Brain Games

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Balloons

Vahva kaardimäng kõige pisematele mängusõpradele alates 3. eluaastast.

Tootekood: BRG#BALL
9,95 €
Carcassonne

Lauamäng "Carcassonne" on maailmakuulus strateegiamäng kogu perele, kus mängijad tõmbavad ruudukujulisi kaarditükke ja panevad nendest kokku mänguvälja, ehitades linnu, põlde, maanteid ja kloostreid.

Tootekood: BRG#CC ,   Laoseis: 47
25,00 €
Catan

Lauamäng "Catan" on maailmakuulus strateegiamäng, kus mängijad hangivad ressursse, et arendada oma tsivilisatsiooni ja koguda mängu võitmiseks võidupunkte.

Tootekood: BRG#KATAN ,   Laoseis: 20
39,95 €
Catan 5-6 mängijat

Laiend mängule Catan, mis võimaldab seda populaarset kõigile sobivat strateegiamängu mängida ka 5 ja 6 mängijaga. NB! Vajalik Catani põhimäng.

Tootekood: BRG#KAT56 ,   Laoseis: 48
23,00 €
Catan: Linnad ja rüütlid
Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Linnad ja rüütlid". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.
Tootekood: BRG#CK ,   Laoseis: 12
39,95 €
Catan: Meresõitjad

Lauamängu "Catan" populaarne laiend "Meresõitjad". Lauamäng "Catan" on üks populaarsemaid peremänge, mis pakub põnevust kogu perele.

Tootekood: BRG#SF1 ,   Laoseis: 7
35,00 €
Codenames EE

Seltskonnamängus "Codnames" teavad kahe vastaspoole luureülemad 25 agendi salajasi identiteete. Nende meeskonnaliikmed teavad ainult agentide varjunimesid.

Tootekood: BRG#CODEE ,   Laoseis: 45
19,95 €
Ice Cool

Pingviinid mööda jäist koolimaja tuiskamas – see on maailma esimene pöörlevate ja hüppavate nuppudega nipsumäng! See mäng jääl on lausa ülilahe!

Tootekood: BRG#ICE ,   Laoseis: 41
35,00 €
Logic Cards Blue
53 erinevat ülesannetega kaarti ootavad sinu vastuseid. Vali sobiv raskusaste kergest väga keeruliseni, võta valitud raskusastmega kaart ja leia lahendus.
Tootekood: BRG#LC1 ,   Laoseis: 50
3,95 €
Logic Cards Kids

Loogikakaardid lastele

Tootekood: BRG#LCK ,   Laoseis: 41
3,95 €
Logic Cards Matchsticks
Põnevaid nuputamisülesanded mis põhinevad populaarsetel tikumõistatustel. Ülesanded jagunevad viide raskusastmesse.
Tootekood: BRG#LCM ,   Laoseis: 62
3,95 €
Logic Cards Yellow

53 erinevat ülesannetega kaarti ootavad sinu vastuseid. Vali sobiv raskusaste kergest väga keeruliseni, võta valitud raskusastmega kaart ja leia lahendus.

Tootekood: BRG#LC2 ,   Laoseis: 77
3,95 €
Love Letter

Kõik kunigriigi mehed soovivad Tempest printsessi kosida. Kahjuks on printsess ennast aga lossitorni lukustanud ning sa pead lootma teistele, et sinu kiri jõuaks temani. Aga kas just sinu kiri on esimene?

Tootekood: BRG#LL ,   Laoseis: 40
12,50 €
Nõiutud torn (Drei Magier: Enchanted Tower)

Maagiline lauamäng, milles mängijad ühendavad oma jõud, et leida üles kuldvõtmeke, mis päästab kauni printsessi lossitornist.

Tootekood: BRG#ENCHANTED
29,00 €
Pandemic EE

Kas suudad päästa inimkonna? Lauamängus "Pandemic" on Sinu meeskonna tööks nakkuste vastu võitlemine ning selle kogenud liikmetena tuleb teil vaos hoida nelja surmavat haigust, püüdes samal ajal neile ravi leida. Sa asud koos kaaslastega maailmas ringi reisima, ravides infektsioone ja otsides komponente ravi jaoks.

Tootekood: BRG#PANDEE ,   Laoseis: 19
32,00 €
Rory jututäringud (Rory's Story Cubes)

"Rory jututäringud" on loovust arendav mäng, milles pead kasutama kogu oma kujutlusvõimet. Mängimiseks tuleb veeretada vaid kõiki 9 täringut ja siis lasta kujutlusvõimel lennata - sa pead jutustama loo, kasutades täringutel olevaid üheksat pilti.

Tootekood: BRG#RSC ,   Laoseis: 37
11,50 €
Rory jututäringud: Reisimine (Rory's Story Cubes: Voyages)
Võta täringud, veereta ning alusta jutustamist!
Tootekood: BRG#RSCA ,   Laoseis: 37
11,50 €
Rory jututäringud: Tegevused (Rory's Story Cubes: Actions)
Võta täringud, veereta ning alusta jutustamist!
Tootekood: BRG#RSCV ,   Laoseis: 29
11,50 €
Saboteur

Kaardimäng Saboteur on põnev kullaotsimise mäng täis võitlusvaimu ja ootamatuid üllatusi. Populaarne seltskonnamäng, kuna mängida saab lausa kümnekesi.

Tootekood: BRG#SAB ,   Laoseis: 66
9,95 €
Sly Dice

Punktide kogumiseks tuleb visata täringuid ja moodustada kombinatsioone. Mängus Sly Dice püüab iga mängija koguda võimalikult palju punkte, visates erinevaid täringukombinatsioone.

Tootekood: BRG#SLY ,   Laoseis: Otsas
19,95 €
Spyfall

"Spyfall" on ainulaadne seltskonnamäng, milles sul on võimalus olla spioon ning mõistatada, mis sinu ümber toimub. Tundub lihtne! Kas ikka on?

Tootekood: BRG#SPY ,   Laoseis: 34
24,00 €

Mängi. Mõtle. Naudi.