltskonnaga, kus on peale sinu vähemalt 2 inimest, saate kõik osaleda soodushinnaga 5 € (NB! Seltskond palun märkida registreerimisankeedil, soodushind kehtib vaid juhul, kui kõik liikmed ilmuvad kohale ka võistluspäeval).

Oluline: Osalustasu saab maksta kohapeal sularahas. Kui soovid siiski ülekandega maksta, siis palume sellest teada anda - koostame tasumiseks arve.

Meistrivõistluste ajal ei ole lubatud alkoholi tarvitada, samuti on keelatud agressiivne käitumine - mängija võidakse diskvalifitseerida! Keelatud on ka häirida või aidata teisi mängijaid! Hindame puhast sporti!

"Catan" 2016 Meistrivõistluste reglement on tutvumiseks SIIN

Liitu meie meeskonnaga!

21.09.2016
Liitu meie meeskonnaga!

Otsime oma Tartu tiimi särasilmset ja asjatundlikku müügikonsultanti/klienditeenindajat, kelle kireks ja hobiks on lauamängud.

Kandideerimiseks palun saada oma CV ning vastused allolevatele küsimustele eesti@brain-games.com.

Lisaküsimused, millele ootame vastust:
Nimeta vähemalt 5 lauamängu, mida oled viimase 3 kuu jooksul mänginud.
Palun selgita, miks on "Monopoly" halb lauamäng?
Miks Sa tahad Brain Gamesis töötada?SABOTEUR MEISTRIVÕISTLUSED

07.09.2016
SABOTEUR MEISTRIVÕISTLUSED

 Brain Games otsib Eesti meistrit!                                                                               

1. oktoobril 2016 toimub ajaloo esimene

Eesti meistrivõistlus seltskonnamängus "Saboteur".

Kui ka sina tahad olla osa ajaloost, siis tule võistlema teiste sabotööridega!

MILLAL?

1. oktoober 2016 kl 10.00

KUS?

Ülemiste keskus (Suur-sõjamäe 4, Tallinn)

OSALEMINE

Registreerumine on avatud. Osalemiseks täida ankeet hiljemalt 29. september kell 16.59.

OSALUSANKEET: https://goo.gl/forms/2VgfMaK9xXBrSNL93

Võimalusel ära jäta registreerumist viimasele minutile, varajane registreerumine aitab meil korraldada parema ürituse.

OSALUSTASU

Osalustasu ühe inimese kohta on 5

Oluline: Osalustasu saab maksta kohapeal sularahas. Kui soovid siiski ülekandega maksta, siis palume sellest teada anda - koostame tasumiseks arve.

TÄHELEPANU! 

Kui võtad endaga lisaks kaasa 4 sõpra, saad sina Meistrivõistlustele TASUTA! (1 grupi kohta kehtib üks tasuta pilet).

 

Meistrivõistluste ajal ei ole lubatud alkoholi tarvitada, samuti on keelatud agressiivne käitumine - mängija võidakse diskvalifitseerida! Keelatud on ka häirida või aidata teisi mängijaid! Hindame puhast sporti!

"Saboteur" 2016 Eesti Meistrivõistluste reglement on tutvumiseks SIIN.

 

CARCASSONNE MEISTRIVÕISTLUSED

15.04.2016
CARCASSONNE MEISTRIVÕISTLUSED

Brain Games otsib Eesti meistrit!  

29. mail toimub 8. Eesti meistrivõistlus lauamängus "Carcassonne". Tule osalema ning veeda lõbus päev Carcassonne fännide hulgas! 

MILLAL?

29. mai 2016 kell 10 - 17:30

KUS?

Ülemiste keskus (Suur-Sõjamäe 4, Tallinn)

OSALEMINE

Registreerumine on nüüd avatud. Osalemiseks täida ankeet hiljemalt 26.05 kell 16:59.

OSALUSANKEETHTTP://BIT.LY/1QOUCWC

Võimalusel ära jäta registreerumist viimasele minutile, varajane registreerumine aitab meil korraldada parema ürituse.

OSALUSTASU

Osalustasu ühe osaleja kohta on 7€ 

Eelinfo: Brain Games korraldab sügisel ka Catan'i meistrivõistlused ning kõigile, kes osalevad praegu Carcassonne meistrivõistlustel, kehtib siis soodushind (5€).

Toetame perede osalemist võistlustel!
 Kui ühest perest osaleb rohkem kui 1 liige, siis alates teisest inimesest on osalustasu 5€ inimese kohta.

Oluline:
 Osalustasu saab maksta kohapeal sularahas. Kui soovid siiski ülekandega maksta, siis palume sellest teada anda - koostame tasumiseks arve.

MEISTRIVÕISTLUSTE AJAKAVA

10:00 - 10:30 Registreerimine, alavoorude loosimine
10:30 Meistrivõistluste avamine
10:40 - 11:20 I eelvoor
11:20 - 12:00 II eelvoor
12:00 - 12:40 III eelvoor
12:40 - 13:20 IV eelvoor
13:20 - 14:00 Lõuna
14:00 - 14:40 V eelvoor
14:40 - 15:20 VI eelvoor
15:20 - 16:00 Poolfinaalid
16:00 - 17:00 Finaal
17:15 Kokkuvõtted ja autasustamine

Meistrivõistluste ajal ei ole lubatud alkoholi tarvitada, samuti on keelatud agressiivne käitumine - mängija võidakse diskvalifitseerida! Keelatud on ka häirida või aidata teisi mängijaid! Hindame puhast sporti!

Lauamängu "Carcassonne" 2016 Eesti Meistrivõistluste reglement on tutvumiseks SIIN.

Mängi. Mõtle. Naudi.