Koostöömängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
 Arkham Horror LCG: Essex County Express

Lisakaardid Arkham Horror kaardimängule. NB! Mängimiseks vajalik põhimäng (AH Card Game core set) JA The Dunwitch Legacy deluxe expansion.

Tootekood: FFG#AHC04 ,   Laoseis: 12
17,95 €
Arkham Horror LCG

Kaardimäng, mis viib 1-2 (või kuni 4 kahe karbi olemasolu korral) avastava õudseid müsteeriume ja võitlema tundmatu maavälise ohuga pealtnäha vaikses Ameerika Arkhami linnakeses. Tegevus toimub samas maailmas kus populaarsed koostöömängud Arkham Horror (lauamäng) ja Eldtritch Horror.

Tootekood: FFG#AHC01 ,   Laoseis: Otsas
47,00 €
Arkham Horror LCG: Curse of the Rougarou
Tootekood: FFG#AHC09 ,   Laoseis: 7
21,50 €
Arkham Horror LCG: Miskatonic Museum
Tootekood: FFG#AHC03 ,   Laoseis: 9
17,95 €
Betrayal at House on the Hill 2nd Ed.

Mängijad uurivad üheskoos tuba toa haaval kummitavat maja, kuid salamisi saab ühest mängijast reetur ning nüüd tuleb võitmiseks reeturist jagu saada. Mäng areneb igakord erinevalt ning seetõttu jõutakse uute stsenaariumiteni, mis hoiab mängu põnevana.

Tootekood: HAS#26633 ,   Laoseis: Otsas
49,95 €
D&D Attack Wing Starter
Draakonid, kes võitlevad omavahel ja võitja saab olla vaid kavalaim! Star Wars X-Wingist üle võetud paindliku mehaanika abil saab nüüd võidelda ka populaarsest rollimängust Dungeons & Dragons pärinevate lohedega.
Tootekood: WZK#71587 ,   Laoseis: 1
25,40 €
Dead of Winter

Mängus Dead of Winter kehastuvad mängijad ellujäänuteks zombiapokalüpsises, kus lisaks elavatele surnutele tuleb trotsida ka külma ja nälga.

Tootekood: PHG#DOW001 ,   Laoseis: Otsas
79,00 €
Dead of Winter: The Long Night

Eraldiseisev Dead of Winteri mänguosa, mida võib mängida koos esimese mänguga kui ka üksikult. Mängijaid ootavad uued väljakutsed uues zombiapokalüpsise üleelanute koloonias ning Raxxonis, mis peidab endas hirmsaid saladusi jubedatest meditsiinieksperimentidest.

Tootekood: PHG#10001 ,   Laoseis: 4
79,00 €
Elder Sign

Kaarte ja täringuid ühendavas koostöömängus Elder Sign võitlevad vaprad uurijad üheskoos selle nimel, et sulgeda õõvastavatesse teistesse dimensioonidesse avanevad väravad. Mäng kasutab endas populaarse Ameerika õuduskirjaniku H.P Lovecrafti loomingut.

Tootekood: FFG#SL05 ,   Laoseis: Otsas
41,50 €
Elder Sign: Omens of the Deep
Tootekood: FFG#SL19 ,   Laoseis: 1
29,50 €
Eldritch Horror: Cities in Ruin

Laiend lauamängule Eldritch Horror. NB! Mängimiseks vajalik põhimäng.

Tootekood: FFG#EH08 ,   Laoseis: Otsas
28,00 €
Legends of Andor

Koostöömäng eepilises fantaasiamaailmas. 2-4 mängijat kehastuvad kangelasteks, kelle eesmärk on lahendada mõistatusi ja kaitsta Andorit pealetungivate hordide eest.

Tootekood: FFG#VA87 ,   Laoseis: Otsas
57,50 €
Mansions of Madness 2nd Ed.

Müstiline nüansiderohke õudus-seiklusmäng, kus mängijad teevad koostööd, et leida tõde ja jääda ellu. Tegevus toimub 1920-30. aastate Ameerikas, kus hakkavad tulema ilmseks õudused, milles inimkond varem teadlik polnud; maailmas kus toimuvad ka mängud Eldritch Horror ja Elder Sign. 2. väljalaskes pole vaja enam mängujuhti - selle rolli võtab üle äpp, mistõttu mäng on nüüd mängitav ka üksinda.

Tootekood: FFG#MAD20 ,   Laoseis: 3
109,00 €
Mansions of Madness Beyond Threshold

Esimene laiend mängule Mansions of Madness 2nd ed. NB! Vajalik põhimäng!

Tootekood: FFG#MAD23 ,   Laoseis: Otsas
37,50 €
Pandemic
Sinu meeskonna tööks on nakkuste vastu võitlemine ning selle kogenud liikmetena tuleb teil vaos hoida nelja surmavat haigust, püüdes samal ajal neile ravi leida.
Tootekood: ZMG#71100 ,   Laoseis: Otsas
54,00 €
Pandemic Legacy Blue Season 1

Maailmas laineid lööv kampaaniamäng, mis põhineb populaarsel koostöömängul Pandemic, kus rühm teadlasi võitleb ühiselt Maad vallutavate viiruste vastu. 12-24 sessioonina mängitav mäng annab mängijate käsutusse otsuseid, mis muudavad maailma tulevikku ja mängu enda olemust igaveseks.

Tootekood: ZMG#71170 ,   Laoseis: 5
83,50 €
Pandemic Legacy Red Season 1

Maailmas laineid lööv kampaaniamäng, mis põhineb populaarsel koostöömängul Pandemic, kus rühm teadlasi võitleb ühiselt Maad vallutavate viiruste vastu. 12-24 sessioonina mängitav mäng annab mängijate käsutusse otsuseid, mis muudavad maailma tulevikku ja mängu enda olemust igaveseks.

Tootekood: ZMG#71171 ,   Laoseis: Otsas
83,50 €
Pandemic Legacy Season 2 (Black Ed)

Väga populaarse kampaaniamängu “Pandemic Legacy: Season 1” järg, kus seekord on sinu ja su meeskonna ülesanne päästa inimkond väljasuremisest. Mäng on saadaval kahe erineva – kollase ja musta – kujundusega karpides, mis oma olemuselt on aga identsed.

Tootekood: ZMG#7172 ,   Laoseis: 6
95,50 €
Pandemic Legacy Season 2 (Yellow Ed)

Väga populaarse kampaaniamängu “Pandemic Legacy: Season 1” järg, kus seekord on sinu ja su meeskonna ülesanne päästa inimkond väljasuremisest. Mäng on saadaval kahe erineva – kollase ja musta – kujundusega karpides, mis oma olemuselt on aga identsed.

Tootekood: ZMG#7173 ,   Laoseis: 8
95,50 €
Pandemic On the Brink Exp.

Laiend lauamängule "Pandemic", millega lisanduvad uued rollid, täiendavad ülesanded, et mängu raskusastet tõsta ning võimalus mängida viiekesi. Uue võimalusena lisandub "Bio-terrorist", kes hakkab teiste mängijate vastu mängima.

Tootekood: ZMG#71101 ,   Laoseis: Otsas
37,50 €
Pandemic State of Emergency
Laiend mängule Pandemic, andes sellele juurde kolm varianti, mis muudavad mängu raskemaks ja põnevamaks.
Tootekood: ZMG#71103 ,   Laoseis: 1
56,50 €
Shadows Over Camelot
Tootekood: DOW#7401 ,   Laoseis: Otsas
58,50 €
T.I.M.E. Stories
Lauamäng "T.I.M.E. Stories on omapärange seiklusmäng, mis viib mängijad uurima ja avastama mängustsenaariumi, mis ennast mängu kulgedes kaartide abil järjest avab.
Tootekood: AMD#TIS01 ,   Laoseis: 3
49,50 €
T.I.M.E. Stories Endurance

Neljas laiend mängule T.I.M.E stories sisaldab endas stsenaariumi ekspeditsioonist Antartikasse I Maailmasõja ajal.

Tootekood: AMD#SCTS05 ,   Laoseis: 1
29,50 €
Unlock!

Põgenemistoa kogemus Sinu laua taga. Lahenda koos sõpradega müsteeriume ja tee seda enne kui aeg täis saab.

Tootekood: AMD#UNLOC ,   Laoseis: Otsas
32,50 €
XCOM Board Game - Evolution Expansion

Laiend põnevale koostöömängule XCOM, mis toob lisaks üha arenevatele tulnukatele uue ohu: reeturlik inimgrupp EXALT. NB! Mängimiseks vajalik XCOM põhimäng.

Tootekood: FFG#XC02 ,   Laoseis: 2
28,50 €

Mängi. Mõtle. Naudi.