Peremängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
6. võtab!

See pisut ebatavalise nimega mäng pakub palju rõõmsaid hetki. Püüa arvata, mida vastasmängijad mõtlevad ja ära pane oma kaarti ritta kuuendaks!

Tootekood: BRG#6NEM ,   Laoseis: 43
9,95 €
8 minuti impeerium (8 Min Imperium)
Loo oma impeerium, valluta maailm ja tee seda lõike kaheksa minutiga! Ülikiire, kuid huvitav perestrateegiaäng, milles mängijate eesmörgiks on kontrollida oma vägedega võimalikult suurt territooriumi ning koguda kokku võimalikult palju kaubamärgiseid. Kuigi mäng on kiire ja sobib väga hästi kooliealistele ja vanematele, jätab see tänu oma viimistletud mängusüsteemile mulje, nagu oleksid just mänginud pikalt kestnud ja põnevat kaasaegset lauamängu!
Tootekood: BRG#8MIN ,   Laoseis: Otsas
18,00 €
Air King
Õhkkond kontrollruumis on pingeline – lennuliiklus on tihe ja vigadele siin ruumi ei jagu. Et olukorda veelgi raskemaks muuta, on sulle antud tähtis ja salajane ülesanne: pead tagama, et teatud lennukid kindlasti enne teisi maandumisrajale jõuaks. Kuid sa pole üksi – ka teistel lennujuhtidel on oma eesmärgid ja need võivad tihtipeale su kavalate plaanidega vastuollu sattuda.
Tootekood: BRG#AIRK ,   Laoseis: Otsas
9,95 €
Beaver Gang
Igale koprale meeldib üle kõige ujuda, sukelduda ning segadust külvata. Ühel hetkel piiluvad nad tagurpidi kaartide alt välja, et järgmisel hetkel kohe kaduda. Ainsa silmapilguga võivad nad kohti vahetada. Kui sa piisavalt ettevaatlik ei ole, võid sa avastada häbematu vesiroti kohalt, kus varem oli töökas kobras – ja seda ei ole sulle kindlasti vaja!
Tootekood: KAD#BG ,   Laoseis: 8
9,50 €
Blitz 2.0

Lauamängus Blitz 2.0 tuleb mängijatel krabada võimalikult kiirelt enda kätte pildil kujutatud ese. Kuid tihtipeale on pildil kujutatud objekti vales värvuses… ja vale eseme haaramist karistatakse. Seega tuleb mängijatel pidevalt jälgida ümberpööratavat kaarti ning üritada välja nuputada, millist eset on tarvis haarata.

Tootekood: KAD#BLITZ2 ,   Laoseis: 4
15,00 €
Carcassonne

Lauamäng "Carcassonne" on maailmakuulus strateegiamäng kogu perele, kus mängijad tõmbavad ruudukujulisi kaarditükke ja panevad nendest kokku mänguvälja, ehitades linnu, põlde, maanteid ja kloostreid.

Tootekood: BRG#CC ,   Laoseis: 47
25,00 €
Carcassonne Exp. 10 Under the Big Top
Tootekood: SCH#48268 ,   Laoseis: 9
16,00 €
Carcassonne: Kaupmehed ja ehitusmeistrid
Kogu kaupmeestelt hangitud kaupade eest väärtuslikke võidupunkte. Ehitusmeistrite abiga lisakäike tehes saad oma teed ja linnad kiiremini valmis ehitada. Sead suurendavad talupoegade põldude väärtust.
Tootekood: BRG#CCE2 ,   Laoseis: 24
15,00 €
Carcassonne: Kirik ja linnapea
5. laiend mängule "Carcassonne". Mängimiseks on vajalik põhimäng.
Tootekood: SCH#48177 ,   Laoseis: 8
16,00 €
Carcassonne: Kõrtsid ja katedraalid
Laiend lauamängule Carcassonne
Tootekood: BRG#CCE1 ,   Laoseis: 27
15,00 €
Carcassonne: Krahv, kuningas ja kaaskond
6. laiend mängule "Carcassonne". Mängimiseks on vajalik põhimäng.
Tootekood: SCH#48180 ,   Laoseis: 8
16,00 €
Carcassonne: Lambad ja mäed
9. laiend lauamängule "Carcassonne".
Tootekood: SCH#48240 ,   Laoseis: 1
16,00 €
Carcassonne: Printsess ja draakon - UUS
3. laiend mängule "Carcassonne". Mängimiseks on vajalik põhimäng.
Tootekood: SCH#48256 ,   Laoseis: 9
16,00 €
Carcassonne: Sillad, kindlused ja turud

8. laiend mängule "Carcassonne". Mängimiseks on vajalik põhimäng.

Tootekood: SCH#48201 ,   Laoseis: 6
16,00 €
Carcassonne: Torn
4. laiend mängule "Carcassonne". Mängimiseks on vajalik põhimäng
Tootekood: SCH#48161 ,   Laoseis: 4
19,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Tootekood: BRG#KATAN ,   Laoseis: 20
39,95 €
Catan 5-6 mängijat

Laiend mängule Catan, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik Catani põhimäng.

Tootekood: BRG#KAT56 ,   Laoseis: 48
23,00 €
Catan: Linnad ja rüütlid
Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.
Tootekood: BRG#CK ,   Laoseis: 12
39,95 €
Catan: Meresõitjad

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Meresõitjad". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#SF1 ,   Laoseis: 7
35,00 €
Central Market

Central Market on strateegiline pakkumismäng, kus mängijad proovivad pakutavat summat suurendamise asemel võimalikult palju vähendada, kuid ainult teatud tasemeni.

Tootekood: BRG#CMARK ,   Laoseis: 65
14,50 €
Century: Spice Road

Century: Spice Road (Sajand: Vürtsitee) on esimene tervest mängude sarjast, mis uurib iga sajandi ajalugu läbi erinevate teemade - esimese mängu teemaks on vürtsikaubandus. Lihtsate reeglitega, kauni kujundusega ja põnev kaardimäng!

Tootekood: PBG#30000 ,   Laoseis: Otsas
39,50 €
Codenames EE

Seltskonnamängus "Codnames" teavad kahe vastaspoole luureülemad 25 agendi salajasi identiteete. Nende meeskonnaliikmed teavad ainult agentide varjunimesid.

Tootekood: BRG#CODEE ,   Laoseis: 45
19,95 €
Color Pop
Color Pop näeb välja nagu arvutimäng tooduna lauale. Mängulaud koosneb plastikust hoidikust, milles on 10 raamistikku kümnele värvilisele litrile. Litreid on viite erinevat värvi (19 igast värvist) ja valgeid jokkereid (5). Mängu alguses tuleb litrid panna raamidesse nii, et üle 5 ühte värvi litrit ei oleks kõrvuti. Iga mängija saab endale seejärel ühe värvi, mis on teiste ees saladuses ning mängija üritab seda värvi laualt kõige enam ära saada.
Tootekood: GIG#COLP ,   Laoseis: Otsas
32,00 €
Construction Zone
Linn laieneb ja linnavalitsus korraldab konkursi uute hoonete rajamiseks. Ainult parimad ehitusfirmad võtavad selle väljakutse vastu. Sinu eesmärgiks on uued ehitised võimalikult ruttu valmis saada. Kuid ole ettevaatlik! Teised ehitajad püüavad sama - ning võitjale kuuluva au ja kuulsuse saab endale vaid üks mängumeister!
Tootekood: BRG#CONSTR ,   Laoseis: Otsas
12,50 €
Cornwall
Mängu eesmärgiks on tükkidest panna kokku maastik; iga oma lisatud tükile tuleb mehike peale panna. Sobib hästi neile, kellele meeldib Carcassonne, kuid mängul on veel oma lisakiikse.
Tootekood: SCH#49318 ,   Laoseis: Otsas
18,50 €
Diamant

Seikluslik mäng, kus mängijad hiilivad mööda kaevandustunneleid, kogudes varandust ja pannes ohte trotsides proovile oma õnne. Lihtsad reeglid peidavad endas aga kavalat valikut: kas riskida või võtta oma varandus ja lahkuda - kuid jättes seda enam edasiminejatele?

Tootekood: IEL#51332 ,   Laoseis: Otsas
29,50 €
Difference
Difference on tähelepanumäng, mis põhineb vanal heal erinevuste leidmise printsiibil.
Tootekood: GIG#DIFF ,   Laoseis: 19
11,50 €
Dig Mars
Eestlase loodud koguperemäng Marsil aarete kaevamisest.
Tootekood: BRG#DIGM ,   Laoseis: Otsas
25,00 €
Dixit

Lauamäng "Dixit" on lõbus ning reibas mäng pere ja sõpradega aja veetmiseks.

Tootekood: KAD#DIXIT ,   Laoseis: 14
32,50 €
Dixit 2
Dixit 2 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise kujundusega kaarti.
Tootekood: ASM#DIX2 ,   Laoseis: 18
19,50 €

Mängi. Mõtle. Naudi.