Kaardimängud

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Air King
Õhkkond kontrollruumis on pingeline – lennuliiklus on tihe ja vigadele siin ruumi ei jagu. Et olukorda veelgi raskemaks muuta, on sulle antud tähtis ja salajane ülesanne: pead tagama, et teatud lennukid kindlasti enne teisi maandumisrajale jõuaks. Kuid sa pole üksi – ka teistel lennujuhtidel on oma eesmärgid ja need võivad tihtipeale su kavalate plaanidega vastuollu sattuda.
Tootekood: BRG#AIRK ,   Laoseis: Otsas
9,95 €
Beaver Gang
Igale koprale meeldib üle kõige ujuda, sukelduda ning segadust külvata. Ühel hetkel piiluvad nad tagurpidi kaartide alt välja, et järgmisel hetkel kohe kaduda. Ainsa silmapilguga võivad nad kohti vahetada. Kui sa piisavalt ettevaatlik ei ole, võid sa avastada häbematu vesiroti kohalt, kus varem oli töökas kobras – ja seda ei ole sulle kindlasti vaja!
Tootekood: KAD#BG ,   Laoseis: 8
9,50 €
Central Market

Central Market on strateegiline pakkumismäng, kus mängijad proovivad pakutavat summat suurendamise asemel võimalikult palju vähendada, kuid ainult teatud tasemeni.

Tootekood: BRG#CMARK ,   Laoseis: 65
14,50 €
Construction Zone
Linn laieneb ja linnavalitsus korraldab konkursi uute hoonete rajamiseks. Ainult parimad ehitusfirmad võtavad selle väljakutse vastu. Sinu eesmärgiks on uued ehitised võimalikult ruttu valmis saada. Kuid ole ettevaatlik! Teised ehitajad püüavad sama - ning võitjale kuuluva au ja kuulsuse saab endale vaid üks mängumeister!
Tootekood: BRG#CONSTR ,   Laoseis: Otsas
12,50 €
Drei Magier: Mogel Motte

Kaardimäng, kus sohitegemine pole mitte ainult lubatud, vaid võitmiseks lausa vajalik!

Tootekood: SCH#40862 ,   Laoseis: Otsas
14,00 €
Game of Trains

"Game of Trains" on 2-4 mängijale kiire kaardimäng, kus mängijad paigutavad vedureid õigesse järjekorda, et esimesena jaamast välja saada. Lühikese mänguajaga ja kiiresti õpitav vahepala pikemate mängude vahele.

Tootekood: BRG#GOT ,   Laoseis: 56
9,95 €
Love Letter

Kõik kunigriigi mehed soovivad Tempest printsessi kosida. Kahjuks on printsess ennast aga lossitorni lukustanud ning sa pead lootma teistele, et sinu kiri jõuaks temani. Aga kas just sinu kiri on esimene?

Tootekood: BRG#LL ,   Laoseis: 35
12,50 €
Navitrolla Must Notsu

Kaardipakk sisaldab 44 loomapiltidega paaris kaarti ja ühte paaritut kaarti — Mutsa Notsut. Kaardid on kujundanud tuntud Eesti kunstnik Navitrolla. Kaasas on mängureeglid 6 keeles (eesti, inglise, vene, läti, leedu ja soome).

Tootekood: NVT#001 ,   Laoseis: Otsas
8,50 €
Navitrolla Must Notsu (ENG)
Kaardipakk sisaldab 44 loomapiltidega paaris kaarti ja ühte paaritut kaarti — Mutsa Notsut. Kaardid on kujundanud tuntud Eesti kunstnik Navitrolla. Kaasas on mängureeglid 6 keeles (eesti, inglise, vene, läti, leedu ja soome).
Tootekood: NVT#002 ,   Laoseis: Otsas
8,50 €
Port Royal

Mereteemaline kaardimäng. Port Royali sadamas keeb lärmakas elu ja sa loodad teha siin oma elu parima tehingu. Kuid liialt riskida ei tohi, sest siis võivad su laeva trümmid tühjaks jääda. Investeeri oma kasum uuesti, et võita kuberneride ja admiralide soosing ning palka erinevaid inimesi, kes aitavad sul eesmärke saavutada. Laienda oma mõjuvõimu ja võib juhtuda, et suudad vastata isegi maineka avastusretke kutsele.

Tootekood: BRG#PR ,   Laoseis: 27
14,00 €
Professor Tempus

Selles mängus on tähtis roll ajal. Mängijad peavad koguma võimalikult palju liivakellaga kaarte.

Tootekood: GIG#PROF ,   Laoseis: 27
11,50 €
Robotite kakelung

Tere tulemast Robolandi… Sa oled saabunud suure kriisi ajal selleks, et aidata oma roboteid. On alanud sündmuste keeris, mida tulevikus hakatakse tundma kui “Suur Kakelung”.

Tootekood: 2D6#001 ,   Laoseis: 6
10,90 €
Saboteur: Duel
Päkapikud peavad nüüd valima: kas nad ehitavad tunnelit koos või püüavad iseseisvalt hakkama saada?
Tootekood: BRG#SABD ,   Laoseis: 50
9,95 €
Seven Dragons
Lauamäng „Seven Dragons“ on kiire doomino sarnane mäng, milles mängijad üritavad esimesena omavahel ühendada seitset sama värvi draakonipilti.
Tootekood: KAD#7DRAGONS ,   Laoseis: 26
9,50 €
Tea Time

"Tea Time" mängus korjavad mängijad "Alice Imedemaal" tegelaste kaarte, mis on kahepoolsed - ühel pool on "õige" pilt ja teisel pool on peegeldus.

Tootekood: GIG#TEA ,   Laoseis: 2
9,50 €

Mängi. Mõtle. Naudi.